FuarlarYurt Dışı Fuarları

Euroluce Milano Aydınlatma ve Teknolojileri Fuarı

Avrupanın önde gelen Aydınlatma Fuarları’ndan birisidir. Euroluce Milano Uluslar arası Aydınlatma ve Teknolojileri Fuarı,1976 yılında kurulmuş olup, iki yılda bir Milano şehrinde Fieramilano fuar alanında düzenlenmektedir. Euroluce 2019 Milano, uluslar arası bir ticaret fuarıdır ve sadece pazar günleri halka açıktır.

Euroluce Milano Sergilenen Ürünler

Bu yıl 09 – 14 Nisan 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan fuarda başlıca sergilenecek olan ürünler; iç mekan aydınlatması, dış mekan aydınlatması, endüstriyel aydınlatma, etkinlik/gösteri aydınlatma, özel amaçlı aydınlatma, hastane aydınlatması, aydınlatma sistemleri, ışık kaynakları vb. en son trend ürünleri bu fuarda görebilirsiniz.

Aydınlatma Teknolojisi Fuarı

Euroluce Milano 2019 Fuarı’nda Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

Euroluce Milano Fuarı yaklaşık 40.000 metrekarelik sergi alanı ve sektörün en iyi 485 katılımcıları ile Uluslar arası Aydınlatma Fuarı 29. Baskısında teknolojik yenilik ve tasarım kültürünün merkezileştiği küresel referans aydınlatma fuarı olarak kabul ediliyor. Bu fuar, sadece toplantı ve iş mekanı değil aynı zamanda aydınlatma teknolojisi sektörlerinde eko-sürdürülebilirlik ve enerji tasarrufu alanında en avantajlı fuardır.

İtalyan aydınlatma tedarikçisi FLOS, Londra merkezli tasarımcı Michael Anastassiades tarafından piyasaya yeni bir ürün çıkarmıştır. Düzenlemeler geçen yıl Milano’da Euroluce Milano fuarında yapılmıştır. Burada ışıklı papatya zinciri gibi birbirinden asmak LED sarılı şekiller birbirine yapılmış modüler ve özelleştirilebilir avize sistemidir. Düzenlemeler, her biri daire, gözyaşı, dik açı ve basit düz çizgiler dahil olmak üzere basit bir geometrik şekle sahip dokuz alüminyum parçadan oluşur. Müşteri, bu temel modülleri satın alır ve daha sonra bunları birleştirip yeniden benzersiz asılı görüntüler oluşturur. Parçalar gizli bir fiş ile bağlanır, böylece avizelerin ayarlanması bir elektrikçiye ihtiyaç duymaz. Anastassiades’e göre, fikir, müşterinin değişen ihtiyaçlarını karşılayan orijinal avizelerin bileşimini mümkün kılarak, çok yönlülüğe izin vermekti. Her zaman ev için tasarladığını söylese de, Düzenlemelerin özelleştirilebilir doğası, bir avizenin bir lobiye veya başka bir ticari veya konukseverlik ortamına kolayca dahil edilebileceği anlamına gelir.

Euroluce Milano

Euroluce Milano 2019 Fuarı’nı ziyaret etmek için 4 önemli sebep bulunmaktadır. 1. Katılımcıların yarısı İtalya dışından 450 katılımcı bulunmaktadır. 2. İş dünyasındaki haberlere göre Dünyanın Aydınlatma Üreticileri 2016 yılında 42.004.41 değerini kaydetmiştir. 3. Yeni uluslar arası iş ilişkilerini teşvik etmek için mükemmel bir yerdir. 4. Araştırma ve Geliştirme: Teknoloji ve sürdürülebilirlik için tüm bilgileri öğrenmek istiyorsanız sizleri Euroluce fuarına bekliyoruz.

Yurt Dışı Fuarları hakkında en güncel bilgiler, devlet imkanları ve daha fazlası için blog.mavirotatour.com/fuarlar/yurt-disi-fuarlari/ hemen tıklayın!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close