Fuarlar

Eastpack New York 2019

Uluslararası Gıda İşleme ve Paketleme Makineleri Fuarı

Eastpack New York 2019 Fuarı’nda Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

11 – 13 Haziran 2019 tarihleri arasında  düzenlenecek olan Eastpack New York Fuarı Amerika Birleşik Devletleri’nin New York şehrinde Jacob K. Javits Kongre merkezinde gerçekleşecektir. East Coast’un en büyük gelişmiş tasarım ve üretim etkinliğinin bir parçası olan EastPack, en yeni ambalaj yeniliklerini ve trendlerini keşfetmek için her zaman katılım  gerektiren bir fuardır. Yiyecek ve içecek, sağlık ve güzellik, tüketim malları, tıbbi cihazlar ve eczacılık ürünleri de dahil olmak üzere bir dizi sanayi sektörü için en yeni çözümleri sunan EastPack, günümüzün ambalaj profesyonellerinin ürünleri ayakta tutması için gerekli olan en yeni malzemeleri, kapları, makineleri ve hizmetleri sergilemektedir.

Eastpack New York 2019 Uluslararası Gıda İşleme ve Paketleme Makineleri Fuarı’nda bölgenin en kapsamlı ambalaj tedarikçileri koleksiyonundan kaynak sağlayabilir ve yeni malzemelerden ve etiketlerden sürdürülebilir çözümlere ve daha fazlasına kadar her şeyi bulabilirsiniz. Akıllı ambalajlama, test etme, yönetmelikler ve uyumluluk, otomasyon ve daha fazlası gibi kritik konularda, konferans endüstrisindeki uzmanlığınızı ücretsiz, konferans düzeyinde eğitim oturumları ile derinleştirme fırsatına da sahip olabilirsiniz. Bunu binlerce endüstri profesyoneli ile iletişim kurma yeteneği ile birleştirebilir ve projelerinizi ve kariyerinizi geliştirmek için ihtiyacınız olan her şeye sahip olabilirsiniz.

Sektöre özgü ambalaj yeniliklerinden ve etiketleme ekipmanlarından kozmetik ambalaj ve tasarıma kadar, önde gelen tedarikçilerinizle bağlantı kurabilir ve ambalaj projelerinizi bitiş çizgisine koymak için ilham almanıza yardımcı olacak içgörü ve eğitime erişebilirsiniz. Etkinlikte ele alınan önemli konular şunlardır :

Otomasyon, yapıştırıcılar, makine uygulaması,   Bag-In-Box, çanta, şişeler, marka pazarlaması,  karton, fason üretim, fason paketleme, kozmetik ambalajı, dijital baskı, esnek paketleme, gıda paketleme, etiketleme, etiketler, paket dizaynı, ilaç amabalajı,  perakende satış amablajı ve simülasyon.

EastPack’in yanında, gelişmiş tasarım ve imalat endüstrisinin – tasarım mühendisliği, otomasyon, medtech, kalite ve plastiklerin – önemli yönlerini kapsayan beş ek ticaret etkinliğini daha keşfedebilirsiniz. Tasarım aşamasından üretim sürecine kadar olan sürecin hepsini kapsamlı bir etkinlik deneyiminde göreceksiniz.

Eastpack 2019’un düzenleneceği Jacob K. Javits Kongre Merkezi (Javits Center) sadece bir kongre merkezinden daha fazlasıdır. Efsanevi New Yorklu Senatör Jacob K. Javits’in adını taşıyan bu bina; kendi kendini idame ettiren bir New York ikonudur. Ayrıca ticaret ve pop kültüründeki en yeni fikirlerin yeşil bir çatı altında birleştiği özel bir mekandır.

Eastpack New York Fuarına gidecek ziyaretçiler açısından;

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Kendi sektörünüzle ilgili fuarlara katıldığınızda aynı sektörden yüz binlerce insanla bir araya gelmiş olursunuz. Hem networkünüzü genişletebilir, hem de ilişkilerinizi güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Elbette daha önceden temas kurduğunuz firmaların/bireylerin de orada olması muhtemeldir. Örneğin, sürekli e-posta ile yazıştığınız bir müşterinizle, aynı amaç için aynı noktada buluşmuş olmak ticari ilişkilerinizi ve birbirinize karşı itibarınızı güçlendirebilir. Bu durum, fuara katılmanın size sağlayacağı onlarca faydadan yalnızca biridir. Tek yapmanız gereken karar vermiş olmak. Seyahat, konaklama, otel-alan transferi, rehberlik gibi tüm detaylarla tur şirketiniz ilgilenecektir. A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA  üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programına katılmak & incelemek için https://mavirotatour.com/fuar-turlari/9421-eastpack-new-york-2019 sayfamızı ziyaret edebilirsiniz veya 444 8 305 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close