Tatil Günü

Avrupa’nın En Ucuz 5 Şehri

Tatillerini Avrupa’da geçirmek isteyen kişiler için vizeli ve vizesiz olarak gidilebilecek birçok ucuz Avrupa şehri bulunmaktadır. Ucuz yurtdışı ülkeleri için araştırma yapan kişiler, Avrupa’da birçok alternatif ile karşılaşmaktadır. Ülkemize yakınlığı, vize istememesi, ekonomik konaklama imkânları ve yeme içmede uygun fiyatlar gibi faktörler ile Avrupa’da birçok ülkede ucuza tatil yapmanız mümkün.

Tarih Kokan Şehir: Bükreş

Nüfus bakımından Avrupa’nın en kalabalık şehirlerinden olan Bükreş, bugüne dek koruduğu tarihi yapıları ve eserlerinin yanı sıra, doğal güzellikleri ile de dikkat çeken Avrupa şehirlerinden biridir. UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan yapıları ile dikkat çeken şehir, uygun konaklama ve yeme içme fırsatlarını da sizlere sunacaktır.

Bükreş Tatili

Yeme içme ve konaklamanın uygun olmasının yanı sıra, ülkemize olan yakınlığı sayesinde ulaşım açısından da son derece uygun olan Bükreş, tarih ve doğa sevdalıları için en ucuz Avrupa şehirlerinden biri olarak sizlere önerebileceğimiz şehirlerden biridir.

Romanya vizesi hakkında detaylı bilgi almak veya başvurmak için mavirotatour.com/vize tıklayın!

Tarihin İzlerini Taşıyan Şehir: Krakow

Polonya’nın en eski şehri olan Krakow, İkinci Dünya Savaşı’nın da izlerini görebileceğiniz eşsiz bir şehirdir. Yıllardır korunan tarihi ve kültürel dokusu ile birlikte doğal güzelliklerini kültürel etkinlikler ile taçlandıran şehrin her noktası tarih kokuyor.

Krakow Tatili

Tarihi yapılara meraklı kişiler için eşsiz fırsatlar sunan şehirde, uygun fiyatlar ile Polonya’nın eşsiz mutfağının lezzetlerini tadabilir, en güzel otellerde en uygun fiyatlarla konaklayabilirsiniz. Gece hayatı da bir o kadar renkli ve hareketli olan şehri, Avrupa’da ucuz tatil arayan kişiler için şiddetle tavsiye etmekteyiz.

Eğlence Adresi: Kişinev

Avrupa’da en ucuz tatil yapma fırsatını sunan şehirlerden biri olan Kişinev, Moldova’nın başkenti. Tarihi ve turistik mekânlarının yanı sıra şehir, gece hayatı ile de adından sıkça söz ettirmektedir. Gece kulüpleri, barlar ve discolar ile son derece hareketli bir gece hayatı olan şehirde, yeme içme ve konaklama da oldukça uygun fiyatlardadır.

Kişinev Tatili

Parkları ve gölleri ile de huzur arayanlar için ideal bir şehir olan Kişinev, ucuza tatil yapabileceğiniz ve tüm beklentilerinizi karşılayabileceğiniz bir şehir olarak sizlere hitap edecektir. Tüm bu fırsatlarının yanında, ülkeye girmek için vizeye ihtiyaç duyulmaması da Kişinev’i cazip kılan faktörlerden bir diğeridir.

En uygun ve kaliteli Moldova Otelleri için mavirotatour.com/otel hemen tıklayın!

Tarih ve Eğlence Şehri: Kiev

Ukrayna’nın başkenti Kiev en ucuz Avrupa gezisi alternatiflerinin başında gelen bir diğer şehirdir. Ülkeye vizesiz girebilmenin yanı sıra çipli kimlik kartları ile de girebilen Türk vatandaşları, oldukça uygun ve ucuz şartlarda tatil yapabilmektedir. Tarihi yapılar açısından oldukça zengin olan Kiev, müzeleri, kiliseleri, tarihi binaları, tiyatroları ve doğa güzellikleri ile dikkat çekmektedir.

Kiev Tatili

Yeme içme ve konaklama fiyatları açısından da Avrupa’nın en uygun şehirlerinden biri olan Kiev, ülkemize yakınlığı ile de ulaşım açısından kolaylık sunmaktadır. Gece hayatı bakımından da Avrupa’nın en hareketli şehirlerinden olan Kiev, tüm bu avantajları ile Avrupa’da ucuz tatil şehri olarak sizlere önerebileceğimiz şehirlerin başında gelmektedir.

Ekonomik ve Unutulmaz Bir Tatil: Prag

Ucuz yurtdışı şehri dendiğinde akla gelen ilk şehirlerden biri olan Prag, Çekya’nın başkenti ve en büyük şehri. Orta Avrupa’nın en nostaljik şehirlerinden biri olan Prag, müzeleri, tarihi kaleleri, köprüleri, müzeleri ve gece hayatı ile oldukça ilgi çekici bir yer.

Prag Tatili

Gecesi ve gündüzü ile her an yaşayan bir şehir olan Prag, diğer Avrupa şehirlerine oranla çok daha uygun ve ucuz bir tatil imkânı sunmaktadır. Vize ile gidilmesine rağmen ucuz konaklama, yeme içme imkânları ile son derece uygun fiyatlarla unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz.

Tatil günlerinizi gidecek yer arayarak geçirmeyin. Yurt içi ve yurt dışı tatilleri hakkında bilmeniz gerekenler için blog.mavirotatour.com/tatil-gunu/ tıklayın!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close