FuarlarYurt Dışı Fuarları

Glassbuild America 2019

Uluslararası Cam, Pencere ve Kapı Fuarı

Cam, Pencere ve Kapı Fuarı Glassbuild America Atlanta 2019, 2003 yılında kurulmuş olup, Las Vegas, Teksas, Atlanta ve Georgia şehirlerinde her yıl dönüşümlü olarak gerçekleşir. Uluslararası bir ticaret fuarı olup, sadece ticaret ziyaretçilerine açık bir fuardır. GlassBuild America, kapsamlı ve birleşik bir etkinliktir. Eğitim forumları ve Ekspres Öğrenme oturumları, bol ağ yakalama fırsatları ve en son ve en yenilikçi cam ve fenestrasyon endüstrilerinin ekipmanları, ürünleri, teknolojileri ve hizmetleri ile dolu bir fuar alanı sayesinde, size yardımcı olacak bilgilerle daha iyi işler kuracaksınız. Bir önceki fuara 12847 metrekarelik fuar alanına, 438 katılımcı, 8725 ziyaretçi katılmıştır.

GlassBuild America Atlanta 2019, cam, pencere ve kapılar için düzenlenen uluslararası bir fuardır ve Kuzey Amerika’daki endüstri için buluşma yeridir. Ulusal Cam Birliği (NGA) tarafından düzenlenen sergi, Amerikan ve uluslararası alanda üretilen makine ve malzemelerin en geniş temsilini yapıyor. Pencere ve kapı üretimi için cam işleme makineleri ve ekipmanları sunmaktadır. Ayrıca her çeşit cam ve pencere ürününün en son teknolojileri için merkezi bir platformdur. Enerji tasarrufu, inovasyon ve en yeni “yeşil” ürünler gibi konular için, bu alanın endüstrinin daha da gelişmesi için çok önemli olduğunu gösteren ayrı bir etkinlik kurulmuştur. GlassBuild America Atlanta 2019, cam, pencere ve kapı endüstrilerinin tüm yönlerinden katılımcıları çeker. Kayıtlı katılımcıların yüzde kırk sekizinde CEO, başkan ya da diğer yönetici yönetim pozisyonları bulunmaktadır. Katılımcıların yüzde yetmiş altısı, şirketlerinin ürün alımlarıyla ilgili nihai kararı tavsiye ediyor veya veriyor. GlassBuild America katılımcıları, düz cam, konut pencere ve kapılar / ilgili ürünler üreten işletmelerden geliyor; düz cam ve konut pencere ve kapılarının perakende ve satışını yapmak; düz cam ve konut pencere ve kapılarının yanı sıra sözleşmeli camcılar, mimarlar, belirleyiciler ve inşaatçılara dağıtabilirsiniz.

Atlanta

Glassbuild America Fuarına Gidecek Ziyaretçiler Açısından

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Kendi sektörünüzle ilgili fuarlara katıldığınızda aynı sektörden yüz binlerce insanla bir araya gelmiş olursunuz. Hem networkünüzü genişletebilir, hem de ilişkilerinizi güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Elbette daha önceden temas kurduğunuz firmaların/bireylerin de orada olması muhtemeldir. Örneğin, sürekli e-posta ile yazıştığınız bir müşterinizle, aynı amaç için aynı noktada buluşmuş olmak ticari ilişkilerinizi ve birbirinize karşı itibarınızı güçlendirebilir. Bu durum, fuara katılmanın size sağlayacağı onlarca faydadan yalnızca biridir.

A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA üyesi olan Mavi Rota Tour‘un tur programına katılmak ve incelemek için mavirotatour.com/fuar-turlari adresini ziyaret edin veya 444 8 305 arayın!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close