FuarlarYurt Dışı Fuarları

EuroTier Hannover 2020

Her iki yılda bir Hannover’de düzenlenen, profesyonel hayvancılık için dünyanın en kapsamlı bilgi fuarlarından ve hayvancılık profesyonelleri için dünyanın önde gelen ticaret fuarlarından biri EuroTier Hannover 2020 fuarıdır. Bu etkinlik, modern hayvancılığın tüm ayrıntılı soruları hakkında geniş bilgi yelpazesi ile çiftçiler için önemli bir bilgi kaynağıdır.

Dünya’nın En Büyük Hayvancılık ve Hayvan Yetiştiriciliği Fuarı

Ürünlerini sergileyen çok sayıda katılımcı, hayvan yetiştiriciliği, yetiştirme programları, süt sağma  teknolojisi, hayvan barınakları, beslenme, iklim ve çevre teknolojisi gibi profesyonel hayvancılık konusunda en son ürün ve teknolojileri geniş bir yelpazede göstermektedir.

Modern çiftçilikle ilgili farklı konularda çeşitli dersler, ilginç bilgilendirme oturumları ve sayısız toplantı ve konferanslar da  EuroTier Hannover 2020’de yer almaktadır.

EuroTier Hannover

EuroTier Hannover 2020’yi Kimler Ziyaret Etmeli?

Büyükbaş ve küçükbaş hayvan yetiştiricileri, damızlık hayvan yetiştiren kişiler, çiftlik sahipleri, canlı hayvan ticareti yapan tüccarlar, hayvancılık konusunda tesis ve ekipman üreticileri, veterinerler, ithalatçılar, kesimhane işletmecileri ve sektör temsilcisi derneklerin yetkilileri bu fuarı mutlaka ziyaret etmelidirler.

EuroTier Hannover 2020 Takvimi

17 – 20 Kasım 2020 tarihinde gerçekleşecektir.

EuroTier Hannover 2020 Fuarında Sergilenen Ürünler

Ziraat mühendisliği, ziraat, tarım, hayvan yemi, hayvancılık ve hayvan türleriyle alakalı konularda klima, hava temizleme, yosun, biyoyakıt üretimi, biyoyakıt, biyogaz üretimi, üreme, yetiştirme programları, kontrol teknolojisi, soğutma teknolojisi, merkezi olmayan enerji teknolojisi, emisyon kontrolü, enerji, enerji emtia ticareti, enerji dağıtımı, enerji hizmetleri, enerji depolama, eğlence ekipman, çevre teknolojisi, besleme sistemleri, gıda ekipmanları, gıda ekipmanları, gıda hazırlama, gıda depolama, ahır ve ev yapımı, ölçüm teknolojisi, mekanik temizleme teknolojisi, mikroküreler, sağım ekipmanları, evcil hayvan ticareti, enerji santralleri, geri kazanım sistemleri, yenilenebilir enerjiler, üreme teknolojileri, kaynaklar, güvenlik, test teknolojisi, nakliye hizmetleri, ulaşım araçları, havalandırma teknolojisi, atık arıtma sistemleri tanıtılmaktadır.

Hannover Almanya

Almanya vizesi hakkında bilgi almak ve başvuru yapmak için mavirotatour.com/vize adresini hemen ziyaret et!

Hannover’e Gitmek için Uçak Bileti

Türkiye’den Hannover’e gitmek için direkt uçan birçok havayolu şirketleri vardır. Bunlar; tarifeli seferlerle uçan Türk Hava Yolları`nın yanısıra, düşük maliyetli havayolları olan TUIfly, Corendon, SunExpress ve Eurowings` de sezonluk uçuşlarla seferler düzenlemektedir.

EuroTier Hannover Turu Otel Seçenekleri

EuroTier Hannover fuarı için konaklayacağınız oteller; Best Western Hotel Achim Bremen, Zur Linde Ronnenberg.

Fuara Grup Katılımı

Fuarlar, aynı sektörden birçok işletmeyi bir araya getirdiğinde firmalar arasında ileriye dönük bilgi alışverişi yapılması, rakip analizi ve iş ortaklığı kurulmasına olanak sağlamaktadır. İşletmeler, Dernekler, STK’lar, Ticaret ve Sanayi Odaları fuarlara genelde grup olarak katılmaktadır.

Erken Rezervasyon

Fuar turlarının en önemli farkı erken rezervasyon ve satın alımdır. Fuarlar yaklaşık bir yıl önceden yeri ve tarihi belli olan organizasyonlardır. Dünyanın birçok yerinden fuarın yapılacağı şehire binlerce iş adamları gelir. Fuarın gerçekleştiği tarihte o şehirdeki otel fiyatları ve havayollarının bilet fiyatları üç- dört katına çıkar, bu sebeple erken satın alım ciddi fiyat avantajı sağlar. Diğer önemli konu da konaklamadır. Yanlış lokasyonda bir otel seçimi tüm gün fuar alanında yorulan kişilerin seyahatinin verimsiz geçmesine sebep olur. Erken tarihte rezervasyon ve doğru konumda bir otel en önemli farklardandır.

Yurt dışı ve yurt içi fuarları hakkında en güncel bilgiler, devlet imkanları ve daha fazlası için blog.mavirotatour.com/fuarlar/ adresini ziyaret et!

EuroTier Hannover 2020

Kosgeb Desteği

Kosgeb Kimlere Destek Verir?

Kosgeb küçük ve orta ölçekli işletmelere  destek vermektedir. Her işletmeden 1 kişi destek alabilir. Firmaların Kosgeb veri tabanına kayıtları güncel olmak zorundadır (Her firma  kurulduğu şehirdeki Kosgeb Müdürlüğüne bağlıdır. Lütfen bağlı olduğunuz müdürlüğü arayıp önce veri tabanı kaydınızı yaptırınız.)

Kosgeb Ne İçin Destek Verir?

Firmaların, Yurtdışı Pazar araştırması, İhracat artıracak önemi projeler , İş görüşmelerinin organize edilmesi, istihdam, ekonomi gibi hususların artışına neden olacak faaliyet.

Uluslararası Hayvancılık ve Hayvan Yetiştiriciliği Fuarı’na katılmak veya detaylı bilgi almak için mavirotatour.com/fuar-turlari tıklayın veya 444 8 305 arayın!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close