FuarlarYurt Dışı Fuarları

GFT Bangkok 2019

Uluslararası Tekstil ve Giyim Makineleri Fuarı

GFT Bangkok 2019 Uluslararası Tekstil ve Giyim Makineleri Fuarı, 03 – 06 Temmuz 2019 tarihleri arasında Tayland’ın başkenti Bangkok’ta; BITEC Bangkok Uluslararası Ticaret ve Sergi Merkezi’nde düzenlenecektir. 4 gün sürecek etkinlik  Reed Tradex tarafından organize edilmektedir. Tayland’ın tek giysi, tekstil makineleri ve teknolojileri fuarı olan GFT, sektördeki ilgili işletmelerde çalışan tüm uzmanlar için bir zorunluluktur.

Tayland B2B İş Gezisi

GFT Bangkok Fuarı’nda Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

BITEC Bangkok Uluslararası Ticaret ve Sergi Merkezi, Bangkok’un merkezinde  toplantılar, etkinlikler, kongreler ve sergiler için dünya standartlarında bir mekandır. Toplam etkinlik alanı 70.000 metrekarenin üzerindedir. 1997 yılında açıldığından beri BITEC, MICE etkinlikleri için uluslararası kabul görmüş bir mekân haline gelmiştir. Kalite ve profesyonel servis ekipleri ve kapsamlı tesisleriyle, Asya’nın en çok aranan mekanlarından biri olmuştur.

BITEC Bangkok Uluslararası Ticaret ve Sergi Merkezi’nde 25 ülkeden beklenen katılımcı sayısı, sektörün tüm makine, ekipman, malzeme ve aksesuarlarını kapsamaktadır. Konferanslar, tasarımcı ödülleri, moda gösterileri ve atölyeler ile birlikte etkinlik, en yeni trendler ve teknolojiler hakkında bilgi edinmenin yanı sıra yeni iş ilişkileri kurmaya uygun önemli bir bilgi ve iletişim platformudur.

Kimya, Giyim, Kumaş, Sanayi, Baskı Teknolojisi ve Özel etiketli üretim dallarında faaliyet gösteren firmalar; düğmeler, CAD sistemleri, CAM sistemleri, kimyasal ürünler, kesme makineleri, kesim odası ekipmanları, boyama makineleri, boya maddeleri, nakış makineleri, kumaşlar, bağlantı elemanları, demir sistemleri, örgü makineleri, çamaşır makineleri, yağlama ekipmanları, pnömatik ekipmanlar, baskı makineleri dikiş makineleri, iplik makineleri, havalandırma sistemleri, dokuma makineleri, iplikler ve fermuarlar ürün gruplarında ürünlerini sergileyeceklerdir.

Tekstil ve Giyim Makineleri Fuarı hakkında detaylı bilgi almak veya katılmak için 444 8 305 arayın!

Tayland İş Gezisi

Yeni teknolojiler daima giysi ve tekstil üretiminin sınırlarını zorlamaktadır. En yeni teknolojileri ve çözümleri kucaklayan üreticiler, işlerini çok verimli ve karlı bir hale dönüştürebilirler. Bu dönüşümü sağlayan platform “GFT 2019 Fuarı” olacaktır. 25 ülkeden 250’nin üzerinde marka, üretkenliği artırmak, zorlukları aşmak ve ASEAN ülkelerinde fırsatları yakalamak için yeni yolları ortaya çıkarmak üzere 17.000 alıcıyla buluşacaktır. Giysi ve tekstil üretiminin geleceğini dönüştürmek için size de GFT 2019 fuarına katılmanızı öneririz.

Tekstil ve Giyim Makineleri Fuar’ına katılmak ve incelemek için mavirotatour.com/fuar-turlari tıklayın!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close