Fuarlar

Expo Medical 2019 Arjantin 17.Uluslararası Sağlık Fuarı

Expo Medical 2019 Fuarı’nda Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

Sağlık sektörüne yönelik uluslar arası ürün ve ekipmanları tanıtım fuarı ve konferansı Expo Medical Buenos Aires 2019, 2003 yılında kurulmuş olup, her yıl Buenos Aires şehrinde Centro Costa Salguero fuar alanında düzenlenmektedir. Uluslar arası bir ticaret fuarı olup, fuar sadece ticaret ziyaretçilerine açıktır. Fuarda sergilenen başlıca ürünler ; Hastane donanımları, tıbbi tüketim malları, ortopedi ve rehabilitasyon, laboratuar donanımları, teşhis, dentals, evde bakım, elektromedikal aletler, acil durum ve kurtarma, sterilizasyon, iş kıyafetleri, mutfak ve çamaşırhane ekipmanları, mobilya ve aksesuarlar, nakliye, yazılım ve iletişim, sağlık hizmetleri, hastane inşaatı ve bakımı, engelliler için yardım ve ekipmanlar. Fuara bir önceki yılda 3.600 metrekarelik fuar alanında 41 yabancı, 123 ulusal olmak üzere toplam 164 katılımcı, 653 yabancı, 12.934 ulusal olmak üzere 13587 ziyaretçi katılmıştır.

Expo Medical 2019, sağlık merkezlerini ve tıbbi ithalatçıları ve distribütörleri tıbbi sektörle yıllık olarak bağlayan çok sektörlü bir sağlık etkinliğidir. Güney Amerika’nın her yerinden gelen alıcılarla, ticari ve iş odağı katılımcılara Bölge’ye ihracatlarını genişletmek için doğru platformu sağlıyor. Hastane ve tıbbi tedarikçiler, Buenos Aires’te Arjantin ve Güney Amerika’dan gelen başlıca sağlık hizmetleri alıcılarıyla yüz yüze iletişim kurma konusunda ellerinden geleni yapıyorlar.

Expo Medical 2019, kendisini Güney Amerika’daki sağlık sektörü için öncü bir etkinlik olarak belirlemiştir. Yirmiden fazla ülkeden gelen katılımcılar, hastanelerde ve diğer klinik kuruluşlarda günlük kullanım için son teknolojiler, tıbbi ekipman ve ürünleri sunacaklar. Programı 50’den fazla seminer ve konferans tamamlayacaktır.

Expo Medical 2019, Arjantin’deki ve İspanyolca konuşulan ülkelerdeki tüm Sağlık Sektörünün en büyük profesyonel etkinliğidir. 200’den fazla Arjantinli ve yabancı katılımcı en son ürün tanıtımlarını, teknolojilerini ve hizmetlerini hastaneler, klinikler, laboratuarlar ve klinikler için sunacak. Expo Medical, kişisel etkileşimi, teknolojik güncellemeyi ve işletme birikimini teşvik eden bir alanda, arz ile talep arasında büyük bir buluşma noktası görevi gören bölgesel bir Güney Amerika sergisidir.

Buna paralel olarak, 90 seminer ve konferans, bir sağlık hastanesi ve sağlık kuruluşunun her seviyesinde eğitim sağlayacaktır. Bu etkinliklerin çok ayrıntılı bir programı var ve birinci sınıf ulusal ve uluslararası konuşmacılarla.

Expo Medical 2019 Fuarına gidecek ziyaretçiler açısından;

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Kendi sektörünüzle ilgili fuarlara katıldığınızda aynı sektörden yüz binlerce insanla bir araya gelmiş olursunuz. Hem networkünüzü genişletebilir, hem de ilişkilerinizi güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Elbette daha önceden temas kurduğunuz firmaların/bireylerin de orada olması muhtemeldir. Örneğin, sürekli e-posta ile yazıştığınız bir müşterinizle, aynı amaç için aynı noktada buluşmuş olmak ticari ilişkilerinizi ve birbirinize karşı itibarınızı güçlendirebilir. Bu durum, fuara katılmanın size sağlayacağı onlarca faydadan yalnızca biridir. Tek yapmanız gereken karar vermiş olmak. Seyahat, konaklama, otel-alan transferi, rehberlik gibi tüm detaylarla tur şirketiniz ilgilenecektir. A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA  üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programına katılmak & incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz veya 444 8 305 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close