Kongreler

AASLD 2019 Boston

Amerikan Karaciğer Hastalıkları Araştırmaları Derneğinin 70. Yıllık Toplantısı, AASLD 2019, 8 – 12 Kasım 2019 tarihleri arasında A.B.D.’nin Boston şehrinde, Boston Kongre ve Fuar Merkezinde (Boston Convention and Exhibition Center)  düzenlenecektir. Amerikan Karaciğer Hastalıkları Araştırmaları Derneği’nin vizyonu karaciğer hastalığını önlemek ve tedavi etmektir. Misyonu ise hepatoloji bilimini ve pratiğini geliştirmek ve yaymak, karaciğer sağlığını ve kaliteli hasta bakımını teşvik etmektir.

Amerikan Karaciğer Hastalıkları Toplantısı

AASLD 2019 Boston Kongresine Neden Katılmalıyız?

  • Uzmanlık ve yeni güncel konular hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olmaktadır.
  • Özellikle genç araştırmacılar için uzmanlık alanında önde gelen isimleri ile tanışabilme fırsatı yakalamaktadırlar.
  • Kongrelerde araştırmak istediğimiz ama tıkandığımız konular üzerine uzman hocalardan görüş alabilme şansına sahip olabiliriz.
  • Kongrelere katılarak sunum yapma tecrübesi kazanır, nasıl soru sorulacağını ve sorulara nasıl bir üslup kullanılarak cevap verileceğini öğrenmiş oluruz.
  • Kongrelere katılarak çalışma şevkimizi güçlendirir ve motivasyonumuzu artırmış oluruz.
  • Kongrelere katılarak kendimizi tanıtabilme ve akademik çevremizi genişletebilme imkanı yakalamış oluruz. İleride ortak çalışmalar yapabileceğimiz potansiyel isimlerle görüşmeler yaparak faydalı ortaklıkların temellerini atabiliriz.
  • Ülkemiz dışındaki kongrelere katılarak farklı ülkeleri ziyaret etme fırsatı buluruz . Bu sayede deneyimler ve hatıralar kazanmış oluruz. Kongrelere katılarak hem farklı bir havayı soluma hem de farklı bir ortamda bulunma isteğimizi tatmin edebiliriz. Günlük hayatın monotonluğundan birkaç günlüğüne de olsa kaçmış oluruz.

AASLD 2019 Boston Kongresinin Önemi

AASLD, karaciğer hastalıklarını önleme ve iyileştirme konusunda kararlı bilim insanlarının ve sağlık profesyonellerinin organizasyonudur. AASLD hepatoloji alanında birlikte katkıda bulunanları bir araya getirmek için (bir kaç isim Hans Popper, Leon Schiff, Fred Hoffbauer Cecil Watson, Jesse Bollman ve Sheila Sherlock dahil), karaciğer uzmanlarından oluşan lider küçük bir grup tarafından 1950 yılında kurulmuştur. AASLD, hepatolojinin tüm yönlerinden sorumlu uluslararası bir topluma dönüşmüştür ve yıllık toplantı The Liver Meeting®, dünyanın dört bir yanından 12.500’den fazla hekim, cerrah, araştırmacı ve müttefik sağlık uzmanının katılımına sahne olmaktadır. Hepatoloji sadece son birkaç on yılda bir disiplin olarak kabul edilmiştir ve AASLD, diğer hepatolojik toplumların kurulmasının yanı sıra, hepatolojik problemlere olan ilginin odaklanmasında seminal ve birleştirici bir rol oynamaktadır.

AASLD her yıl klinik, temel, hepatit veya pediatrik hepatolojide topikal konferanslara sponsor olmaktadır. Derneğe ait dört dergi – HEPATOLOJİ, Karaciğer Transplantasyonu, Klinik Karaciğer Hastalığı ve Hepatoloji İletişimi – karaciğerin hepatolojisi ve cerrahisi için en son araştırma bulgularını sunmaktadır. AASLD üyeliği, hepatobiliyer keşifler ve hasta bakımına yönelik tüm profesyonelleri içermektedir. Mentorluk, bilgi paylaşımı ve mesleki gelişim ve gelişime olan bağlılık, AASLD ve üyelerinin temel değerleri arasındadır.

Boston

Amerikan Karaciğer Hastalıkları Araştırmaları Derneğinin 70. Yıllık Toplantısı, AASLD 2019 hakkında detaylı bilgi için https://www.xpressreg.net/inquirypage/start.php?sc=ASLD1119 web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.  The Liver Meeting ® 2019 ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa, lütfen 703-299-9766 numaralı telefonu arayabilir veya  aasld@aasld.org adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Amerikan Karaciğer Hastalıkları Araştırmaları Derneğinin 70. Yıllık Toplantısı’ nın  düzenleneceği Boston şehri Massachusetts eyaletinin en büyük şehridir ve sömürge tarihinin ve en son yeniliklerin mükemmel bir karışımını sizlere  sunmaktadır. Beacon Hill’deki büyüleyici Arnavut kaldırımı taşlarından,   Harvard Üniversitesi ve Fenway Parkı’nın ikonik alanlarına, Siyah Kültürel Miras Yolu ve Özgürlük Yolu boyunca yer alan sivil yerler için Boston, bir Amerikan hazinesidir. Her yıl 18 milyondan fazla insan bu şehri ziyaret ederek önde gelen bir turizm merkezi haline gelmesini sağlamaktadır. Siz de Boston’ın neden dünyanın en gözde şehirlerinden biri olduğunu kendiniz öğrenebilirsiniz.

Amerikan Karaciğer Hastalıkları Araştırmaları Derneği Kongre Turu hakkında detaylı bilgi almak için mavirotatour.com/kongre-turlari adresini ziyaret edin veya 444 8 305 arayın!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close