Kongreler

11. Latin Amerika Epilepsi Kongresi

Latin Amerika Epilepsi Kongresi LACE 2020, 23 – 26 Mayıs 2020 tarihleri arasında Kolombiya’nın Medellin şehrinde Plaza Mayor Kongre Merkezi’nde (Centro de Convenciones Plaza Mayor) düzenlenecektir. İki yılda bir Uluslararası Epilepsi Ligi (ILAE) ve için Uluslararası Epilepsi Bürosu (IBE) ortak işbirliği ile düzenlene kongre, epilepsi alanındaki uzmanlarla tanışmak için eşsiz bir fırsat sunmaktadır.

LACE 2020 Kongresi

LACE 2020 Kongresine Niçin Katılmalıyız?

  • Uzmanlık ve yeni güncel konular hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olmaktadır.
  • Özellikle genç araştırmacılar için uzmanlık alanında önde gelen isimleri ile tanışabilme fırsatı yakalamaktadırlar.
  • Kongrelerde araştırmak istediğimiz ama tıkandığımız konular üzerine uzman hocalardan görüş alabilme şansına sahip olabiliriz.
  • Kongrelere katılarak sunum yapma tecrübesi kazanır, nasıl soru sorulacağını ve sorulara nasıl bir üslup kullanılarak cevap verileceğini öğrenmiş oluruz.
  • Kongrelere katılarak çalışma şevkimizi güçlendirir ve motivasyonumuzu artırmış oluruz.
  • Kongrelere katılarak kendimizi tanıtabilme ve akademik çevremizi genişletebilme imkanı yakalamış oluruz. İleride ortak çalışmalar yapabileceğimiz potansiyel isimlerle görüşmeler yaparak faydalı ortaklıkların temellerini atabiliriz.
  • Ülkemiz dışındaki kongrelere katılarak farklı ülkeleri ziyaret etme fırsatı buluruz . Bu sayede deneyimler ve hatıralar kazanmış oluruz. Kongrelere katılarak hem farklı bir havayı soluma hem de farklı bir ortamda bulunma isteğimizi tatmin edebiliriz. Günlük hayatın monotonluğundan birkaç günlüğüne de olsa kaçmış oluruz.

LACE 2020 Kongresinin Önemi

Latin Amerika Epilepsi Kongresi’nin Uluslararası Bilimsel ve Düzenleyici Komitesi, tüm araştırmacıları ve pratisyenleri afiş ve/veya platform sunumu için özet göndererek programa katkıda bulunmaya teşvik etmektedir. Bildiri özetlerinin kongre web sitesi üzerinden İngilizce ve İspanyolca / Portekizce dillerinde gönderilmesi gerekmektedir.

LACE 2020 Epilepsi Kongresi’ne bireysel kayıtlar ve grup kayıtları online olarak yapılabilmektedir. Kayıt işlemiyle ilgili herhangi bir sorunuz olursa, lütfen registration@epilepsycongress.org adresine elektronik posta gönderiniz. Kongre kayıtlarında üye İndirimi, Hekim, Öğrenci ve Tıbbi olmayan sağlık profesyonelleri olarak kayıt yaptıran ILAE ve IBE Bölümleri üyeleri için geçerlidir. İndirimden yararlanabilmek için, Bölüm ILAE veya IBE’ye üye detayları sağlamalı ve Bölüm aidatı ile güncel olmalıdır. Kongre Sekretaryası üyelik durumunu doğrulayamazsa indirim yapılamamaktadır. Üye indirimi gruplar, ilaç şirketleri, ticari kuruluşlar veya sponsorlu kayıtlar için geçerli değildir.

Yurt içi ve yurt dışı kongreleri hakkında güncel bilgiler ve çok daha fazlası için blog.mavirotatour.com/kongreler/ adresini ziyaret edin.

Kolombiya Gezi Rehberi

Tüm sakinler ve Öğrencileri, bu kayıt kategorisine uygunluğunu doğrulayan Daire Başkanlarından bir mektup yazmalıdır. Ayrıca bu mektubu +353 1 205 6156 numaralı faksa fakslamalı veya registration@epilepsycongress.org adresine elektronik posta yoluyla göndermelidirler.Latin Amerika Epilepsi Kongresi’nin düzenleneceği Medellin, Kolombiya’nın kuzeybatı kesiminde, Antioquia ilinin merkezi kentidir.1616 yılında kurulmuş olan şehir, Orta Cordillera’nın ılıman Aburra Vadisinde, Porce Irmağı kıyısında, deniz düzeyinden 1.538 m yükseklikte yer alır. Başkent Bogota’dan sonra ülkenin ikinci büyük kentidir. Nüfusu 2.350.227 kişiden oluşmaktadır.

Yaklaşık 24 ° C’lik ılıman bir iklime sahiptir. Metro ve Teleferik gibi modern ulaşım sistemleri, OAS ve IDB toplantıları gibi dünya standartlarında etkinliklere ev sahipliği yapmasını sağlayan etkin bir altyapı sunmaktadır. Dağlarla çevrili bir vadide yer alan bu şehir her zaman ziyaretçiler için çekici olmuştur. Antioquia’nın başkentini çevreleyen dağlardan Medellín Nehri’nin şehrin çeşitli bölgelerini birbirine bağlayan Metroya nasıl paralel çalıştığını görebilirsiniz. Çok sayıda Kültürel etkinliğin gerçekleştiği park, kütüphane, müze ve halka açık alanlar bulunmaktadır. Çiçeklerin kendi fuarları vardır ve çevre köylerde sade hayatın manzaralarını ve doğa manzaralarını görebilirsiniz. Yaratıcılık, Antioquia halkının ödüllendirdiği bir niteliktir, bu nedenle 2013’te Medellín’in Wall Street Journal’ın Yılın Şehri Yarışması’nda dünyanın en yenilikçi şehri seçilmesi şaşırtıcı değildir. ‘Ebedi Bahar Şehri’ modern alışveriş merkezlerini sevenler için sunulan geniş ürün yelpazesi için de dikkat çekicidir.

Ulaşım, konaklama, transfer ve rehberlik gibi problemlerle uğraşmak istemiyorsanız, A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA üyesi olan Mavi Rota Tour sizler için ilgilenecektir. Tur programına katılmak veya incelemek için mavirotatour.com/kongre-turlari tıklayın!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close