Fuarlar

Build Asia 2019 Uluslararası Yapı Malzeme ve Yapı İnşaat Makineleri Fuarı

Build Asia 2019 Fuarı’nda Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

Uluslararası Konut, Emlak ve Yapı Endüstrisi Fuarı  Build Asia 2019, 2005 yılında kurulmuş olup, her yıl Pakistan’ın Karaçi şehrinde Karachi Expo Centre fuar alanında düzenlenmektedir. Sadece ticaret ziyaretçilerine açık olan fuarda sergilenecek başlıca ürün grupları; Yapı malzemeleri ve makine, alet ve donanım, iklimlendirme, mimari, şehir planlama, peyzaj, finansman, banyo, bina ve geliştirme, güvenlik ve yangınla mücadele, yazılım, zemin kaplamaları, danışmanlık, pencere ve kapılar, sondaj, madencilik, hafriyat, elctrics , yürüyen merdivenler, asansörler ve asansörler, iskele, yüksek katlı inşaat, ev ve ofis mobilya ve döşemeleri, sigortalar, iç tasarım, mutfak, aydınlatma ve tavan, düşük maliyetli konut sistemleri, liman, liman ve tünel inşaatı, prefabrik yapı ürünleri , önceden tasarlanmış çelik binalar, prefabrik konut sistemleri, emlakçılar / emlak satıcıları, katı atık yönetimi, yüzme havuzu ekipmanları vb.

Mülkiyet Asya, Mobilya Asya ve Stonefair Asya Sergilerini içeren Build Asia 2019 Fuarı, Karachi Expo Center’da yapılacak en umut verici ve kalıcı sergilerden biri olacaktır. Build Asia, uluslararası ve Pakistanlı iş dünyasına canlı Pakistan, Afganistan, Çin, Orta Doğu ve Orta Asya Cumhuriyeti pazarlarına erişmek için stratejik bir lansman sunacak. Etkinlik, Pakistan’daki yapı ve inşaat endüstrisinin muazzam potansiyeline odaklanmayı hedefliyor ve ilgili alanlarda ekipman, malzeme, hizmet ve tekniklerle ilgili en son teknolojik gelişmeleri sergileyecek, denizaşırı katılımcılara ortak girişimler için yerel girişimcilerle etkileşime girme fırsatı sağlayacaktır.

Pakistan Konut ve İnşaat Sanayi Konut ve İnşaat Sektörü, Pakistan Hükümeti tarafından ekonomik büyümenin itici gücü olarak tanımlanan sektörler arasında yer almaktadır. Bu sektörde faaliyet gösteren bir hamle diğer müttefik sektörlerde zincirleme bir reaksiyon ortaya çıkarmaktadır.

Build Asia 2019 Fuarına gidecek ziyaretçiler açısından;

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Kendi sektörünüzle ilgili fuarlara katıldığınızda aynı sektörden yüz binlerce insanla bir araya gelmiş olursunuz. Hem networkünüzü genişletebilir, hem de ilişkilerinizi güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Elbette daha önceden temas kurduğunuz firmaların/bireylerin de orada olması muhtemeldir. Örneğin, sürekli e-posta ile yazıştığınız bir müşterinizle, aynı amaç için aynı noktada buluşmuş olmak ticari ilişkilerinizi ve birbirinize karşı itibarınızı güçlendirebilir. Bu durum, fuara katılmanın size sağlayacağı onlarca faydadan yalnızca biridir. Tek yapmanız gereken karar vermiş olmak. Seyahat, konaklama, otel-alan transferi, rehberlik gibi tüm detaylarla tur şirketiniz ilgilenecektir. A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA  üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programına katılmak & incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz veya 444 8 305 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close