FuarlarYurt Dışı Turları

Build Asia 2019

Uluslararası Yapı Malzeme ve Yapı İnşaat Makineleri Fuarı

Uluslararası Konut, Emlak ve Yapı Endüstrisi Fuarı Build Asia 2019, 2005 yılında kurulmuş olup, her yıl Pakistan’ın Karaçi şehrinde Karachi Expo Centre fuar alanında düzenlenmektedir. Sadece ticaret ziyaretçilerine açık olan fuarda sergilenecek başlıca ürün grupları; Yapı malzemeleri ve makine, alet ve donanım, iklimlendirme, mimari, şehir planlama, peyzaj, finansman, banyo, bina ve geliştirme, güvenlik ve yangınla mücadele, yazılım, zemin kaplamaları, danışmanlık, pencere ve kapılar, sondaj, madencilik, hafriyat, elctrics, yürüyen merdivenler, asansörler ve asansörler, iskele, yüksek katlı inşaat, ev ve ofis mobilya ve döşemeleri, sigortalar, iç tasarım, mutfak, aydınlatma ve tavan, düşük maliyetli konut sistemleri, liman, liman ve tünel inşaatı, prefabrik yapı ürünleri, önceden tasarlanmış çelik binalar, prefabrik konut sistemleri, emlakçılar / emlak satıcıları, katı atık yönetimi, yüzme havuzu ekipmanları vb.

Yapı Malzeme İnşaat Makineleri Fuarı

Mülkiyet Asya, Mobilya Asya ve Stonefair Asya Sergilerini içeren Build Asia 2019 Fuarı, Karachi Expo Center’da yapılacak en umut verici ve kalıcı sergilerden biri olacaktır. Build Asia, uluslararası ve Pakistanlı iş dünyasına canlı Pakistan, Afganistan, Çin, Orta Doğu ve Orta Asya Cumhuriyeti pazarlarına erişmek için stratejik bir lansman sunacak. Etkinlik, Pakistan’daki yapı ve inşaat endüstrisinin muazzam potansiyeline odaklanmayı hedefliyor ve ilgili alanlarda ekipman, malzeme, hizmet ve tekniklerle ilgili en son teknolojik gelişmeleri sergileyecek, denizaşırı katılımcılara ortak girişimler için yerel girişimcilerle etkileşime girme fırsatı sağlayacaktır.

Pakistan Konut ve İnşaat Sanayi Konut ve İnşaat Sektörü, Pakistan Hükümeti tarafından ekonomik büyümenin itici gücü olarak tanımlanan sektörler arasında yer almaktadır. Bu sektörde faaliyet gösteren bir hamle diğer müttefik sektörlerde zincirleme bir reaksiyon ortaya çıkarmaktadır.

Build Asia Fuarına Gidecek Ziyaretçiler Açısından

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Uluslararası Konut, Emlak ve Yapı Endüstrisi Fuarı’na katılmak veya detaylı bilgi almak için mavirotatour.com/fuar-turlari tıklayın veya 444 8 305 arayın!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close