FuarlarYurt Dışı Fuarları

Gulfood Dubai 2021

Uluslararası Gıda Fuarı Gulfood Dubai 2021, 21 – 25 Şubat 2021 tarihleri arasında Birleşik Arap Emirliklerinin Dubai şehrinde Dubai World Trade Centre’da (DWTC) düzenlenecektir. Her yıl düzenlenen uluslararası nitelikteki ticari fuar, ilk olarak 1987 yılında ziyaretçilere kapılarını açmıştır. Fuar alanı sadece ticari ziyaretçilere açıktır.

Dünya’nın En Büyük Yıllık Yiyecek ve İçecek Ticareti Fuarı

Gulfood 2021 fuar alanı, DWTC, uluslararası fuarlar, mega tüketici fuarları ve prestijli kongrelerle 500’den fazla etkinliğe ev sahipliği yapmakta ve her yıl 160 küresel pazardan 3 milyondan fazla ziyaretçiyi ağırlamaktadır.

Dünyanın en büyük yıllık yiyecek ve içecek  ticareti fuarı olan Gulfood Dubai, 2020 yılındaki 25’inci fuarını Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde (DWTC) büyük ittifak buluşları ve milyarlarca dolarlık ihracat anlaşmalarıyla bitirmiştir.

BAE Dubai Gulfood

Gulfood Dubai 2021 Kimler Ziyaret Etmeli?

İithalatçılar ve ihracatçılar , toptancılar, perakendeciler, otel yöneticileri ve satınalma çalışanları, perakende şirketlerinin karar vericileri, restoran işletmecileri, üreticiler, hastaneler, devlet kurumlarının yöneticileri ve silahlı kuvvetler mensupları mutlaka ziyaret etmelidirler.

Gulfood Dubai 2021 Takvimi

21 – 25 Şubat 2021 tarihinde gerçekleşecektir.

Gulfood Dubai 2021 Fuarında Sergilenen Ürünler

Yiyecek ve içecekler (alkolsüz), gurme yiyecekler, yiyecek üretim teknolojileri, otellere yönelik yiyecek içecek ekipmanı ve hizmetleri, yiyecek işleme makinaları, yiyecek etiketleme ve paketleme donanımları, yiyecek hijyeni, konaklama bilgi sistemleri, otel gereçleri ve hizmetleri.

Dubai'ye Nasıl Gidilir

Dubai’ye Gitmek için Uçak Bileti

Türkiye’den Dubai’ye gitmek için direkt havayolu şirketleri vardır. Bunlar; THY, Pegasus, Air Arabia, Fly Dubai, Emirates Havayolları

Birleşik Arap Emirlikleri vizesi hakkında bilgi almak ve başvuru yapmak için mavirotatour.com/vize adresini hemen ziyaret et!

Gulfood Dubai Turu Otel Seçenekleri

Gulfood Dubai fuarı için konaklayacağınız oteller; Ibis One, Tryp By Wyndham, Rove Wtc Boutique, Ramada Deira Hotel

Fuara Grup Katılımı

Fuarlar, aynı sektörden birçok işletmeyi bir araya getirdiğinde firmalar arasında ileriye dönük bilgi alışverişi yapılması, rakip analizi ve iş ortaklığı kurulmasına olanak sağlamaktadır. İşletmeler, Dernekler, STK’lar, Ticaret ve Sanayi Odaları fuarlara genelde grup olarak katılmaktadır.

Gulfood Dubai 2021

Erken Rezervasyon

Fuar turlarının en önemli farkı erken rezervasyon ve satın alımdır. Fuarlar yaklaşık bir yıl önceden yeri ve tarihi belli olan organizasyonlardır. Dünyanın birçok yerinden fuarın yapılacağı şehire binlerce iş adamları gelir. Fuarın gerçekleştiği tarihte o şehirdeki otel fiyatları ve havayollarının bilet fiyatları üç- dört katına çıkar, bu sebeple erken satın alım ciddi fiyat avantajı sağlar. Diğer önemli konu da konaklamadır. Yanlış lokasyonda bir otel seçimi tüm gün fuar alanında yorulan kişilerin seyahatinin verimsiz geçmesine sebep olur. Erken tarihte rezervasyon ve doğru konumda bir otel en önemli farklardandır.

Uluslararası Gıda Fuarı’na katılmak veya detaylı bilgi almak için mavirotatour.com/fuar-turlari tıklayın veya 444 8 305 arayın!
Yurt dışı ve yurt içi fuarları hakkında en güncel bilgiler, devlet imkanları ve daha fazlası için blog.mavirotatour.com/fuarlar/ adresini ziyaret et!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close