Bayi Turlarıİş GezileriOrganizasyon

Bayi Gezilerinin Bayilere Olan Faydaları Nelerdir?

Bir iş geliştirme sistemi olan bayilik, marka sahibinin daha kolay pazara girmesini ve ağını genişletmesini sağlar. Hem ana firma hem de bayi sahipleri açısından artı yönde getirisi olduğu için win-win bir sistem olduğunu da söyleyebiliriz. Benzer şekilde bayi sahipleri ve firmalar arasındaki uyum ve satış başarısı, motivasyon ve çalışma ile doğru orantılıdır. Firma içi başarının sağlanmasında ve performans artırımında ise en önemli faktörlerden biri bayi gezileridir. Bayi gezilerine katılım göstererek, hem sektörün gelişimini hem de markanın gelişimini yakından takip edebilir, hem de şirket çalışanlarının teşvikini artırabilirsiniz.

Bayilerin Faydaları Nelerdir?

Yurt Dışı Bayi Gezileri

Bayi toplantıları ve teşvik gezileri, artık yalnızca yurt içinde ve firma arasında olmak durumunda değil. Özellikle son birkaç yıldır, dışarı açılan, yurt dışında senenin belli günleri toplantılar düzenleyen ve fuarlara katılan birçok firma ve bayi bulunuyor. İşin bulunduğu sektör ve var olan uluslararası etkinlikleri de yurt dışı bayi gezileri için önemli. Bu gezilere katılabilmek için gezi turlarının imkanlarından yararlanabilirsiniz. Kişi sayısı, destinasyonu noktası, etkinlik süresi ve kapsamı gibi temel bilgilerden söz ederek firmanız için en avantajlı gezi turlarını ayarlayabilirsiniz. Tabii içerisinde konaklama, şehir içi transfer, toplantı salonu, ulaşım ve benzeri temel gereklilikler de bulunuyor.

Bayi Gezilerinin Avantajları

Bayi gezilerinin temel amacı, marka ile çalışanlar/bayiler arasında bir iletişim bağı kurmak ve aynı zamanda çalışanların da motivasyonunu artırmaktır. Böylece hem daha önce iletişim halinde olmamış firma üyeleri tanışabiliyor hem de çalışanların firmaya olan bağlılığı artıyor. Üstelik bayilikler kapsamında, performans artışının olması da cabası. Bu sayede, marka sahibinin genel oranlara bakıldığında daha fazla satış rakamlarına ulaşacağını da söylemek mümkün. Bayi gezileri, fuar gibi daha ciddi ve kurumsal ortamlarda da gerçekleşebiliyor. Bu alanda da size olan getirisinin aynı şekilde olacağını söyleyebiliriz. Sosyal ilişkiler gelişir, marka gücünü yükseltir, çalışanlar arasında bir bağ oluşur, firma-bayi arasında daha yüksek bir performans söz konusu olur ve motivasyon her iki taraf için de artmış olur. Tüm bu sürecin sonunda, marka ve çalışanlar aynı anda olumlu şekilde etkilenir.

KOSGEB Destekli İş Gezileri

Bayi Toplantıları Nasıl Olur?

Bayi gezileri kapsamında, programa dahil edilen aşamalardan biri de bayi toplantılarının gerçekleştirilmesidir. Motivasyon amaçlı bir bayi gezisi dahi olsa, bayi toplantıları yapılarak daha üst düzey bir verim alınmaya çalışılır. Var olan marka sistemi ile ürünün pazarda etkin şekilde dağıtılmasını, satılmasını sağlayan bayi sisteminin daha iyi çalışması sağlanır. Hem bayiler arası ilişki pekiştirilir hem de firma iletişimi güçlendirilir. Ayrıca, varsa, yeni ürün ve hizmetlerin tanıtılması için de bayi toplantıları son derece ideal bir ortamdır. Bayi toplantılarınızın gerçekleştirilmesi için de uzman kişilerden yardım alabilirsiniz. Bu sayede A’dan Z’ye planlanmış bir bayiler arası toplantı düzenleyebilirsiniz. Üstelik yer belirlemekten basın bülteni oluşturmaya kadar tüm aşamalarda sizlere yardımcı olacağını da söyleyebiliriz. Bayilere özel tasarladığımız tur programları, aktiviteler ve daha pek çok hizmet için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bayi Gezi ve Toplantı Hizmetleri

Yurt içi ya da yurt dışı bayi gezilerinin birçok amaca hizmet ettiğini ve beraberinde oldukça iyi getirileri olduğundan söz etmiştik. Seminer, fuar, konferans gibi kurumsal durumların var olduğu bayi gezileri söz konusu olduğu gibi, doğrudan çalışanların motivasyonu için de düzenlenen geziler bulunmaktadır. Toplantılar ise, tanıtım yapılan ya da var olan ürün ve hizmetlerden söz edilen bir ortam. O yüzden profesyonel şekilde dizayn edilmesi gerekebilir. Bunun için de başta belirttiğimiz gibi uzman kişilerden destek alabilir; bayi gezileri ya da bayi toplantılarınızı daha organize şekilde oluşturabilirsiniz. Yer tesisi, konaklama organizasyonu, sosyal gezi planı, duyuru ve basın bültenleri, LCV hizmeti, toplantı kitapçıklarının hazırlanması, gerekli kurumsal araç-gereçlerin ayarlanması, yönlendirme, teknik ekipman ve rehber hizmetlerine kadar birçok konuda bu şekilde destek alabiliyorsunuz.

Bayi Toplantılarınız için mavirotatour.com adresini ziyaret edin veya 444 8 305 bizi arayın.
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close