FuarlarYurt Dışı Fuarları

BakuBuild 2020 Uluslararası Yapı Fuarı

Uluslararası Yapı Fuarı BakuBuild Azerbaycan 2020, 1995 yılında kurulmuş olup, her yıl Bakü şehrinde Baku Expo Center fuar alanında düzenlenmektedir. Sadece ticaret ziyaretçilerine açık uluslararası bir ticaret fuarıdır.

Bakü Gezi Rehberi

BakuBuild Fuarı’nda Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

Uluslararası Yapı Fuarına bir önceki yılda 6095 metrekarelik fuar alanına 219 katılımcı ve 8889 ziyaretçi katılmıştır. Fuara katılan katılımcılar; inşaat malzemeleri, hizmetleri ve donanımları, danışmanlık ve mühendislik şirketlerinin üreticisi ve dağıtıcısı katılmışlardır. Fuara katılan ziyaretçiler ise; bakanlık yetkilileri, devlet kurumları, yöneticiler, inşaat ve imalat temsilcileri, ithalatçılar, toptancılar, distribütörler, mimarlar, mühendisler, tasarımcılar vb.

Hazar bölgesindeki en büyük bina etkinliği olan BakuBuild Azerbaycan 2019, son 20 yıldır lider inşaat forumu olarak konumunu sağlam bir şekilde korumuştur. Sergi, pazar araştırması, iş geliştirme, distribütörlere kaynak sağlamak ve bölgedeki konumunuzu güçlendirmek için en iyi platformdur. Azerbaycan şirketleri katılımcılara tuğla, boya, çimento, bahçe mobilyaları, kablolar, plastik borular, bağlantı parçaları (boruların bağlantı kısmı) vb. Fuar süresince potansiyel alıcılarla, ürünlerin ihracatına ilişkin tartışmalar ve yeni ürünlerin tanıtımı ile toplantılar yapıldı. Sergiyi ziyaret edenler, toptan ve perakende ticaret işletmeleri, inşaat, bakım, mimari ve tasarım organizasyonları, iç tasarımcılar uzmanlarıdır. Sergiye katılım, yeni müşteriler çekmeyi, satışları artırmayı ve inşaat ve inşaat malzemeleri satış coğrafyasını genişletmeyi sağlıyor.

Bakü

Azerbaycan’da inşaat sektörünün ürünleri arasında çimento, demir beton ürünleri ve paneller, kübik taşlar, tuğla, cam, arduvaz, asbestli çimento borusu, ısı yalıtıcı polimer inşaat malzemeleri, linolyum, sıhhi tesisat ve kimyasal pencere ve kapı ürünleri yer alıyor. İnşaat projelerinin çoğu, hammadde yoğunluğu ve yüksek talep nedeniyle Abşeron’da merkezileştirildi. Ayrıca, ülke genelinde inşaat malzemesi üretim merkezleri bulunmaktadır.

BDT ve Doğu Avrupa’daki en büyük yapı etkinliği olan BakuBuild Azerbaycan 2020, geçtiğimiz yirmi yıl boyunca hem Azerbaycan’ın hem de Hazar bölgesinin önde gelen inşaat forumu olarak konumunu sağlam bir şekilde korumuştur. Sergiye ilgi, burada ortaklar ve potansiyel müşterilerle iletişim kurabileceğiniz, ürün ve hizmetlerinizi her yıl bu etkinliğe katılan 10.000’den fazla profesyonelle gösterebileceğiniz ve tanıtabileceğiniz gerçeğiyle açıklanmaktadır. İç mekan Bakü’nün en büyük sektörüdür. İç tasarım ve ev dekorasyonuna adanmış 20 özel sergi sunuyor. BakuBuild, pazar araştırması, iş geliştirme, distribütörlere kaynak sağlama ve bölgedeki konumunuzu güçlendirmek için en iyi platformdur.

Uluslararası Yapı Fuarı’na katılmak veya detaylı bilgi almak için mavirotatour.com/fuar-turlari tıklayın veya 444 8 305 arayın!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close