FuarlarYurt Dışı Fuarları

Uluslararası Orta Doğu ve Afrika Elektrik ve Enerji Fuarı

Uluslararası Orta Doğu ve Afrika Elektrik ve Enerji Fuarı Electricx 2019, 1991 yılında kurulmuş olup, her yıl Mısır’ın Kahire şehrinde Mısır Uluslararası Fuar Merkezi’nde düzenlenmektedir.

Electricx Fuarı’nda Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

Electricx 2019 aydınlatma, yenilenebilir ve enerji sektörlerinden gelen en yeni güç ekipmanlarını ve hizmetlerini görüntülemek için benzersiz bir platform sunar. Aynı zamanda uluslararası ilişkiler geliştirir ve yeni iş fırsatları yaratır.

Kahire’deki Electricx 2019 fuarının, amacı endüstri ile alıcılar arasındaki ticari ilişkileri geliştirmek olan elektrik ve enerji mühendisliği fuarıdır. Gösteri yıllar içinde Afrika ve Orta Doğu’daki en önemli enerji ve elektrik mühendisliği fuarlarından biri haline geldi. Buna ek olarak, önde gelen uzmanlarla kapsamlı bir seminer programı sunulacaktır.

Fuarda sergilenen başlıca ürünler; Enerji üretimi, iletimi ve dağıtımı, elektrik tesisatı, kablolama, kablolama ve aydınlatma, otomasyon, test, kalibrasyon ve enstrümantasyon, yenilenebilir enerji, akıllı şehirler, mikro ızgara ve akıllı ızgara, enerji depolama sistemleri (ESS), LED ürünleri. Fuara bir önceki yılda 20 ülkeden 200 katılımcı, 59 ülkeden 10.000 ziyaretçi katılmıştır.

Afrika Elektrik Enerji Fuarı

Electricx Cairo 2019 fuarına gelmişken Kahire’yi gezmeden gitmeyin. Nil Nehri’nin kıyısında yer alan Kahire, Afrika’nın en büyük şehri ve Arap dünyasının en büyük şehridir. Bin yıllık tarihi boyunca Orta Çağ’ın büyük Mısır hanedanlarının, bir İngiliz sömürge yerleşim bölgesi ve modern bir sanayileşmiş kentin başkenti olmuştur. Bugün, mil kare başına dünyanın en yüksek nüfus yoğunluğundan birine sahip, sarsıcı, canlı bir ulusal sermayedir. Mısır’a siyasi, ekonomik ve kültürel olarak hükmediyor ve en önemli turistik yer olmaya devam ediyor.

Kahire’de dolaşmanın en iyi yolu metro veya taksidir.

Metro; Kahire’nin Metro sistemi dolaşmanın en etkili yoludur. Şehir merkezinde birleşen üç hat var ve trenler, Mısır Müzesi ve Kıpti Kahire’de bulunanlar gibi turistik yerlere yolcu taşıyor. Trenler her gün yaklaşık 5 ila 1 arasındadır. Tek yönlü biletler, her biri yaklaşık 1 Mısır pound (yaklaşık 0.11 $) tutarındadır ve her istasyonda bulunan bilet gişelerinden satın alınabilir.

Taksi; Kahire’de iki tür taksi var. Daha eski, resmi olmayan kabinler (“siyah-beyaz” olarak bilinir) en ucuzudur, ancak bu araçlar bir metreye dayanarak ücret talep etmez, bu yüzden yola çıkmadan önce sürücüyle maliyeti hesaplamanız gerekir. Diğer bir seçenek ise, metre kullanan ve 3,50 Mısır poundluk (veya 0,50 ABD Dolarından düşük) başlangıç ​​taban ücretlerine sahip sarı veya beyaz kabinleri kullanmaktır. Bazı sarı ve beyaz taksi şoförleri, beklenmedik ücretlere maruz kalmaktan kaçınmak için aşırı şarj etmeye çalışabilir, her zaman ekstra parayla hazırlanın.

Uluslararası Orta Doğu ve Afrika Elektrik ve Enerji Fuarı’na katılmak veya detaylı bilgi almak için mavirotatour.com/fuar-turlari tıklayın veya 444 8 305 arayın!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close