Kongreler

ASCO 2020 Chicago

Amerikan Klinik Onkoloji Derneği Yıllık Toplantısı

Amerikan Klinik Onkoloji Derneği Yıllık Toplantısı ASCO 2020, 29 Mayıs – 2 Haziran 2020  tarihleri arasında Amerika Birleşik Devletleri’nin Illinois eyaletindeki Chicago şehrinde  McCormick Place Kongre Merkezi’nde (McCormick Place) gerçekleşecektir. ASCO Yıllık Toplantısı, dünyadaki en yeni tedavi yöntemlerini, yeni terapileri ve alanda devam eden ihtilafları tartışmak üzere dünyanın dört bir yanından onkoloji profesyonellerini her yıl bir araya getirmektedir.

Chicago Klinik Onkoloji Derneği

ASCO Chicago Kongresine Niçin Katılmalıyız?

  • Uzmanlık ve yeni güncel konular hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olmaktadır.
  • Özellikle genç araştırmacılar için uzmanlık alanında önde gelen isimleri ile tanışabilme fırsatı yakalamaktadırlar.
  • Kongrelerde araştırmak istediğimiz ama tıkandığımız konular üzerine uzman hocalardan görüş alabilme şansına sahip olabiliriz.
  • Kongrelere katılarak sunum yapma tecrübesi kazanır, nasıl soru sorulacağını ve sorulara nasıl bir üslup kullanılarak cevap verileceğini öğrenmiş oluruz.
  • Kongrelere katılarak çalışma şevkimizi güçlendirir ve motivasyonumuzu artırmış oluruz.
  • Kongrelere katılarak kendimizi tanıtabilme ve akademik çevremizi genişletebilme imkanı yakalamış oluruz. İleride ortak çalışmalar yapabileceğimiz potansiyel isimlerle görüşmeler yaparak faydalı ortaklıkların temellerini atabiliriz.
  • Ülkemiz dışındaki kongrelere katılarak farklı ülkeleri ziyaret etme fırsatı buluruz . Bu sayede deneyimler ve hatıralar kazanmış oluruz. Kongrelere katılarak hem farklı bir havayı soluma hem de farklı bir ortamda bulunma isteğimizi tatmin edebiliriz. Günlük hayatın monotonluğundan birkaç günlüğüne de olsa kaçmış oluruz.

ASCO 2020 Chicago Kongresinin Önemi

ASCO 2020 Yıllık Toplantısı’na kayıt yaptırmak isteyen katılımcılar ascoregistration@spargoinc.com elektronik posta adresi vasıtasıyla iletişim kurabilirler. Toplantıya uluslararası katılım teşvik edilmektedir. ASCO, seyahat vizenizi almanıza yardımcı olabilecek ASCO Yıllık Toplantısına katılma niyetinizi belirten bir mektup vermektedir. Katılımcılar, kayıt onay e-postasında bulunan linki kullanarak veya kayıtlarını gözden geçirmek için kayıt sitesine giriş yaparak vize mektubu isteyebilirler. Katılımcılar vize mektubu talep etmeden önce kayıt ve ödeme yapmalıdırlar. Kayıt bedelini tam olarak ödemeyen veya kayıtlarını iptal eden katılımcılara vize mektubu verilmemektedir. Kayıt onay e-postanızın başka bir kopyasına ihtiyacınız varsa, lütfen kayıt ekibi ile  ascoregistration@spargoinc.com elektronik posta adresini kullanarak iletişim kurunuz. Ülkenizden çıkış yapamıyorsanız veya Amerika Birleşik Devletleri’ne giriş yapamıyorsanız, geri ödeme ile ilgili olarak iletişim kurabilirsiniz.

Amerikan Klinik Onkoloji Derneği’nin Yıllık Toplantısı ASCO 2020’nin yapılacağı  Chicago şehri, Illinois eyaletindeki Michigan Gölü kenarındadır ve ABD’nin en büyük şehirlerinden biridir. Şehir ikonik John Hancock Center ve Willis Tower  (eski adı The Sears Tower) gibi  gökdelenlerle farklı bir siluete sahiptir. Kent ayrıca tanınmış Chicago Sanat Enstitüsü de dahil olmak üzere müzeleriyle ünlüdür.

Amerika Ticaret Fırsatları

Haziran ayında Chicago’daki, ortalama en yüksek sıcaklık 27 ° C  ve en düşük sıcaklık 17 ° C olmaktadır. 10 günlük Chicago hava durumu tahmini için https://weather.com/weather/tenday/l/USIL0225:1:US linkini kullanabilirsiniz. Toplantı süresince gündelik kıyafetler daha uygun olacaktır. Bazı toplantı odaları daha soğuk olduğu için yanınızda bir kazak veya hafif bir ceket bulundurmanızı öneririz. Kongre merkezinde uzun yürüyüş mesafeleri olduğu için rahat ayakkabılar giymeniz tavsiye edilmektedir. Amerika Birleşik Devletleri 110 ila 120 volt AC kullanmaktadır. Bunun için yanınızda dönüştürücü adaptör bulunurmanız sizin için daha iyi olacaktır.

Tüm elçilikler Washington, D.C.’de bulunmaktadır. Bazı konsolosluklar Chicago dahil olmak üzere büyük şehirlerde bulunmaktadır. Chicago’da yabancı konsoloslukların bir listesini görüntülemek için https://www.choosechicago.com/plan-your-trip/international-travel-information/ linkini kullanabilirsiniz. Büyük otellerde birden fazla dili konuşan çalışanlar vardır. Yıllık Toplantıda dil desteği de McCormick Place’deki Concierge Services (Uluslararası Bina, Grand Concourse Lobby) Uluslararası Yardım Masası’nda sunulmaktadır. ASCO’nun Uluslararası İlişkiler personeli, Yıllık Toplantı boyunca bu masada olacaktır. Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Mandarin Çincesi, Portekizce ve İspanyolca dillerinde akıcı konuşanlar, kendi dilinizi konuşmayı tercih ederseniz sorularınızı cevaplamaya hazır olacaklardır. Amerika Birleşik Devletleri ve / veya Kanada’da bulunduğunuz her türlü sağlık harcamalarını karşılamaya yardımcı olacak uluslararası seyahat sağlık sigortası almanız şiddetle tavsiye edilmektedir.

Kongre Turları hakkında detaylı bilgi almak için mavirotatour.com/kongre-turlari tıklayın veya 444 8 305 arayın!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close