Kongreler

ERS Madrid 2019

29. Uluslararası Avrupa Solunum Derneği Kongresi

Uluslararası Avrupa Solunum Derneği Kongresi ERS 2019,  28 Eylül – 2 Ekim tarihleri arasında İspanya’nın başkenti Madrid’te IFEMA’da ( Institución Ferial de Madrid ) gerçekleşecektir.

Avrupa Psikiyatri Kongresi

ERS Madrid Kongresine Niçin Katılmalıyız?

  • Uzmanlık ve yeni güncel konular hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olmaktadır.
  • Özellikle genç araştırmacılar için uzmanlık alanında önde gelen isimleri ile tanışabilme fırsatı yakalamaktadırlar.
  • Kongrelerde araştırmak istediğimiz ama tıkandığımız konular üzerine uzman hocalardan görüş alabilme şansına sahip olabiliriz.
  • Kongrelere katılarak sunum yapma tecrübesi kazanır, nasıl soru sorulacağını ve sorulara nasıl bir üslup kullanılarak cevap verileceğini öğrenmiş oluruz.
  • Kongrelere katılarak çalışma şevkimizi güçlendirir ve motivasyonumuzu artırmış oluruz.
  • Kongrelere katılarak kendimizi tanıtabilme ve akademik çevremizi genişletebilme imkanı yakalamış oluruz. İleride ortak çalışmalar yapabileceğimiz potansiyel isimlerle görüşmeler yaparak faydalı ortaklıkların temellerini atabiliriz.
  • Ülkemiz dışındaki kongrelere katılarak farklı ülkeleri ziyaret etme fırsatı buluruz . Bu sayede deneyimler ve hatıralar kazanmış oluruz. Kongrelere katılarak hem farklı bir havayı soluma hem de farklı bir ortamda bulunma isteğimizi tatmin edebiliriz. Günlük hayatın monotonluğundan birkaç günlüğüne de olsa kaçmış oluruz.
Yurt içi ve yurt dışı kongreleri hakkında güncel bilgiler ve çok daha fazlası için mavirotatour.com/kongreler/ tıklayın!

ERS Madrid Kongresinin Önemi

Araştırmacıların, klinisyenlerin, pratisyen hekimlerin ve yardımcı sağlık çalışanlarının ihtiyaçlarını da karşılamak üzere tasarlanmış, seçkin bilimsel ve eğitsel programla dünyadaki solunum uzmanlarının en büyük toplantısı ERS 2019 Kongresi İspanya’nın başkenti Madrit’te katılımcılarını ağırlayacaktır.

TB, akciğer kanseri, kronik ve akut solunum yetmezliği, uyku solunum bozuklukları, interstisyel akciğer hastalıkları, pnömoni, kistik fibroz, KOAH ve astımı da içeren solunum tıbbı konularını başkalarıyla birlikte örtüşen ERS 2019 Kongresinin programı hem bilim hem de eğitim alanında en iyi gelişmeleri sunacak şekilde hazırlanmıştır. Bu Kongre özellikle solunum sağlığındaki ortamın önemini vurgulamakta ve solunum alanındaki tıbbı kişiselleştirme ihtiyacına odaklanmaktadır.

ERS 2019 kongresine kayıtlar Nisan 2019’da başlayacaktır. ERS Uluslararası Kongresi 2019’un resmi kayıt ortağı, Congrex Switzerland Ltd.’dir.

Kayıt ile ilgili sorular için ers2019registration@congrex.com adresini kullanın.

Uluslararası Avrupa Solunum Derneği Kongresi ERS 2019’un gerçekleşeceği IFEMA, Madrid Ticaret Fuarı Kuruluşudur. 30 yıllık ticaret fuarları deneyimi, İspanya’daki fuar alanlarından en önemlisi  ve Avrupa’daki liderlerden biri haline getirmiştir. IFEMA’nın faaliyetleri, farklı endüstrileri temsil eden ticari etkinliklerin sahnelenmesi ve her türlü faaliyet için fuar alanı ve altyapı hizmetlerinin yönetimidir. Üçüncü tarafların düzenlediği ticari fuarlardan, sergiler, kongreler ve her türlü toplantı veya etkinliklere kadar. Başlıca amaçları Madrid Bölgesi için gelişime katkı sağlamak ve zenginlik yaratmak; ayrıca sınırların içinde ve dışında Madrid imajını yansıtmaktır.

EULAR Madrid

IFEMA, Madrid’in iş dünyasının merkezinde yer almakta ve uluslararası gelişim ve konferans sektöründe, bölgenin kalkınması için stratejik bir motor olarak yükselen, net bir ölçüt olarak hareket etmektedir. 1980 yılında Madrid Topluluğu, Madrid Şehir Konseyi, Ticaret ve Sanayi Odası ve Montemadrid Vakfı tarafından konsorsiyumun oluşturulmasından bu yana IFEMA, ekonomiyi ve iş dünyasını canlandırma, çevrelerinde zenginlik yaratma ve Madrid’in markasını – dolayısıyla İspanya’nın – uluslararası ölçekte tanıtılmasında hayati bir rol oynamıştır. IFEMA’nın faaliyetlerini Madrid şehri ve bölgesi için iş turizminin bir itici gücü olarak finansal etkileri, yılda 2 milyar avroyu bulmaktadır. Ayrıca bu rakam GSYİH’sının yaklaşık % 1’ine denk gelmekte ve 40.000 doğrudan ve dolaylı istihdama katkı sağlamaktadır.

Kendi kendini yönetme modeli ve finansal kapasitesi sayesinde, IFEMA yıllar boyunca Madrid’e 80 milyonu aşkın ziyaretçiyi ve yaklaşık 2000 etkinlikte yer almış yaklaşık 550.000 işletmeyi çekmiştir. Bu etkinlik, kurulduğu günden bu yana yaklaşık olarak  23,6 milyar avroluk bir finansal etki yaratmıştır.

Avrupa Solunum Derneği Kongresi’ne katılmak veya detaylı bilgi almak için mavirotatour.com/kongre-turlari tıklayın!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close