Amerika FuarlarıFuarlarYurt Dışı Fuarları

Fabtech Las Vegas 2020

Metal şekillendirme, imalat ve kaynak teknolojileri konusunda Kuzey Amerika’da türünün en büyük fuarı Fabtech Las Vegas 2020 ve metal işleme, boru imalatı, kaynak ve teknoloji alanlarında ürün ve hizmetler sergilemektedir. 18-20 Kasım 2020 tarihlerinde arasında  Las Vegas Kongre Merkezi’nde gerçekleşecektir.

Kuzey Amerika’nın En Büyük Metal İşleme Fuarı

Fabtech Las Vegas 2020, dünya standartlarında tedarikçilerle tanışabileceğiniz, en son endüstri ürünlerini ve gelişmeleri görebileceğiniz ve üretkenliği artırmak, karı artırmak ve tüm metal şekillendirmenize yeni çözümler keşfetmek için kullanabileceğiniz, hepsinin tek çatı altında sunulduğu bir platformdur.

Fuarda 1500’den fazla katılımcı ve 33000’den fazla ziyaretçi bulunmaktadır. Fabtech ayrıca Şikago, Meksika ve Kanada’da düzenlenmektedir.

Fabtech Las Vegas Fuarı

Fabtech Las Vegas 2020 Kimler Ziyaret Etmeli? 

Metal ve saç işleme makineleri üretenler, sektöre yönelik kalıp üreticileri, öelik ve saç üreticileri, paslanmaz metal işleyen işletmelerin yöneticileri, kaynak elektrodu üreten işletmeler, punto kaynak makinası üreticileri, oksijen kaynağı üzerine çalışan işletmeler, metal boru üreticileri, sektöre yönelik yazılım üreten firmalar ve sektörel derneklerin temsilcileri

Fabtech Las Vegas 2020 Takvimi

18 – 20 Kasım 2020 tarihinde gerçekleşecektir.

Fabtech Las Vegas 2020 Fuarında Sergilenen Ürünler

Kesici ve deliciler, endüstriyel robotlar, lazer kesim makineleri, boru işleme makineleri, plazma kesiciler, presler, testereler, makaslar, diğer aletler ve  transformatörler.

Fabtech Las Vegas 2020

Las Vegas’a Gitmek için Uçak Bileti

Türkiye’den Las Vegas’a gitmek için direkt ve aktarmalı uçan birçok havayolu şirketleri vardır. Bunlar; THY, Britis Airways, Lufthansa Havayolları.

Amerika vizesi hakkında bilgi almak ve başvuru yapmak için mavirotatour.com/vize adresini hemen ziyaret et!

Fabtech Las Vegas Turu Otel Seçenekleri

Fabtech Las Vegas fuarı için konaklayacağınız oteller; Excalibur Hotel & Casino, Paris Las Vegas Hotel.

Fuara Grup Katılımı

Fuarlar, aynı sektörden birçok işletmeyi bir araya getirdiğinde firmalar arasında ileriye dönük bilgi alışverişi yapılması, rakip analizi ve iş ortaklığı kurulmasına olanak sağlamaktadır. İşletmeler, Dernekler, STK’lar, Ticaret ve Sanayi Odaları fuarlara genelde grup olarak katılmaktadır.

Erken Rezervasyon

Fuar turlarının en önemli farkı erken rezervasyon ve satın alımdır. Fuarlar yaklaşık bir yıl önceden yeri ve tarihi belli olan organizasyonlardır. Dünyanın birçok yerinden fuarın yapılacağı şehire binlerce iş adamları gelir. Fuarın gerçekleştiği tarihte o şehirdeki otel fiyatları ve havayollarının bilet fiyatları üç- dört katına çıkar, bu sebeple erken satın alım ciddi fiyat avantajı sağlar. Diğer önemli konu da konaklamadır. Yanlış lokasyonda bir otel seçimi tüm gün fuar alanında yorulan kişilerin seyahatinin verimsiz geçmesine sebep olur. Erken tarihte rezervasyon ve doğru konumda bir otel en önemli farklardandır.

Interop Las Vegas

Kosgeb Desteği

Kosgeb Kimlere Destek Verir?

Kosgeb küçük ve orta ölçekli işletmelere  destek vermektedir.
Her işletmeden 1 kişi destek alabilir.
Firmaların Kosgeb veri tabanına kayıtları güncel olmak zorundadır (Her firma  kurulduğu şehirdeki Kosgeb Müdürlüğüne bağlıdır. Lütfen bağlı olduğunuz müdürlüğü arayıp önce veri tabanı kaydınızı yaptırınız.)

Kosgeb Ne İçin Destek Verir?

Firmaların, Yurtdışı Pazar araştırması, İhracat artıracak önemi projeler , İş görüşmelerinin organize edilmesi, istihdam, ekonomi gibi hususların artışına neden olacak faaliyet.

Uluslararası Metal İşleme Fuarı’na katılmak veya detaylı bilgi almak için mavirotatour.com/fuar-turlari tıklayın veya 444 8 305 arayın!
Yurt dışı pazar araştırma desteği, pazar araştırma desteği ve genel destekler hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız hemen mavirotatour.com/ tıklayın!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close