Fuarlar

BakuBuild 2019 Uluslararası Yapı Fuarı

BakuBuild 2019 Fuarı’nda Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

Uluslararası Yapı Fuarı BakuBuild Azerbaycan 2019, 1995 yılında kurulmuş olup, her yıl Bakü şehrinde Baku Expo Center fuar alanında düzenlenmektedir. Sadece ticaret ziyaretçilerine açık uluslararası bir ticaret fuarıdır. Bir önceki yılda 6095 metrekarelik fuar alanına 219 katılımcı ve 8889 ziyaretçi katılmıştır. Fuara katılan katılımcılar; inşaat malzemeleri, hizmetleri ve donanımları, danışmanlık ve mühendislik şirketlerinin üreticisi ve dağıtıcısı katılmışlardır. Fuara katılan ziyaretçiler ise; bakanlık yetkilileri, devlet kurumları, yöneticiler, inşaat ve imalat temsilcileri, ithalatçılar, toptancılar, distribütörler, mimarlar, mühendisler, tasarımcılar vb.

Hazar bölgesindeki en büyük bina etkinliği olan BakuBuild Azerbaycan 2019, son 20 yıldır lider inşaat forumu olarak konumunu sağlam bir şekilde korumuştur. Sergi, pazar araştırması, iş geliştirme, distribütörlere kaynak sağlamak ve bölgedeki konumunuzu güçlendirmek için en iyi platformdur. Azerbaycan şirketleri katılımcılara tuğla, boya, çimento, bahçe mobilyaları, kablolar, plastik borular, bağlantı parçaları (boruların bağlantı kısmı) vb. Fuar süresince potansiyel alıcılarla, ürünlerin ihracatına ilişkin tartışmalar ve yeni ürünlerin tanıtımı ile toplantılar yapıldı. Sergiyi ziyaret edenler, toptan ve perakende ticaret işletmeleri, inşaat, bakım, mimari ve tasarım organizasyonları, iç tasarımcılar uzmanlarıdır. Sergiye katılım, yeni müşteriler çekmeyi, satışları artırmayı ve inşaat ve inşaat malzemeleri satış coğrafyasını genişletmeyi sağlıyor.

Azerbaycan’da inşaat sektörünün ürünleri arasında çimento, demir beton ürünleri ve paneller, kübik taşlar, tuğla, cam, arduvaz, asbestli çimento borusu, ısı yalıtıcı polimer inşaat malzemeleri, linolyum, sıhhi tesisat ve kimyasal pencere ve kapı ürünleri yer alıyor. İnşaat projelerinin çoğu, hammadde yoğunluğu ve yüksek talep nedeniyle Abşeron’da merkezileştirildi. Ayrıca, ülke genelinde inşaat malzemesi üretim merkezleri bulunmaktadır.

BDT ve Doğu Avrupa’daki en büyük yapı etkinliği olan BakuBuild Azerbaycan 2019, geçtiğimiz yirmi yıl boyunca hem Azerbaycan’ın hem de Hazar bölgesinin önde gelen inşaat forumu olarak konumunu sağlam bir şekilde korumuştur. Sergiye ilgi, burada ortaklar ve potansiyel müşterilerle iletişim kurabileceğiniz, ürün ve hizmetlerinizi her yıl bu etkinliğe katılan 10.000’den fazla profesyonelle gösterebileceğiniz ve tanıtabileceğiniz gerçeğiyle açıklanmaktadır. İç mekan Bakü’nün en büyük sektörüdür. İç tasarım ve ev dekorasyonuna adanmış 20 özel sergi sunuyor. BakuBuild, pazar araştırması, iş geliştirme, distribütörlere kaynak sağlama ve bölgedeki konumunuzu güçlendirmek için en iyi platformdur.

BakuBuild 2019 Fuarına gidecek ziyaretçiler açısından;

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Kendi sektörünüzle ilgili fuarlara katıldığınızda aynı sektörden yüz binlerce insanla bir araya gelmiş olursunuz. Hem networkünüzü genişletebilir, hem de ilişkilerinizi güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Elbette daha önceden temas kurduğunuz firmaların/bireylerin de orada olması muhtemeldir. Örneğin, sürekli e-posta ile yazıştığınız bir müşterinizle, aynı amaç için aynı noktada buluşmuş olmak ticari ilişkilerinizi ve birbirinize karşı itibarınızı güçlendirebilir. Bu durum, fuara katılmanın size sağlayacağı onlarca faydadan yalnızca biridir. Tek yapmanız gereken karar vermiş olmak. Seyahat, konaklama, otel-alan transferi, rehberlik gibi tüm detaylarla tur şirketiniz ilgilenecektir. A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA  üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programına katılmak & incelemek için https://www.mavirotatour.com/fuar-turlari/10153-bakubuild-azerbaycan-2019 sayfamızı ziyaret edebilirsiniz veya 444 8 305 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close