Kongreler

EFIC Valencia 2019

Avrupa Ağrı Federasyonu 11. Kongresi

EFIC Valencia 2019 Kongresine Niçin Katılmalıyız ?

  • Uzmanlık ve yeni güncel konular hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olmaktadır.
  • Özellikle genç araştırmacılar için uzmanlık alanında önde gelen isimleri ile tanışabilme fırsatı yakalamaktadırlar.
  • Kongrelerde araştırmak istediğimiz ama tıkandığımız konular üzerine uzman hocalardan görüş alabilme şansına sahip olabiliriz.
  • Kongrelere katılarak sunum yapma tecrübesi kazanır, nasıl soru sorulacağını ve sorulara nasıl bir üslup kullanılarak cevap verileceğini öğrenmiş oluruz.
  • Kongrelere katılarak çalışma şevkimizi güçlendirir ve motivasyonumuzu artırmış oluruz.
  • Kongrelere katılarak kendimizi tanıtabilme ve akademik çevremizi genişletebilme imkanı yakalamış oluruz. İleride ortak çalışmalar yapabileceğimiz potansiyel isimlerle görüşmeler yaparak faydalı ortaklıkların temellerini atabiliriz.
  • Ülkemiz dışındaki kongrelere katılarak farklı ülkeleri ziyaret etme fırsatı buluruz . Bu sayede deneyimler ve hatıralar kazanmış oluruz. Kongrelere katılarak hem farklı bir havayı soluma hem de farklı bir ortamda bulunma isteğimizi tatmin edebiliriz. Günlük hayatın monotonluğundan birkaç günlüğüne de olsa kaçmış oluruz.

EFIC Valencia 2019 Kongresinin Önemi ?

Avrupa Ağrı Federasyonu 11. Kongresi EFIC 2019, 4 – 7 Eylül 2019 tarihleri arasında İspanya’nın Valencia şehrindeki Feria Valencia fuar merkezinde gerçekleşecektir. Avrupa Ağrı Federasyonu, EFIC, ağrı araştırma ve ilaç alanında çok disiplinli bir profesyonel kuruluştur. 1993 yılında kurulan EFIC; Avrupa çapında, doktorlar, temel araştırmacılar, hemşireler, fizyoterapistler, psikologlar ve diğer sağlık profesyonelleri gibi 20.000’den fazla sağlık çalışanını temsil etmekte, 37 Avrupa Ağrı Bölümü’nün uzmanlığını ve deneyimini bir araya getirmektedir.

EFIC 2019 Kongresinin resmi dili İngilizce’dir. Kongreye dünyanın  farklı  ülkelerinden 4.000’den fazla delege katılacaktır. Avrupa Ağrı Federasyonu 11. Kongresi EFIC 2019, CME Akreditasyonu için geçerli olacaktır. Web sitesinde CME kredilerinin sayısı ile ilgili güncellemeler yayınlanacaktır. Avrupa Ağrı Federasyonu EFIC ve faaliyetleri ile ilgili sorularınız için lütfen web sitesini (www.efic-congress.org) kullanarak veya Yönetici Sekreteri Bayan Christel Geevels ile elektronik posta (christel.geevels@efic.org) ile iletişime geçebilirsiniz.

Tüm etkinlik aktiviteleri (eğitim oturumları, yemek fonksiyonları, sergi salonu vb. dahil) sadece kayıtlı katılımcılar için ayrılmıştır. Kayıtlı olmayan konukların (çocuklar, aile üyeleri, meslektaşlar, vb. dahil) girişine; etkinlik alanlarından hiçbirinde izin verilmez. Kayıtta sağlanan yaka rozetleri, tüm alanlara giriş için gereklidir ve bu kural sıkı bir şekilde uygulanmaktadır. Kongre organizatörleri, yasal hükümlere göre saygın bir iş ortağı olarak bir bakım görevi çerçevesinde sorumlu tutulurlar. Kongre düzenleyicisinin yükümlülüğü – her ne sebeple olursa olsun – niyet ve ağır ihmal ile sınırlandırılacaktır. Katılımcı, kendi riskine göre kongreye katılacaktır. Kongre yetkilileri tarafından yazılı olarak teyit edilmedikçe sözlü anlaşmalar bağlayıcı olmayacaktır. Katılımcıların yolculukları için kendi kişisel seyahat ve sağlık sigortalarını yaptırmaları şiddetle tavsiye edilmektedir.

Feria Valencia, eşsiz bir Akdeniz ortamında ulusal ve uluslararası etkinliklerin düzenlenmesi ve barındırılmasında kurumsal bir referans merkezidir. Yüzyıllık bir geçmişe sahip olan Feria Valencia, etkinlik organizasyonunun en eski mekanıdır (1917) ve ayrıca İspanya’nın en büyük sergi alanına sahip olup, toplamda 230.000 metrekarelik alanıyla dünyanın en büyük on fuar alanından biridir. Feria Valencia, 20.000 kişiye kadar kapasiteye sahip sergi, kongre, fuar, seminer, toplantı, konserler ve her türlü etkinliğe ev sahipliği yapma imkânı sunmakta ve dünyanın farklı yerlerinden milyonlarca ziyaretçi çeken yüzlerce ulusal ve uluslararası etkinliği düzenlenmektedir.

1917 yılından bu yana faaliyet gösteren Feria Valencia; 2017 yılında 100. kuruluş yıldönümünü kutlamıştır. Valencia, 16 İspanyol şehri ve dünyanın dört bir yanındaki 40 şehirle doğrudan uçuş bağlantısına sahiptir : Oslo, Paris, Roma, Lizbon, Londra, Kazablanka, vb. Manises Havalimanı Feria Valencia fuar merkezine 7,4 km uzaklıktadır. Bu da araçla  yaklaşık 11 dakika sürmektedir. Ayrıca havalimanından Valencia şehir merkezine 3 ve 5 numaralı metro hatları ile ulaşabilirsiniz.

Tren kullanarak ulaşmak isteyen katılımcılar için de Valencia, Barselona ile her gün 4 saatten kısa bir sürede ve Madrid ile 2 saatten kısa bir sürede AVE (yüksek hızlı tren) hattına bağlanmıştır. Yeni Joaquín Sorolla (uzun mesafe) tren istasyonu, Feria Valencia’ya 8,5 km (17 dakika) ve Valencia Nord istasyonuna 7,4 km (15 dakika) uzaklıktadır. Her iki istasyon da taksi durağına sahiptir ve aralarında ücretsiz otobüs servisi ile bağlanmıştır.

EFIC Valencia 2019 Kongresine Nasıl Katılmalıyız ?

Bu kongreye katılmak istiyor fakat, ulaşım, konaklama, transfer ve rehberlik gibi problemlerle uğraşmak istemiyorsanız, A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programına katılmak & incelemek için https://mavirotatour.com/kongre-turlari/9867-efic-valensiya-2019 sayfamızı ziyaret edebilirsiniz veya 444 8 305 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close