FuarlarYurt Dışı Fuarları

EDS 2021 Las Vegas Uluslararası Elektrik ve Elektronik Fuarı

EDS Las Vegas Fuarı’nda Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

10-14  Mayıs 2021 tarihleri arasında Amerika Birleşik Devletlerinin Las Vegas şehrinde düzenlenecek olan EDS 2021 (Electronic Distribution Show and Conference) bir liderlik zirvesidir. Elektronik komponent üreticilerinin, distribütörlerinin ve temsilcilerinin sunması gereken taşıyıcılar, karıştırıcılar ve en parlak akılların önemli bir buluşmasıdır. Enerjik, ilerici bir ortamda, en üst düzey karar vericiler iş kurmak için bir araya gelmektedir. Yeni fırsatları planlamak, tartışmak ve hedefleri sıfırlamak için önemli bir forumdur. EDS’nin özü, değerli bir fikir alışverişidir. Üst düzey stratejik toplantılar, etkinlik fonksiyonları ve gayri resmi toplantılar aracılığıyla gerçekleşir. İş ilişkilerini yeniden canlandırır ve yeni bağlantıların kurulmasına öncülük eder.

EDS’nin düzenleneceği Mirage, orijinal Vegas mega bir tesistir. 24 saat süren bir aksiyon cennetine ev sahipliği yapan ikonik volkanıyla dört Diamond ödülü kazanmıştır. Hayalinizdeki konaklamayı yükseltebilir, akşam yemeği ve gösteri paketlerinden rezervasyon yaptırabilir, gösteri biletleri satın alabilirsiniz. Mirage Resort’ta Las Vegas’a yapacağınız her yolculukta M Life ödülleri kazanabilirsiniz.

EDS Las Vegas

Her yıl düzenlenen etkinlik, ilk olarak 1937 yılında başlamıştır. Sadece ticari ziyaretçilere açık olan EDS 2019’da, elektronik komponentler, aletler ve aksesuarlar sergilenmektedir. Las Vegas’taki EDS Zirvesi için yıl boyu eşleştirme ve sonuç veren planlama faaliyetleri yapılmaktadır. EDS’ye hiç katılmadıysanız, bazı şaşırtıcı fırsatları kaçırdığınızı söyleyebiliriz. Bu, tüm eylemin kongre katında gerçekleştiği tipik bir fuar ortamı değildir. EDS, başarıyı en üst düzeye çıkarmak için planlı, bire bir toplantılar, ürün sergileri, eğitim programları ve network oluşturma fırsatlarının birleşimidir. EDS, endüstrinin en iyi üye kuruluşlarından olan Elektronik Bileşenler Endüstrisi Derneği ve Elektronik Temsilciler Birliği tarafından güçlü bir şekilde desteklenen ortak bir çabadır.

EDS, kendi katılımlarını mümkün olduğunca kolay ve üretken hale getirmek için sunduğu birçok hizmetten gurur duymaktadır.

Bir üretici / tedarikçi, bir distribütör veya üretici temsilcisi olabilirsiniz. ECA tarafından geliştirilen Planlama Kılavuzu’ndan değer elde edersiniz. Elektronik Dağıtım Şov Şirketi’nin finansal desteğiyle oluşturulan bu rehber özellikle EDS’de daha iyi toplantılar yapmanıza yardımcı olmaya yöneliktir. EDS’den en iyi şekilde yararlanmak için daha fazla uzman tavsiyesi, EDS Yönetim Kurulu’nda görev yapan meslektaşlarınızdan ve meslektaşlarınızdan, şov çalışanlarının profesyonellerinden ve Sponsor Derneklerden edinilebilir. Daha fazla bilgi için bu uzman danışmanlardan herhangi birini arayabilir veya elektronik posta gönderebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için http://edsconnects.com/about-eds/expert-advice/ web sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Elektrik Elektronik Fuarı

EDS, konuşmanın ve konferansın ticarete yol açtığı bir pazar yeridir. Randevular yeterli değildir. Amacınız varolan bir ilişkiyi yenilemek ya da yeni bir ilişki kurmaksa, her toplantıda neleri başarmak istediğinize dair bir kontrol listeniz olmalıdır. Planlanan hedefler ve bu hedeflere ulaşmak için hazırlık, her başarılı EDS toplantısının arkasındaki temel unsurlardır. EDS’deki her toplantı, bir üreticinin sunduğu ürünler ile bir distribütörün veya temsilcisinin hizmet verdiği pazarlar arasında “uyum” araştırmak veya onaylamak zorundadır.

EDS Las Vegas Fuarına Gidecek Ziyaretçiler Açısından

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Yurt Dışı Fuar Turları Hakkında Detaylı Bilgi Almak için mavirotatour.com/fuar-turlari adresini Ziyaret Edin!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close