Fuarlar

Bauma CTT Rusya 2019

Uluslararası İnşaat Teknolojisi ve Ekipmanları Fuarı

Bauma CTT Rusya 2019 Fuarı’nda Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

2000 yılından bu yana düzenlenen  Bauma CTT Russia 2019 İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı Rusya  ve  BDT’deki  en  önemli   inşaat makineleri ve   inşaat ekipmanları   fuarı  haline  gelmiştir. Uluslararası makina ve ekipman  üreticilerine Rusya ve BDT pazarlarına girme fırsatı sunmaktadır.

Bauma CTT Russia 2019 İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı, sadece  ticari ziyaretçilere açık uluslararası  bir  fuardır.  Her yıl düzenlenen fuar  Crocus Expo International Exhibition Center’da gerçekleşmektedir.  31.645 metrekare  sergi  alanına  sahip  olan  fuara  2017 yılında  557 firma katılmıştır. Ayrıca fuar  alanını  20.163 kişi  ziyaret  etmiştir. Fuarın  ziyaretçi  profilini  müteahhitler, hükümet kuruluşları, makina ve tesis üreticileri, inşaat makinaları  ve malzeme satıcıları  oluşturmaktadır.

Bauma CTT Russia 2019  İnşaat  Malzemeleri  ve  Teknolojileri  Fuarında  yol yapım makine ve ekipmanları, ekskavatörler, yükleyici araçlar, hafriyat  araçları, yol onarım ve  bakım makineleri, özel inşaat  araçları, sondaj ekipmanları, kazık çakma makinaları, yeraltı işleri için pompa ve  ekipmanları, kaldırma  aletleri, vinç  ve  taşıma  araçları, inşaat  iskeleleri, kalıplar, beton işleri için ekipmanlar, kompresörler, pnömatik ve hidrolik aletler, jeneratörler, elektrik enerji santralleri ve motorları, imha ve  yıkım sistemleri, ölçme ve  laboratuvar makinaları, teşhis  ekipmanları, jeodezik  cihazlar ve aletler,madencilik makinaları,  iş makinaları ve  ekipmanları  kiralama  hizmetleri, finans  ve  sigorta hizmetleri görülebilir.

Bauma CTT Rusya 2019 Fuarına gidecek ziyaretçiler açısından;

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Kendi sektörünüzle ilgili fuarlara katıldığınızda aynı sektörden yüz binlerce insanla bir araya gelmiş olursunuz. Hem networkünüzü genişletebilir, hem de ilişkilerinizi güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Elbette daha önceden temas kurduğunuz firmaların/bireylerin de orada olması muhtemeldir. Örneğin, sürekli e-posta ile yazıştığınız bir müşterinizle, aynı amaç için aynı noktada buluşmuş olmak ticari ilişkilerinizi ve birbirinize karşı itibarınızı güçlendirebilir. Bu durum, fuara katılmanın size sağlayacağı onlarca faydadan yalnızca biridir. Tek yapmanız gereken karar vermiş olmak. Seyahat, konaklama, otel-alan transferi, rehberlik gibi tüm detaylarla tur şirketiniz ilgilenecektir. A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA  üyesi olan Mavi Rota Tour ‘un tur programına katılmak & incelemek için https://mavirotatour.com/fuar-turlari/9846-bauma-ctt-rusya-2019 sayfamızı ziyaret edebilirsiniz veya 444 8 305 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close