Kongreler

ACSM 2020 San Francisco

Amerikan Spor Hekimliği Koleji 67. Yıllık Toplantısı

Amerikan Spor Hekimliği Koleji 67. Yıllık Toplantısı, ACSM 2020,  26 – 30 Mayıs 2020 tarihleri arasında Amerika Birleşik Devletleri’nin Kaliforniya eyaletindeki San Francisco şehrinde Moscone Center Kongre Merkezi’nde  gerçekleşecektir.

San Francisco

 

ACSM San Francisco Kongresine Niçin Katılmalıyız?

  • Uzmanlık ve yeni güncel konular hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olmaktadır.
  • Özellikle genç araştırmacılar için uzmanlık alanında önde gelen isimleri ile tanışabilme fırsatı yakalamaktadırlar.
  • Kongrelerde araştırmak istediğimiz ama tıkandığımız konular üzerine uzman hocalardan görüş alabilme şansına sahip olabiliriz.
  • Kongrelere katılarak sunum yapma tecrübesi kazanır, nasıl soru sorulacağını ve sorulara nasıl bir üslup kullanılarak cevap verileceğini öğrenmiş oluruz.
  • Kongrelere katılarak çalışma şevkimizi güçlendirir ve motivasyonumuzu artırmış oluruz.
  • Kongrelere katılarak kendimizi tanıtabilme ve akademik çevremizi genişletebilme imkanı yakalamış oluruz. İleride ortak çalışmalar yapabileceğimiz potansiyel isimlerle görüşmeler yaparak faydalı ortaklıkların temellerini atabiliriz.
  • Ülkemiz dışındaki kongrelere katılarak farklı ülkeleri ziyaret etme fırsatı buluruz . Bu sayede deneyimler ve hatıralar kazanmış oluruz. Kongrelere katılarak hem farklı bir havayı soluma hem de farklı bir ortamda bulunma isteğimizi tatmin edebiliriz. Günlük hayatın monotonluğundan birkaç günlüğüne de olsa kaçmış oluruz.

ACSM 2020 San Francisco Kongresinin Önemi

Amerikan Spor Hekimliği Koleji 67. Yıllık Toplantısı ACSM 2020 kayıtları Eylül 2019’ da başlayacaktır. Kayıt ile ilgili sorularınız için lütfen meeting@acsm.org elektronik posta adresini kullanarak iletişim kurunuz. Toplantı için ön kayıtların bitiş tarihi 21 Mayıs 2019’dur. Bu tarihten sonra toplantıya yerinde kayıt olmanız gerekmektedir. Yerinde kayıt yaptıracak tüm profesyonel katılımcılar için kayıt sırasında 50 USD işlem ücreti uygulanacaktır. Tüm iptal işlemleri için 50 dolarlık bir servis ücreti uygulanmaktadır. 17 Nisan 2020’den sonra yapılan iptallerde iadeler yapılmayacaktır. Üye aidatları iade edilmez.

ACSM 2020 67. Yıllık toplantısı sırasında sunulan verilerin çoğaltılması veya kopyalanması kesinlikle yasaktır. Bu, fotoğraf ve telefon / video veya diğer cihazlar aracılığıyla içeriğin kaydedilmesini de içermektedir.

ACSM San Francisco Kongresine

ACSM 2020 yıllık toplantısının düzenleneceği San Francisco’nun şehir merkezinin kalbinde yer alan The Moscone Centre’a toplu taşıma ile kolayca ulaşılabilmektedir. Feribotlar San Francisco ve San Francisco Körfezi’nin karşısında yer alan şehirler arasında ulaşım sağlamaktadırlar. San Francisco Körfez Feribotu Alameda, Oakland ve Vallejo gibi Körfez çevresindeki dokuz terminal bölgesine hafta içi, hafta sonu, tatil ve sezonluk hizmetler sunmaktadır. San Francisco’nun Feribot Terminali’ni kullanacak olan katılımcılar, Moscone Center’a götüren yer üstü ve yer altı metro seçeneklerini kullanabilirler.

Amerikan Spor Hekimliği Koleji 67. Yıllık Toplantısı, ACSM 2020’nin yapılacağı San Francisco, Amerika Birleşik Devletleri’nin Kaliforniya eyaletinin kuzeyinde San Francisco Körfezi Bölgesi’nde en önemli kültür, ticaret ve finans merkezidir. San Francisco’da oteller, moteller ve konuk evleri konaklama ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok çeşitli konaklama seçenekleri sunmaktadır. Alcatraz hapishanesi, Golden Gate Köprüsü, meşhur kablolu tramvaylar, boyalı villalar (Painted Ladies), Balıkçı rıhtımı (Fisherman’s Wharf) San Francisco ile özdeşleşmiş bazı yerlerdir.

Kongre Turları hakkında detaylı bilgi almak için mavirotatour.com/kongre-turlari adresini ziyaret et!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close