FuarlarYurt Dışı Fuarları

Automechanika Dubai

Uluslararası Otomotiv Fuarı

10 -12 Haziran 2019 tarihleri arasında Birleşik Arap Emirliklerinin dünyaca ünlü kenti Dubai’de düzenlenecek olan Automechanika Dubai Uluslararası Otomotiv Fuarı, Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde (Dubai World Trade Centre – DWTC) gerçekleşecektir.  Sabah 10:00 ile öğleden sonra 19:00 saatleri arasında açık olacaktır, bu saatler arasında ziyaret edebilirsiniz. Automechanika Dubai, binlerce katılımcı ve ziyaretçinin aynı mekanda buluştuğu, sadece yedek parça değil, daha fazlasını sunan önemli bir bölgesel fuardır.

Messe Frankfurt Middle East şirketinin organize ettiği Automechanika Dubai, her yıl beklendiği gibi,  gösterinin altı bölümünün tümü için mevcut listelerini yine doldurmuştur :

  • Parçalar ve Bileşenler,
  • Elektronikler ve Sistemler
  • Tamir ve Bakım,
  • Lastikler ve Aküler,
  • Servis İstasyonu ve Araç Yıkama
  • Aksesuarlar ve Tuning

Uluslararası Otomotiv Fuarı

Bu yılki Automechanika gösterileri, alan olarak toplam 13 salonda gerçekleşecektir. 1-8 numaralı salonlar, Arena ve Şeyh Saeed Salonları 1 – 3, Zabeel 3 – ve hatta Concourse 1 ve Dubai Uluslararası Kongre ve Sergi Merkezi 2.

Automechanika Dubai Fuarına Katılmak için mavirotatour.com/fuar-turlariHemen Tıklayın!

Automechanika Dubai Fuarı’nda Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

2018 yılında düzenlenen Automechanika Dubai 2018, 61 farklı ülkeden gelen 1.801 katılımcıya ev sahipliği yapmış ve 146 ülkeden 31.971’den fazla ticari ziyaretçiyi ağırlamıştır. Fuar alanı , toplam 13 salonda 63.329 metrekarelik alana yayılmıştır ve 34 uluslararası ticaret derneğinin ve 23 resmi ülke pavilyonunun desteğini almaktadır.

Automechanika Dubai, ulaşılması zor bölgeleri birbirine bağlayan ara pazarlar sağlamak için bulunmaz bir fırsat sunmaktadır. Fuar, yeni ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmek, yeni tedarikçiler bulmak, yeni distribütörler ve toptancılarla bağlantı kurmak ve ürün alternatiflerini karşılaştırmak için ideal bir platformdur. Automechanika Dubai, Asya, Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Afrika’da düzenlenen 16 küresel Automechanika fuarlarından sadece biridir.

Automechanika Dubai

Geçtiğimiz 15 yıldan bu yana, 2003 yılında sadece 119 katılımcıyı çeken bir salon gösterisi olarak başlayan etkinlik, şu anda dünya çapında 1.800’den fazla katılımcıya ev sahipliği yapan Dubai’de kapsamlı bir iş platformuna dönüşmüştür. Dubai’deki toplam otomotiv yedek parça ticareti 39,9 milyar ABD dolara ulaşmıştır.

Bugün Automechanika Dubai bir ticaret fuarından çok daha fazlasıdır. Dünyanın en büyük otomotiv satış sonrası ticaret fuarı olan Automechanika, parça, sistem, tuning, atölye donanımı, üstyapı ve boya işleri, oto yıkama, IT & yönetim, lastik ve aküler ve en yeni otomobil hizmetleri alanlarında yenilikler ve çözümler sunmaktadır.

Yurt Dışı Fuarları Hakkında Detaylı Bilgi Almak için mavirotatour.com/fuar-turlari Adresini Hemen Ziyaret Et!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close