Fuarlar

Electronica China 2019

Uluslararası Elektrik ve Elektronik Fuarı

Electronica China 2019 Fuarı’nda Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

Elektrik ve Elektronik Fuarı Electronica  China   Shanghai 2019 , 2002 yılında kurulmuş olup, her yıl Shanghai şehrinde Shanghai New Exhibition Centre fuar alanında  düzenlenmektedir. Üretim  tekniklerinin  tümünü  kapsayan bu uluslararası  fuar 20 – 22 Mart 2019 tarihlerinde düzenlenecektir.  Birçok katılımcı en son yenilikleri ve trendleri bu fuarda sergileyeceklerdir. Sektöründe Asya’nın en önemli fuarlarından biri olup, uluslar arası bir ticaret fuarıdır. Bu fuara gelen ziyaretçiler ayrıca, birinci sınıf bir konferans programına katılabilirler. Münih’te başlatılan Messe München ve yurt dışındaki iştirakleri, daha sonra Çin ve Hindistan’da büyüyen pazarlar için geliştirilmiş tüm endüstri için maksimum kalite ve profesyönellik ile küresel bir elektronik ağ kurmuştur. Elektronik topluluğumuz her yıl küresel fuar ağımızda buluşarak en son trendleri, yerel pazarlar için özel ürünler ve sektörün gelecekteki gelişimi için fikirler sunmaktadır. Münih, Çin ve Hindistan’da yapılan fuarlara gelen katılımcı ve ziyaretçilerin sayısı bu gerçeği kanıtlamaktadır.

Electronica  China Shanghai 2019, büyük  şirketlerin temsilcileri ve sektördeki yeni ve büyüyen şirketlerin temsilcileri ile yüz yüze iletişim kurmak için önemli bir  platform sunmaktadır. Hem ziyaretçi sayısındaki artış, hem de kalitesiyle geçen yıllara oranla bu yıl daha çok rağbet görmüştür. Toshiba Genel Müdürü, “ Toshiba, beş yıl boyunca düzenli olarak bu fuara katılmıştır. Özellikle Çin pazarında ürün tanıtımımıza çok yardımcı olmuştur. Organizatörler ve katılımcılar arasında uzun yıllara dayanan bir işbirliği sayesinde, ziyaretçi kalitesi ve sayısı bakımından önemli ilerlemeler kaydetmiştir. Gelecek yıl tekrar geleceğiz ve Çin’de yeni ürün tanıtımına daha fazla yatırımı yapacağız.” diye belirtmiştir.

Electronica  China  Shanghai 2019, elektronik fuarları içinde elektronik komponentler, sistemler ve uygulamalar için önde gelen platformlardan biridir. 80,000 m² alanda 28 ülkeden gelen 1000’den fazla katılımcı ürünlerini bu fuarda sergilemektedir. Yarıiletkenler, Gömülü sistemler, mikroişlemciler, displayler, mikro ve nanosistemler / sensör teknolojisi, otomotiv elektronik / test teknolojileri, Test ve ölçüm cihazları, Pasif bileşenler, Switch ve  interconnection  teknolojisi, Güç kaynakları, PCB, diğer devre taşıyıcıları / EMS (elektronik imalat hizmetleri) başlıca fuarda sergilenecek ürünlerdir.

Electronica China 2019 Fuarına gidecek ziyaretçiler açısından;

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Kendi sektörünüzle ilgili fuarlara katıldığınızda aynı sektörden yüz binlerce insanla bir araya gelmiş olursunuz. Hem networkünüzü genişletebilir, hem de ilişkilerinizi güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Elbette daha önceden temas kurduğunuz firmaların/bireylerin de orada olması muhtemeldir. Örneğin, sürekli e-posta ile yazıştığınız bir müşterinizle, aynı amaç için aynı noktada buluşmuş olmak ticari ilişkilerinizi ve birbirinize karşı itibarınızı güçlendirebilir. Bu durum, fuara katılmanın size sağlayacağı onlarca faydadan yalnızca biridir. Tek yapmanız gereken karar vermiş olmak. Seyahat, konaklama, otel-alan transferi, rehberlik gibi tüm detaylarla tur şirketiniz ilgilenecektir. A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA  üyesi olan Mavi Rota Tour ‘un tur programına katılmak & incelemek için https://mavirotatour.com/fuar-turlari/9854-electronica-china-2019 sayfamızı ziyaret edebilirsiniz veya 444 8 305 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close