FuarlarYurt Dışı Fuarları

Electronica China 2019

Uluslararası Elektrik ve Elektronik Fuarı

Elektrik ve Elektronik Fuarı Electronica China Shanghai 2019, 2002 yılında kurulmuş olup, her yıl Shanghai şehrinde Shanghai New Exhibition Centre fuar alanında  düzenlenmektedir. Üretim  tekniklerinin  tümünü  kapsayan bu uluslararası fuar 20 – 22 Mart 2019 tarihlerinde düzenlenecektir. Birçok katılımcı en son yenilikleri ve trendleri bu fuarda sergileyeceklerdir.

Electronica China Fuarı’nda Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

Sektöründe Asya’nın en önemli fuarlarından biri olup, uluslar arası bir ticaret fuarıdır. Bu fuara gelen ziyaretçiler ayrıca, birinci sınıf bir konferans programına katılabilirler. Münih’te başlatılan Messe München ve yurt dışındaki iştirakleri, daha sonra Çin ve Hindistan’da büyüyen pazarlar için geliştirilmiş tüm endüstri için maksimum kalite ve profesyönellik ile küresel bir elektronik ağ kurmuştur. Elektronik topluluğumuz her yıl küresel fuar ağımızda buluşarak en son trendleri, yerel pazarlar için özel ürünler ve sektörün gelecekteki gelişimi için fikirler sunmaktadır. Münih, Çin ve Hindistan’da yapılan fuarlara gelen katılımcı ve ziyaretçilerin sayısı bu gerçeği kanıtlamaktadır.

Electronica China

Electronica  China Shanghai 2019, büyük  şirketlerin temsilcileri ve sektördeki yeni ve büyüyen şirketlerin temsilcileri ile yüz yüze iletişim kurmak için önemli bir  platform sunmaktadır. Hem ziyaretçi sayısındaki artış, hem de kalitesiyle geçen yıllara oranla bu yıl daha çok rağbet görmüştür. Toshiba Genel Müdürü, “ Toshiba, beş yıl boyunca düzenli olarak bu fuara katılmıştır. Özellikle Çin pazarında ürün tanıtımımıza çok yardımcı olmuştur. Organizatörler ve katılımcılar arasında uzun yıllara dayanan bir işbirliği sayesinde, ziyaretçi kalitesi ve sayısı bakımından önemli ilerlemeler kaydetmiştir. Gelecek yıl tekrar geleceğiz ve Çin’de yeni ürün tanıtımına daha fazla yatırımı yapacağız.” diye belirtmiştir.

Electronica  China  Shanghai 2019, elektronik fuarları içinde elektronik komponentler, sistemler ve uygulamalar için önde gelen platformlardan biridir. 80,000 m² alanda 28 ülkeden gelen 1000’den fazla katılımcı ürünlerini bu fuarda sergilemektedir. Yarıiletkenler, Gömülü sistemler, mikroişlemciler, displayler, mikro ve nanosistemler / sensör teknolojisi, otomotiv elektronik / test teknolojileri, Test ve ölçüm cihazları, Pasif bileşenler, Switch ve  interconnection  teknolojisi, Güç kaynakları, PCB, diğer devre taşıyıcıları / EMS (elektronik imalat hizmetleri) başlıca fuarda sergilenecek ürünlerdir.

Elektrik ve Elektronik Fuar’ına katılmak ve incelemek için mavirotatour.com/fuar-turlari tıklayın!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close