Otel Rehberi

Çocuk Dostu Oteller

Çocuklu bir ailesiniz ve çocuklarınız için daha fazla etkinlik, uygun alan ve eğlence imkanı mı arıyorsunuz? Öyleyse “Çocuk Dostu Oteller” şeklinde nitelendirilen oteller ve tatil köyleri sizin için ideal adres.

Çocuklu Aileler için Oteller

Çoğu otele çocuklarınızla birlikte gidebilirsiniz elbette ama çocuk dostu otellerde daha fazla imkan bulacağınız için daha iyi bir seçim olacaktır. Özellikle yaz tatillerinde, birkaç gün için dahi gidecek olsanız daha kaliteli bir tatil için çocuklarınıza uygun bir otel bulmanız önemli. Bu nedenle, sizlere farklı bölgelerden otel önerilerimizi sunuyoruz.

The Land of Legends – Antalya

Çocuklu Aileler Antalya Otelleri

Antalya Belek sınırları içerisinde bulunan bu otel, yüksek puana sahip kaliteli otellerden biri. Üstelik içerisindeki devasa Aqua ve Animal Park da özellikle çocuklarınızı dikkatini cezbedecektir. Her isteğe uygun odaları bulunan bu otelde, çocuklarınız için toplam 40 bin metrekarelik bir oyun alanı bulunduğunu da söyleyelim. Ayrıca sabah 9’dan gece geç saatlere kadar da sürekli devam eden çocuk aktivitelerine çocuklarınızı dahil edebiliyorsunuz.

Vogue Hotel Bodrum – Muğla

Çocuklu Dostu Bodrum Otelleri

Yazın en sık ziyaret edilen bölgelerinden biri olan Bodrum için en uygun otellerden biri de Vogue. Burada çocuklarınız için harika bir tema parkı olan PortAventura Kids World bulunuyor. Ayrıca yaş gruplarına göre çocuklarınızın eğlenebileceği mini, maxi ve teen kulüpleri de bulunmakta. Toplam 5 bin metrekarelik bir alanda bulunan Kids World’de ise, aklınıza gelebilecek her türlü meslek grubu için alanlar var ve seçmiş olduğunuz gruba göre de eğlencelere katılabiliyorsunuz. Alan içerisinde bir de eğlencenin tadına varabileceğiniz bir Lunaparkın olduğunu söyleyebiliriz.

Club Tuana Fethiye – Muğla

Çocuk Dostu Muğla Otelleri

Tatil rotasını Fethiye’ye çevirmiş çocuklu aileler için Club Tuana, sunacağımız öncelikli seçeneklerimizden biri. Çocuklar için oyun alanı ve eğlence parkının yanı sıra, mini bir hayvanat bahçesi, çocuk restoranı ve mini bir disko da bulunuyor. Üstelik çocuklara özel spor, oyun ve havuz aktiviteleri de düzenleniyor. Teenage gruptaki çocuklar için de farklı bir kulüp var ve etkinlikler mevcut.

Çocuk Dostu Muğla Otelleri için indirimli rezervasyon fırsatı mavirotatour.com/otel adresinde Hemen Ziyaret Et!

Voyage Sorgun – Antalya

Çoçuk Dostu Antalya Otelleri

Side’nin en gözde otellerinden biri olan Voyage Sorgun, bebekler ve çocuklar için son derece ideal bir ortama sahip. Yaş gruplarına göre ayrılmış şekilde birçok kulüp, etkinlik ve oyun alanı bulabiliyorsunuz. Ayrıca, çocuklarınızın güvenle oynaması için görevli birçok kişi de oyun alanına mevcut. Yanı sıra dilerseniz sizin talebiniz doğrultusunda özel bakıcı da tutabiliyorsunuz. Vogi Çocuk Kulübü olarak adlandırılan bu bölgede çocuklarınız için sınırsız ve güvenli eğlenceyi bulabileceğinizi söyleyebiliriz.

Çocuk Dostu Antalya Otelleri için hemen mavirotatour.com/otel adresini ziyaret et ve erken rezervasyon avantajlarını kaçırma!

Elexus Hotel Resort – Kıbrıs

Çocuk Dostu Kıbrıs Otelleri

Türkiye sınırları içerisinden biraz sıyrılıp Kuzey Kıbrıs’a geçiş yapmayı planlayan aileler için en ideal seçenekler arasında Elexus Hotel Resort ilk sırada geliyor. Tesiste, her yaş grubuna uygun çocuklar için gece 12’ye kadar birçok etkinlik ve faaliyet imkanı bulunuyor. Ayrıca, çocuklar için oluşturulmuş “eğlence var” park alanları da artılarından biri. Alexis Wonderland olarak adlandırılan eğlence alanı içerisinde bir de çocuklar için özel restoran ve kulübün bulunduğunu söyleyebiliriz.

Maxx Royal Kemer Resort – Antalya

Çocuk Dostu Antalya Otelleri

Oldukça yüksek puana sahip bu lüks otelde çocuklarınız için aradığınız her şey fazlasıyla mevcut. Tesis içerisinde bulunan ve Maxxiland olarak adlandırılan bu alan, adeta çocuk oteli temasında. Çocuklarınız burada, Maxxiland Çocuk Resepsiyon ekibi tarafından karşılanıyor ve uygun alanlara yönlendiriliyor. Güvenliğini sağlamak için görevlilerin yanı sıra anlık olarak kamerayla izleme de yapılıyor. Maxxiland’ın yanı sıra, çocuklarınızın birbirinden farklı spor dallarıyla ilgilenebileceği Sport Academy de son derece uygun bir seçenek. Yaş gruplarına uygun şekilde dizayn edilmiş çocuk bölgesinde, çocuklarınız hem eğlenecek hem de verimli vakit geçirecek.

Çocuk Dostu Otellerde 12 Taksit Avantajı ile Özel Fiyatları Kaçırmayın! Hemen Rezervasyon Yap!
Çocuklarınız için etkinlik ve eğlence alanları mı arıyorsunuz? Çocuklu Ailelerin Gidebileceği Eğlence Alanları için Buraya Tıklayın!

 

 

Daha Fazlasını Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close