FuarlarYurt Dışı Fuarları

Fooma Japan 2020

Fooma Japan 2020 bir gıda makineleri ve teknolojisi fuarıdır. Gıda işleme ekipmanı üreticileri tarafından finanse edilen kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Japonya Gıda Makineleri Üreticileri Birliği (FOOMA) tarafından organize edilmektedir. Gıda işleme ve ilgili işlemler için ürünlerin, teknolojilerin ve hizmetlerin bir vitrinidir.

Asya’nın En Büyük Gıda Makineleri ve Teknolojileri Fuarı

Fooma Japan 2020 fuarı, Asya’da türünün önde gelen etkinliklerinden biridir ve bilgi paylaşımı, teknolojik görüş alışverişi yapmak, yeni iş olanaklarını teşvik etmek ve gıda sanayi sektöründeki en son gelişmelere tanık olmak için canlı bir platformdur.

Gıda Makineleri Teknolojileri Fuarı

Gıda Makineleri ve Teknolojileri Fuarını Kimler Ziyaret Etmeli?

Gıda sektöründe üretim yapan işletmeler, dolum yapan firmaların yöneticileri, şişeleme hatları üreticileri, yeni yatırım yapacak tüccarlar, işletmesini geliştirmek isteyen yöneticilerin bu fuarı mutlaka ziyaret etmesi gerekir.

Fooma Japan 2020 Takvimi

23 – 26 Haziran 2020 tarihinde gerçekleşecektir.

Fooma Japan 2020 Fuarında Sergilenen Ürünler

Gıda, lojistik, makine yapımı ve imalat teknolojileri sektörlerinde şişeleme tesisleri, gıda katkı maddeleri, gıda ürünleri, gıda işleme makineleri, gıda işleme tesisleri, enstrümantasyon, lojistik sistemleri, paketleme, ambalaj malzemeleri, kalite kontrol, geri dönüşüm ekipmanları, depolama sistemleri.

Tokyo’ya Gitmek için Uçak Bileti

Türkiye’den Tokyo’ya gitmek için direkt ve aktarmalı uçan birçok havayolu şirketleri vardır. Bunlar; Türk Hava Yolları, Türkiye ile Tokyo arasında aktarmasız sefer düzenleyen tek havayoludur. Birçok farklı havayolu şirketi de aktarmalı uçuşlarla Türkiye`den Tokyo`ya uçmaktadır.

Havacılık Uçuş Terimleri

Fooma Japan Turu Otel Seçenekleri

Fooma Japan fuarı için konaklayacağınız oteller; Park Hotel Tokyo, Hotel Dormy Inn Ueno, Nest Hotel Tokyo, Star Inn Tokyo.

Fuara Grup Katılımı

Fuarlar, aynı sektörden birçok işletmeyi bir araya getirdiğinde firmalar arasında ileriye dönük bilgi alışverişi yapılması, rakip analizi ve iş ortaklığı kurulmasına olanak sağlamaktadır. İşletmeler, Dernekler, STK’lar, Ticaret ve Sanayi Odaları fuarlara genelde grup olarak katılmaktadır.

Erken Rezervasyon

Fuar turlarının en önemli farkı erken rezervasyon ve satın alımdır. Fuarlar yaklaşık bir yıl önceden yeri ve tarihi belli olan organizasyonlardır. Dünyanın birçok yerinden fuarın yapılacağı şehire binlerce iş adamları gelir. Fuarın gerçekleştiği tarihte o şehirdeki otel fiyatları ve havayollarının bilet fiyatları üç- dört katına çıkar, bu sebeple erken satın alım ciddi fiyat avantajı sağlar. Diğer önemli konu da konaklamadır. Yanlış lokasyonda bir otel seçimi tüm gün fuar alanında yorulan kişilerin seyahatinin verimsiz geçmesine sebep olur. Erken tarihte rezervasyon ve doğru konumda bir otel en önemli farklardandır.

Uluslararası Gıda Makineleri ve Teknolojileri Fuarı’na katılmak veya detaylı bilgi almak için mavirotatour.com/fuar-turlari tıklayın veya 444 8 305 arayın!

Medikal,Sağlık,İlaç Sanayii Fuarı

Kosgeb Desteği

Kosgeb Kimlere Destek Verir?

Kosgeb küçük ve orta ölçekli işletmelere  destek vermektedir.
Her işletmeden 1 kişi destek alabilir.
Firmaların Kosgeb veri tabanına kayıtları güncel olmak zorundadır (Her firma  kurulduğu şehirdeki Kosgeb Müdürlüğüne bağlıdır. Lütfen bağlı olduğunuz müdürlüğü arayıp önce veri tabanı kaydınızı yaptırınız.)

Kosgeb Ne İçin Destek Verir?

Firmaların, Yurtdışı Pazar araştırması, İhracat artıracak önemi projeler , İş görüşmelerinin organize edilmesi, istihdam, ekonomi gibi hususların artışına neden olacak faaliyet.

Kosgeb’in destek verdiği 4 Faaliyet / organizasyon nedir?

Kosgeb 4 maddeden en az 2’sinin yerine getirilmesi şartı ile gezilere destek verir.
B2B İş Görüşmeleri (Olmazsa olmaz kuraldır.)
Fuar Ziyareti
Fabrika Ziyareti
STK ziyareti

Yurt dışı pazar araştırma desteği, pazar araştırma desteği ve genel destekler hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız hemen mavirotatour.com/ tıklayın!
Yurt Dışı Fuarları hakkında en güncel bilgiler, devlet imkanları ve daha fazlası için blog.mavirotatour.com/fuarlar/yurt-disi-fuarlari/ adresini ziyaret et!

 

Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close