FuarlarYurt Dışı Fuarları

IDS Köln 2021

Diş endüstrisinin tartışmasız önde gelen küresel ticaret fuarı olan IDS Köln 2021, sektörde sıra dışı bir konuma sahiptir. Uluslararası endüstrinin yüksek beklentilerini fazlasıyla karşılayan etkinliğin sonucunda fuar katılımcıları da  ticari ziyaretçiler de memnun kalmaktadırlar.

Avrupa’nın En Büyük Diş Endüstrisi ve Ticaret Fuarı

İki yılda bir düzenlenen IDS Köln 2021 fuarına, 65 ülkeden gelen 2.300 den fazla katılımcı firma fuar süresince ürünlerini sergilemektedirler. 170.000 metrekare sergi alanına sahip olan fuara, 166 farklı ülkeden 160.000’den fazla ticari ziyaretçi iştirak etmektedir.

IDS 2021 Diş Endüstrisi Fuarı

IDS Köln 2021’i Kimler Ziyaret Etmeli?

Diş ve dişçilik teknolojisi üzerine çalışan üretici işletmelerin yöneticileri, sektördeki diş hekimleri, hastane ve poliklinik yöneticileri, diş doktorları ve diş teknisyenleri, dişçilik malzemeleri ithalatçıları ve satıcıları, ağız sağlığı ve bakımı konusunda çalışan işletmelerin yöneticileri ve diş hekimliği öğrencileri mutlaka bu fuarı ziyaret etmelidirler.

IDS Köln 2021 Takvimi

09 – 13 Mart 2021 tarihinde gerçekleşecektir.

IDS Köln 2021 Fuarında Sergilenen Ürünler

Dental amaçlar için yardımcı malzemeler, temizleyiciler, basınçlı hava sistemleri, diş estetiği ürünleri, diş matkapları, diş hijyeni ve dolgu malzemeleri, dezenfektanlar, implantoloji, ağız hijyeni, organizasyon sistemleri, ilaçlar, pratik mobilyalar, profilaksi, tutma yardımcıları, ayırma sistemleri, vakum aletleri ve diş hekimliğinde kullanılan tedavi ekipmanları

IDS Köln 2021

Almanya vizesi hakkında bilgi almak ve başvuru yapmak için mavirotatour.com/vize adresini hemen ziyaret et!

Köln’e Gitmek için Uçak Bileti

Türkiye’den Köln’e gitmek için direkt ve aktarmalı uçan birçok havayolu şirketleri vardır. Bunlar; THY, Pegasus, Euro Wings, Air Berlin, Bora Jet, Hahn Air direkt uçuşlar, Onur, Lufthansa, Swiss.

IDS Köln Turu Otel Seçenekleri

IDS Köln fuarı için konaklayacağınız oteller; Hotel Park Consul, Holiday Inn Express Cologne Mulheim, Azimut Hotel Cologne City Center

Fuara Grup Katılımı

Fuarlar, aynı sektörden birçok işletmeyi bir araya getirdiğinde firmalar arasında ileriye dönük bilgi alışverişi yapılması, rakip analizi ve iş ortaklığı kurulmasına olanak sağlamaktadır. İşletmeler, Dernekler, STK’lar, Ticaret ve Sanayi Odaları fuarlara genelde grup olarak katılmaktadır.

Erken  Rezervasyon

Fuar turlarının en önemli farkı erken rezervasyon ve satın alımdır. Fuarlar yaklaşık bir yıl önceden yeri ve tarihi belli olan organizasyonlardır. Dünyanın birçok yerinden fuarın yapılacağı şehire binlerce iş adamları gelir. Fuarın gerçekleştiği tarihte o şehirdeki otel fiyatları ve havayollarının bilet fiyatları üç- dört katına çıkar, bu sebeple erken satın alım ciddi fiyat avantajı sağlar. Diğer önemli konu da konaklamadır. Yanlış lokasyonda bir otel seçimi tüm gün fuar alanında yorulan kişilerin seyahatinin verimsiz geçmesine sebep olur. Erken tarihte rezervasyon ve doğru konumda bir otel en önemli farklardandır.

Uluslararası Diş Endüstrisi ve Ticaret Fuarı’na katılmak veya detaylı bilgi almak için mavirotatour.com/fuar-turlari tıklayın veya 444 8 305 arayın!

IMM 2021

Kosgeb Desteği

Kosgeb Kimlere Destek Verir?

Kosgeb küçük ve orta ölçekli işletmelere  destek vermektedir. Her işletmeden 1 kişi destek alabilir. Firmaların Kosgeb veri tabanına kayıtları güncel olmak zorundadır (Her firma  kurulduğu şehirdeki Kosgeb Müdürlüğüne bağlıdır. Lütfen bağlı olduğunuz müdürlüğü arayıp önce veri tabanı kaydınızı yaptırınız.)

Kosgeb Ne İçin Destek Verir?

Firmaların, Yurtdışı Pazar araştırması, İhracat artıracak önemi projeler , İş görüşmelerinin organize edilmesi, istihdam, ekonomi gibi hususların artışına neden olacak faaliyet.

Yurt dışı pazar araştırma desteği, pazar araştırma desteği ve genel destekler hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız hemen mavirotatour.com/ tıklayın!

 

Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close