Amerika FuarlarıYurt Dışı Fuarları

CES Las Vegas 2024

Küresel tüketici elektroniği ve tüketici teknolojisi için en önemli etkinlik olarak kabul edilen CES Las Vegas , tüketici teknolojileri işinde başarılı olanlar için dünyanın bir araya geldiği platformdur. CES 2024 Fuarının 2023 fuarı gibi tüm dünyadaki elektronik ekipman satıcısı ve kullanıcısı olanları çekeceği tahmin edilmektedir.

Dünya’nın En Büyük Tüketici Elektroniği Fuarı

CES 2024 Las Vegas’ta ürünlerini sergileyen 4.500’den fazla işletme, 2,9 milyon metrekarelik sergi alanında 170.000’den fazla katılımcıya yaklaşık 20.000 yeni dönüştürücü teknoloji ürününü göstermektedir.

CES 2021

CES Las Vegas 2024 Kimler Ziyaret Etmeli?

CES Las Vegas 2024 fuarını üreticiler, tüketici teknolojisi donanım tedarikçileri, ürün ve program geliştiriciler, ithalatçılar, distribütörler, teknoloji perakendecileri ve birçok teknoloji meraklısı tüketicinin ziyaret etmesi tavsiye edilmektedir.

CES Las Vegas 2024 Fuar Takvimi

06 – 09 Ocak 2021. Etkinlik süresince 1.100 konuşmacının katılacağı 300’den fazla konferans oturumu gerçekleştirilecektir.

CES Las Vegas 2024 Fuarında Sergilenen Ürünler

Fuar alanında 5G bağlantısı, akıllı asistanlar, akıllı arabalar, akıllı şehirler, yapay zeka, artırılmış ve sanal gerçeklik ve esneklik, dev TV’ler, spor, robotik içeren en son yenilikler ve hayatı değiştiren yeni teknolojiler  sergilenmektedir.

Amerika vizesi hakkında bilgi almak ve başvuru yapmak için mavirotatour.com/vize adresini hemen ziyaret et!

Fabtech Las Vegas Fuarı

Las Vegas’a Gitmek için Uçak Bileti

Türkiye’den Las Vegas’a gitmek için direkt ve aktarmalı uçan birçok havayolu şirketleri vardır. Bunlar; THY, Britis Airways, Lufthansa Havayolları.

CES Las Vegas Turu Otel Seçenekleri

CES Las Vegas fuarı için konaklayacağınız oteller; Excalibur Hotel & Casino, Paris Las Vegas Hotel.

Fuara Grup Katılımı

Fuarlar, aynı sektörden birçok işletmeyi bir araya getirdiğinde firmalar arasında ileriye dönük bilgi alışverişi yapılması, rakip analizi ve iş ortaklığı kurulmasına olanak sağlamaktadır. İşletmeler, Dernekler, STK’lar, Ticaret ve Sanayi Odaları fuarlara genelde grup olarak katılmaktadır.

Erken Rezervasyon

Fuar turlarının en önemli farkı erken rezervasyon ve satın alımdır. Fuarlar yaklaşık bir yıl önceden yeri ve tarihi belli olan organizasyonlardır. Dünyanın birçok yerinden fuarın yapılacağı şehire binlerce iş adamları gelir. Fuarın gerçekleştiği tarihte o şehirdeki otel fiyatları ve havayollarının bilet fiyatları üç- dört katına çıkar, bu sebeple erken satın alım ciddi fiyat avantajı sağlar. Diğer önemli konu da konaklamadır. Yanlış lokasyonda bir otel seçimi tüm gün fuar alanında yorulan kişilerin seyahatinin verimsiz geçmesine sebep olur. Erken tarihte rezervasyon ve doğru konumda bir otel en önemli farklardandır.

CES Las Vegas Fuarı’na katılmak veya detaylı bilgi almak için mavirotatour.com/fuar-turlari tıklayın veya 444 8 305 arayın!

CES Las Vegas 2021

Kosgeb Desteği

Kosgeb Kimlere Destek Verir?

Kosgeb küçük ve orta ölçekli işletmelere  destek vermektedir. Her işletmeden 1 kişi destek alabilir. Firmaların Kosgeb veri tabanına kayıtları güncel olmak zorundadır (Her firma  kurulduğu şehirdeki Kosgeb Müdürlüğüne bağlıdır. Lütfen bağlı olduğunuz müdürlüğü arayıp önce veri tabanı kaydınızı yaptırınız.)

Kosgeb Ne İçin Destek Verir?

Firmaların, Yurtdışı Pazar araştırması, İhracat artıracak önemi projeler , İş görüşmelerinin organize edilmesi, istihdam, ekonomi gibi hususların artışına neden olacak faaliyet.

Yurt dışı pazar araştırma desteği, pazar araştırma desteği ve genel destekler hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız hemen mavirotatour.com/ tıklayın!

 

Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İncele

Close
Close