Fuarlar

Fooma Japan 2019 Uluslararası Gıda Makineleri ve Teknolojileri Fuarı

Fooma Japan 2019 Fuarı’nda Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

Uluslararası Gıda Makineleri ve Teknolojileri Fuarı Fooma Japan 2019, 1978 yılında kurulmuş olup, her yıl Japonya’nın Tokyo şehrinde Tokyo Big Sight fuar alanında düzenlenmektedir. Japan Food Machinery Manufactures Association tarafından organize edilen fuar sadece ticaret ziyaretçilerine açıktır. Gıda işleme ve işlemler için ürün, teknoloji ve hizmetlerin bir vitrinidir. Katılımcılar gıdayla ilgili ekipman için değer zincirindeki akla gelebilecek her bağlantıyı temsil ediyorlar. Fuarda sergilenen başlıca ürün grupları ise ;
gıda üretimi ve işlenmesi, pişirme makineleri (ekmek ve şekerleme, et ve deniz ürünleri, erişte, hazır gıda, meşrubat ve süt ürünleri, tarım ürünleri, soya peyniri,diğer gıdalar), gıda malzemeleri işleme, gıda muhafaza, kaliteli bakım, mühendislik, üretim kontrol sistemleri, ambalaj ve dağıtım, depolama, iletim ve transfer, ölçüm, analiz ve inceleme, gıda sanitasyon kontrolü, çevre koruma, koruma ve geri dönüşüm, ekipman, makineler, mühendislik parçaları, gıda malzemeleri, işlenmiş gıdalar vb. ürünlerdir. Bir önceki yıl fuara 789 katılımcı, 100.411 ziyaretçi katılmıştır.

Japonya’daki endüstriyel gıda üreticileri arasında HFC içermeyen soğutma sistemlerinin farkındalığı arttıkça, Mayekawa ve Mitsubishi Heavy Industries Isı Sistemleri Ltd. Şti (MHI) gibi şirketler ürün gruplarını genişletmektedirler. Fooma Japan ,fuarında sergilenen NewTon CH sistemi, Mayekawa’nın endüstriyel uygulamalar için kullanılan NewTon sistemleri serisindeki en son gelişmedir. Mayekawa genel müdür yardımcısı Yutaka Arai, “Satışlar başladığında, yılda 100 birim NewTon CH sistemi satmayı umuyoruz” dedi. Arai, sistemin küçük ve orta ölçekli firmalardan daha kompakt bir çözüm için artan talebe yanıt olarak geliştirildiğini açıkladı. Sistem standart NewTon sisteminin yarısı kadardır ve standart NewTon’un 237 kW kapasitesine kıyasla 135 kW soğutma kapasitesi sağlar.

Fooma Japan 2019, gıda makineleri ve teknolojisi fuarı ve gıda işleme ekipmanı üreticileri tarafından finanse edilen ve kar amacı gütmeyen bir organizasyon olan Japonya Gıda Makineleri Üreticileri Birliği (FOOMA) tarafından tarafından organize edilmektedir. Asya’daki sektörünün önde gelen fuarlarından biri olan fuar, teknolojik bilgi alışverişinde bulunmak, yeni iş olanaklarını geliştirmek ve gıda endüstrisindeki en son gelişmeleri öğrenmek için sizleri bu fuara davet ediyoruz.

Fooma Japan 2019 Fuarına gidecek ziyaretçiler açısından;

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Kendi sektörünüzle ilgili fuarlara katıldığınızda aynı sektörden yüz binlerce insanla bir araya gelmiş olursunuz. Hem networkünüzü genişletebilir, hem de ilişkilerinizi güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Elbette daha önceden temas kurduğunuz firmaların/bireylerin de orada olması muhtemeldir. Örneğin, sürekli e-posta ile yazıştığınız bir müşterinizle, aynı amaç için aynı noktada buluşmuş olmak ticari ilişkilerinizi ve birbirinize karşı itibarınızı güçlendirebilir. Bu durum, fuara katılmanın size sağlayacağı onlarca faydadan yalnızca biridir. Tek yapmanız gereken karar vermiş olmak. Seyahat, konaklama, otel-alan transferi, rehberlik gibi tüm detaylarla tur şirketiniz ilgilenecektir. A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA  üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programına katılmak & incelemek için https://www.mavirotatour.com/fuar-turlari/10143-fooma-japan-2019 sayfamızı ziyaret edebilirsiniz veya 444 8 305 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close