FuarlarYurt Dışı Fuarları

GIFA Düsseldorf 2023 Metal İşleme, Kaynak Teknolojisi Fuarı

12 – 16 Haziran 2023 tarihleri arasında düzenlenecek olana GIFA Düsseldorf 2023 Uluslararası Döküm Fuarı ve WFO teknik forumu Messe Dusseldorf fuar alanında gerçekleşecektir. Metallerin Parlak Dünyası olarak anılan GIFA Dusseldorf dünyanın en önemli uluslararası döküm fuarıdır ve geleceğe yönelik yeniliklerin tüm yönlerini gözler önüne sermektedir.

GIFA Düsseldorf 2023 Fuarı’nda Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

İlk olarak 1956 yılında düzenlenen etkinlik her dört yılda bir düzenlenmektedir, ayrıca profesyonel ziyaretçilere ve halka açıktır. 2015 yılında düzenlenmiş olan son fuarda 24.435 metrekare alanda yerli firmalar ve 23.263 metrekare alanda yabancı firmalar olmak üzere toplam 47.698 metrekare sergi alanı kullanılmıştır. Yine 47 farklı ülkeden 349’ı yerli ve 593’ü  yabancı firma olmak üzere 942 katılımcı firma fuara iştirak etmiştir. GIFA Kaynak Teknolojisi Fuarı

GIFA Düsseldorf Fuarında Sergilenen Ürünler

GIFA Dusseldorf  2023 Uluslararası Metal İşleme, Kaynak Teknolojisi Fuarı’nda döküm, kaynak ve kesim sektörlerinde Dökümhaneler ve tesisler, planlama, inşaat, mühendislik, eritme atölyesi, refrakter teknolojisi, metalik sarf malzemeleri, kalıplama ve çekirdek yapımı, kalıplama kumları, kalıplama kum hazırlama ve kum iyileştirme, kalıplama yardımcıları, yolluk ve besleme, döküm makineleri ve temizleme ekipmanları, aşındırma ve bitirme, yüzey işleme, kaynak ve kesme, ısıl işlem ve kurutma fırınları, nakliye ve depolama, kalıp ve kalıp yapımı, kontrol sistemleri, ölçüm ve test teknolojisi, basınçlı hava teknolojisi, egzoz ve havalandırma teknolojisi, çevre koruma ve atık giderme, endüstriyel güvenlik ve ergonomi, bilgi işleme, danışmanlık, planlama, hizmetler, dernekler, ticaret yayıncıları, dergiler, eğitim ve ileri eğitim konularında ürünler sergilenmektedir.

Fuarın ziyaretçi profilini ise dökümhaneler, dökümhane makineleri tedarik endüstrisi, dökümhaneler için ham ve yardımcı malzeme tedarikçileri ve proses malzemeleri, araç endüstrisi, makine mühendisliği endüstrisi, demir, çelik ve demir dışı metal endüstrisi, ticaret–alım satım ve hizmet sektörlerindeki karar alıcı, yönetici ve çalışanlar oluşturmaktadır.

GIFA Dusseldorf 2023 Fuarına 100 ülkeden 48.000’den fazla ziyaretçi gelmesi beklenmektedir. Fuara gelen ziyaretçilerin % 96’sı diğer kişilere fuarı önermektedirler. Fuar süresince 20 farklı ülkeden akredite olmuş yaklaşık 300 basın mensubu da yerini alacaktır.

GIFA Düsseldorf 2023 Fuarı’nın düzenleneceği Düsseldorf şehri, Kuzey Ren-Vestfalya eyaletinin başkentidir. Ayrıca Düsseldorf Vilayeti´nin ´de merkezidir. Ren Nehri kıyısında kurulmuş moda ve fuar kenti Düsseldorf’un kuzeyinde Ruhr Bölgesi, güneyinde ise Köln bulunmaktadır.

GIFA Düsseldorf

GIFA Düsseldorf Fuarına Gidecek ziyaretçiler Açısından

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Yurt Dışı Fuar Turları Hakkında Detaylı Bilgi Almak için mavirotatour.com/fuar-turlari adresini Ziyaret Edin!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close