Fuarlar

Automechanika Dubai 2019

Uluslararası Otomotiv Fuarı

Automechanika Dubai 2019 Fuarı’nda Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

10 -12 Haziran 2019 tarihleri arasında Birleşik Arap Emirliklerinin dünyaca ünlü kenti Dubai’de düzenlenecek olan Automechanika Dubai Uluslararası Otomotiv Fuarı, Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde (Dubai World Trade Centre – DWTC) gerçekleşecektir.  Sabah 10:00 ile öğleden sonra 19:00 saatleri arasında açık olacaktır, bu saatler arasında ziyaret edebilirsiniz. Automechanika Dubai, binlerce katılımcı ve ziyaretçinin aynı mekanda buluştuğu, sadece yedek parça değil, daha fazlasını sunan önemli bir bölgesel fuardır.

Messe Frankfurt Middle East şirketinin organize ettiği Automechanika Dubai, her yıl beklendiği gibi,  gösterinin altı bölümünün tümü için mevcut listelerini yine doldurmuştur :

  • Parçalar ve Bileşenler,
  • Elektronikler ve Sistemler
  • Tamir ve Bakım,
  • Lastikler ve Aküler,
  • Servis İstasyonu ve Araç Yıkama
  • Aksesuarlar ve Tuning

Bu yılki Automechanika gösterileri, alan olarak toplam 13 salonda gerçekleşecektir. 1-8 numaralı salonlar, Arena ve Şeyh Saeed Salonları 1 – 3, Zabeel 3 – ve hatta Concourse 1 ve Dubai Uluslararası Kongre ve Sergi Merkezi 2.

2018 yılında düzenlenen Automechanika Dubai 2018, 61 farklı ülkeden gelen 1.801 katılımcıya ev sahipliği yapmış ve 146 ülkeden 31.971’den fazla ticari ziyaretçiyi ağırlamıştır. Fuar alanı , toplam 13 salonda 63.329 metrekarelik alana yayılmıştır ve 34 uluslararası ticaret derneğinin ve 23 resmi ülke pavilyonunun desteğini almaktadır.

Automechanika Dubai, ulaşılması zor bölgeleri birbirine bağlayan ara pazarlar sağlamak için bulunmaz bir fırsat sunmaktadır. Fuar, yeni ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmek, yeni tedarikçiler bulmak, yeni distribütörler ve toptancılarla bağlantı kurmak ve ürün alternatiflerini karşılaştırmak için ideal bir platformdur. Automechanika Dubai, Asya, Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Afrika’da düzenlenen 16 küresel Automechanika fuarlarından sadece biridir.

Geçtiğimiz 15 yıldan bu yana, 2003 yılında sadece 119 katılımcıyı çeken bir salon gösterisi olarak başlayan etkinlik, şu anda dünya çapında 1.800’den fazla katılımcıya ev sahipliği yapan Dubai’de kapsamlı bir iş platformuna dönüşmüştür. Dubai’deki toplam otomotiv yedek parça ticareti 39,9 milyar ABD dolara ulaşmıştır.

Bugün Automechanika Dubai bir ticaret fuarından çok daha fazlasıdır. Dünyanın en büyük otomotiv satış sonrası ticaret fuarı olan Automechanika, parça, sistem, tuning, atölye donanımı, üstyapı ve boya işleri, oto yıkama, IT & yönetim, lastik ve aküler ve en yeni otomobil hizmetleri alanlarında yenilikler ve çözümler sunmaktadır.

Automechanika Dubai 2019 Fuarına gidecek ziyaretçiler açısından;

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Kendi sektörünüzle ilgili fuarlara katıldığınızda aynı sektörden yüz binlerce insanla bir araya gelmiş olursunuz. Hem networkünüzü genişletebilir, hem de ilişkilerinizi güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Elbette daha önceden temas kurduğunuz firmaların/bireylerin de orada olması muhtemeldir. Örneğin, sürekli e-posta ile yazıştığınız bir müşterinizle, aynı amaç için aynı noktada buluşmuş olmak ticari ilişkilerinizi ve birbirinize karşı itibarınızı güçlendirebilir. Bu durum, fuara katılmanın size sağlayacağı onlarca faydadan yalnızca biridir. Tek yapmanız gereken karar vermiş olmak. Seyahat, konaklama, otel-alan transferi, rehberlik gibi tüm detaylarla tur şirketiniz ilgilenecektir. A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA  üyesi olan Mavi Rota Tour ‘un tur programına katılmak & incelemek için https://mavirotatour.com/fuar-turlari/451-automechanika-dubai-2019 sayfamızı ziyaret edebilirsiniz veya 444 8 305 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close