FuarlarYurt Dışı Fuarları

Fooma Japan 2019

Uluslararası Gıda Makineleri ve Teknolojileri Fuarı

Uluslararası Gıda Makineleri ve Teknolojileri Fuarı Fooma Japan 2019, 1978 yılında kurulmuş olup, her yıl Japonya’nın Tokyo şehrinde Tokyo Big Sight fuar alanında düzenlenmektedir. Japan Food Machinery Manufactures Association tarafından organize edilen fuar sadece ticaret ziyaretçilerine açıktır. Gıda işleme ve işlemler için ürün, teknoloji ve hizmetlerin bir vitrinidir. Katılımcılar gıdayla ilgili ekipman için değer zincirindeki akla gelebilecek her bağlantıyı temsil ediyorlar. Fuarda sergilenen başlıca ürün grupları ise ;
gıda üretimi ve işlenmesi, pişirme makineleri (ekmek ve şekerleme, et ve deniz ürünleri, erişte, hazır gıda, meşrubat ve süt ürünleri, tarım ürünleri, soya peyniri, diğer gıdalar), gıda malzemeleri işleme, gıda muhafaza, kaliteli bakım, mühendislik, üretim kontrol sistemleri, ambalaj ve dağıtım, depolama, iletim ve transfer, ölçüm, analiz ve inceleme, gıda sanitasyon kontrolü, çevre koruma, koruma ve geri dönüşüm, ekipman, makineler, mühendislik parçaları, gıda malzemeleri, işlenmiş gıdalar vb. ürünlerdir. Bir önceki yıl fuara 789 katılımcı, 100.411 ziyaretçi katılmıştır.

Gıda Makineleri Teknolojileri Fuarı

Japonya’daki endüstriyel gıda üreticileri arasında HFC içermeyen soğutma sistemlerinin farkındalığı arttıkça, Mayekawa ve Mitsubishi Heavy Industries Isı Sistemleri Ltd. Şti (MHI) gibi şirketler ürün gruplarını genişletmektedirler. Fooma Japan, fuarında sergilenen NewTon CH sistemi, Mayekawa’nın endüstriyel uygulamalar için kullanılan NewTon sistemleri serisindeki en son gelişmedir. Mayekawa genel müdür yardımcısı Yutaka Arai, “Satışlar başladığında, yılda 100 birim NewTon CH sistemi satmayı umuyoruz” dedi. Arai, sistemin küçük ve orta ölçekli firmalardan daha kompakt bir çözüm için artan talebe yanıt olarak geliştirildiğini açıkladı. Sistem standart NewTon sisteminin yarısı kadardır ve standart NewTon’un 237 kW kapasitesine kıyasla 135 kW soğutma kapasitesi sağlar.

Fooma Japan 2019, gıda makineleri ve teknolojisi fuarı ve gıda işleme ekipmanı üreticileri tarafından finanse edilen ve kar amacı gütmeyen bir organizasyon olan Japonya Gıda Makineleri Üreticileri Birliği (FOOMA) tarafından tarafından organize edilmektedir. Asya’daki sektörünün önde gelen fuarlarından biri olan fuar, teknolojik bilgi alışverişinde bulunmak, yeni iş olanaklarını geliştirmek ve gıda endüstrisindeki en son gelişmeleri öğrenmek için sizleri bu fuara davet ediyoruz.

Japonya vizesi hakkında detaylı bilgi almak ve başvurmak için mavirotatour.com/vize tıklayın!

Medikal,Sağlık,İlaç Sanayii Fuarı

Fooma Japan Fuarına Gidecek Ziyaretçiler Açısından

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Uluslararası Gıda Makineleri ve Teknolojileri Fuarı’na katılmak veya detaylı bilgi almak için mavirotatour.com/fuar-turlari tıklayın veya 444 8 305 arayın!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close