FuarlarYurt Dışı Fuarları

EMO Hannover 2019

Makine, Metal İşleme ve Teknoloji Fuarı

16 – 21 Eylül 2019 tarihleri arasında Almanya’nın Hannover şehrindeki EMO Hannover, metal işleme sektörü için dünyanın önde gelen ticaret fuarıdır. Sektörün en büyük küresel ticaret fuarı ve en verimli pazarlama aracıdır ve tüm ülkelerden üreticileri ve kullanıcıları bir araya getirmektedir. EMO Hannover, Avrupa Makine Takım Endüstrileri Birliği adına, Frankfurt am Main’da bulunan Alman Makine Alet Üreticileri Derneği (VDW) tarafından organize edilmektedir.

EMO Hannover Fuarı’nda Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

EMO Hannover fuarında tüm dünyadan üreticiler yenilik potansiyellerini ve rekabetçiliklerini sergilemekte ve tüm metal işleme teknolojisini uluslararası uzman bir kitleye sunmaktadırlar. İmalat teknolojisinin tam spektrumunu sunmaktadır : Takım tezgâhları, imalat sistemleri, hassas aletler, otomatik malzeme akışı, bilgisayar teknolojisi, endüstriyel elektronik ve aksesuarlar. Katılımcılar dünyanın dört bir yanından ve metal işleme teknolojisinin tüm segmentlerinden EMO Hannover’e akın etmektedirler. Almanya dışından gelen katılımcıların oarnı yaklaşık % 60’tır ve bu oran ile EMO Hannover, dünyanın en uluslararası metal işleme fuarıdır. Endüstrinin uzmanları, bu gerçeğin farkındadırlar.

EMO Hannover 2019

EMO Hannover 2019 Makine, Metal İşleme ve Teknoloji Fuarı’nda Sanayi, Makine Konstrüksiyon, Metal Konstrüksiyon, Metal İşleme sektörlerinde kontrol teknolojisi, sondaj makineleri, sürücü teknolojisi, taşlama tezgahları,  taşlama makineleri, takım tezgahları, freze makineleri, hassas aletler, delme makineleri, sac kesme makineleri ve atölye ekipmanları sergilenecektir.

EMO Hannover’in katılımcıları, uzun zaman önce, inovasyon döngülerini metal işleme için dünyanın önde gelen ticaret  fuarı ile uyumlu hale getirmişlerdir. Sonuç olarak, sektördeki herhangi bir başka fuarda olduğundan daha fazla yenilik ortaya çıkmaktadır; bu da EMO Hannover’i üretim teknolojisi segmentindeki karar alıcılar için önemli bir referans noktası haline getirmektedir. EMO Hannover, tüm üretim alanlarında, işleme, hassas aletler, aksesuarlar ve kontrol teknolojisinin kalbi olan kesme ve şekillendirme için kullanılan takım tezgahları ve üretim sistemlerinden, otomatik üretim için sistem elemanları ve bileşenlerine kadar, tüm ürün ve hizmetlerde benzersiz genişlik ve derinlik sunmaktadır.  EMO’yu bu kadar çekici yapan şey ve kullanıcı endüstrilerinin tüm yelpazesini Hannover’e çeken budur.

EMO Hannover fuar ziyaretçileri, dünyanın dört bir yanından gelen en kalifiye uzmanlardır. Onların derinlemesine sektör bilgisi ve karar verme gücü eşsizdir. Bunu, fuarda kendilerine sunulan üretkenlik ve verimliliğin yenilik potansiyeline borçludurlar. 2017 yılında gerçekleşen EMO Hannover Fuarı 2200’den fazla katılımcıyı ve 130.000 profesyonel ziyaretçiyi ağırlamıştır. Bu ziyaretçilerin yarısını başka ülkelerden gelenler oluşturmuştur. Fuar süresince yapılan anlaşmaların büyüklüğü parasal olarak 8 milyar Euro olmuştur. EMO Hannover 2019 fuarı için 15 Ekim 2018 tarihine kadar rezervasyon yapabilirsiniz. Gerekli belgeler 1 Ağustos 2018 tarihinden itibaren fuar web sitesi http://www.emo-hannover.de/home  adresinde yayınlanacaktır.

Hannover Almanya

EMO Hannover Fuarına Gidecek Ziyaretçiler Açısından

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Kendi sektörünüzle ilgili fuarlara katıldığınızda aynı sektörden yüz binlerce insanla bir araya gelmiş olursunuz. Hem networkünüzü genişletebilir, hem de ilişkilerinizi güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Elbette daha önceden temas kurduğunuz firmaların/bireylerin de orada olması muhtemeldir. Örneğin, sürekli e-posta ile yazıştığınız bir müşterinizle, aynı amaç için aynı noktada buluşmuş olmak ticari ilişkilerinizi ve birbirinize karşı itibarınızı güçlendirebilir. Bu durum, fuara katılmanın size sağlayacağı onlarca faydadan yalnızca biridir.

Yurt Dışı Fuarları hakkında en güncel bilgiler, devlet imkanları ve daha fazlası için blog.mavirotatour.com/yurt-disi-fuarlari/ tıklayın!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close