FuarlarYurt Dışı Fuarları

Cebit Hannover 2019

Uluslararası Bilgi Teknolojileri Fuarı

Inovasyon  ve  Dijital  Teknolojiler  Fuarı Cebit Hannover 2019, Avrupa’nın  en  büyük  iş   festivali ve  inovasyon  fuarıdır. Küresel networking  ve  dijital çözümler, iş  süreçlerini  ve  iletişimi dönüştürmektedir ve  bu devrim iş  hayatında ve  kamusal  hayatın her alanında devam etmektedir. Bu bağlamda çok uluslu şirketlerin, KOBİ’lerin ve kamu idarelerinin yöneticileri, rekabet güçlerini artırmak için dijital çözümlerden faydalanmak isterler.

Cebit  Hannover 2019  Inovasyon  ve  Dijital  Teknolojiler  Fuarı, yeni ve eşsiz dijital çözümleri yerinde  görmek  için önemli  bir  fırsattır. Deutsche Messe tarafından her yıl Hannover’da düzenlenen  fuara  en son 59 ülkeden  2.967  firma  katılımcı olarak iştirak etmiştir.

EuroTier Hannover 2020

128.604 metrekare sergi alanına sahip olan  Cebit  Hannover  Inovasyon  ve  Dijital  Teknolojiler  Fuarını  2017 yılında  174.639 kişi ziyaret etmiştir. Ziyaretçi profilini üst düzey yöneticiler, IT sektöründeki karar vericiler, dijital evangelistler, program geliştiriciler, IT uzmanları, LOB (Line Of Business)  pazarlama yöneticileri, iş ve ürün geliştirme yöneticileri oluşturmaktadır.

Cebit Hannover 2019 Fuarına Gidecek Ziyaretçiler Açısından

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Cebit Hannover

Kendi sektörünüzle ilgili fuarlara katıldığınızda aynı sektörden yüz binlerce insanla bir araya gelmiş olursunuz. Hem networkünüzü genişletebilir, hem de ilişkilerinizi güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Elbette daha önceden temas kurduğunuz firmaların/bireylerin de orada olması muhtemeldir. Örneğin, sürekli e-posta ile yazıştığınız bir müşterinizle, aynı amaç için aynı noktada buluşmuş olmak ticari ilişkilerinizi ve birbirinize karşı itibarınızı güçlendirebilir. Bu durum, fuara katılmanın size sağlayacağı onlarca faydadan yalnızca biridir. Tek yapmanız gereken karar vermiş olmak. Seyahat, konaklama, otel-alan transferi, rehberlik gibi tüm detaylarla tur şirketiniz ilgilenecektir. 

A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA  üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programına katılmak ve incelemek için mavirotatour.com/fuar-turlari/ adresini ziyaret edin veya 444 8 305 numaralı telefondan bizlere ulaşın.
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close