Fuarlar

29. Electricx Uluslararası Orta Doğu ve Afrika Elektrik ve Enerji Fuarı

Electricx 2019 Fuarı’nda Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

Uluslararası Orta Doğu ve Afrika Elektrik ve Enerji Fuarı Electricx 2019, 1991 yılında kurulmuş olup, her yıl Mısır’ın Kahire şehrinde Mısır Uluslararası Fuar Merkezi’nde düzenlenmektedir. Uluslararası bir ticaret fuarı olup, fuarda sergilenen başlıca ürünler şunlardır; enerji üretimi, iletimi ve dağıtımı, elektrik tesisatı, kablolama, kablolama ve aydınlatma, otomasyon, test, kalibrasyon ve enstrümantasyon, yenilenebilir enerji, akıllı şehirler, mikro ızgara ve akıllı ızgara, enerji depolama sistemleri (ESS), LED ürünleri. Fuara bir önceki yılda 20 ülkeden 200 katılımcı, 59 ülkeden 10.000 ziyaretçi katılmıştır.

Electricx 2019 aydınlatma, yenilenebilir ve enerji sektörlerinden gelen en yeni güç ekipmanlarını ve hizmetlerini görüntülemek için benzersiz bir platform sunar. Aynı zamanda uluslararası ilişkiler geliştirir ve yeni iş fırsatları yaratır.

Kahire’deki Electricx 2019 fuarının, amacı endüstri ile alıcılar arasındaki ticari ilişkileri geliştirmek olan elektrik ve enerji mühendisliği fuarıdır. Gösteri yıllar içinde Afrika ve Orta Doğu’daki en önemli enerji ve elektrik mühendisliği fuarlarından biri haline geldi. Buna ek olarak, önde gelen uzmanlarla kapsamlı bir seminer programı sunulacaktır.

Electricx Cairo 2019 fuarına gelmişken Kahire’yi gezmeden gitmeyin. Nil Nehri’nin kıyısında yer alan Kahire, Afrika’nın en büyük şehri ve Arap dünyasının en büyük şehridir. Bin yıllık tarihi boyunca Orta Çağ’ın büyük Mısır hanedanlarının, bir İngiliz sömürge yerleşim bölgesi ve modern bir sanayileşmiş kentin başkenti olmuştur. Bugün, mil kare başına dünyanın en yüksek nüfus yoğunluğundan birine sahip, sarsıcı, canlı bir ulusal sermayedir. Mısır’a siyasi, ekonomik ve kültürel olarak hükmediyor ve en önemli turistik yer olmaya devam ediyor

Kahire’de dolaşmanın en iyi yolu metro veya taksidir.

Metro ; Kahire’nin Metro sistemi dolaşmanın en etkili yoludur. Şehir merkezinde birleşen üç hat var ve trenler, Mısır Müzesi ve Kıpti Kahire’de bulunanlar gibi turistik yerlere yolcu taşıyor. Trenler her gün yaklaşık 5 ila 1 arasındadır. Tek yönlü biletler, her biri yaklaşık 1 Mısır pound (yaklaşık 0.11 $) tutarındadır ve her istasyonda bulunan bilet gişelerinden satın alınabilir.

Taksi ; Kahire’de iki tür taksi var. Daha eski, resmi olmayan kabinler (“siyah-beyaz” olarak bilinir) en ucuzudur, ancak bu araçlar bir metreye dayanarak ücret talep etmez, bu yüzden yola çıkmadan önce sürücüyle maliyeti hesaplamanız gerekir. Diğer bir seçenek ise, metre kullanan ve 3,50 Mısır poundluk (veya 0,50 ABD Dolarından düşük) başlangıç ​​taban ücretlerine sahip sarı veya beyaz kabinleri kullanmaktır. Bazı sarı ve beyaz taksi şoförleri, beklenmedik ücretlere maruz kalmaktan kaçınmak için aşırı şarj etmeye çalışabilir, her zaman ekstra parayla hazırlanın.

Electricx 2019 Fuarına gidecek ziyaretçiler açısından;

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Kendi sektörünüzle ilgili fuarlara katıldığınızda aynı sektörden yüz binlerce insanla bir araya gelmiş olursunuz. Hem networkünüzü genişletebilir, hem de ilişkilerinizi güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Elbette daha önceden temas kurduğunuz firmaların/bireylerin de orada olması muhtemeldir. Örneğin, sürekli e-posta ile yazıştığınız bir müşterinizle, aynı amaç için aynı noktada buluşmuş olmak ticari ilişkilerinizi ve birbirinize karşı itibarınızı güçlendirebilir. Bu durum, fuara katılmanın size sağlayacağı onlarca faydadan yalnızca biridir. Tek yapmanız gereken karar vermiş olmak. Seyahat, konaklama, otel-alan transferi, rehberlik gibi tüm detaylarla tur şirketiniz ilgilenecektir. A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA  üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programına katılmak & incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz veya 444 8 305 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close