Fuarlar

Gulf Print & Pack Dubai 2019

Uluslararası Kağıt ve Baskı Sanayi, Medya Üretimi Fuarı

Gulf Print & Pack Dubai 2019 Fuarı’nda Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

Orta Doğu ve Kuzey Afrika’daki ticari ve amabaj yazıcıları için önde gelen uluslar arası bir sergidir. Gulf Print & Pack Dubai 2019 Fuarı, ilk olarak 1995 yılında kurulmuş olup, iki yılda bir Dubai şehrinde DWTC (Dubai Dünya ticaret Merkezi) düzenlenmektedir. Başlıca sanayi dalları; grafik sanatlar, kağıt, baskı, reprografi vb en son trend ürünleri bu fuarda görme imkanı bulacaksınız. Bir önceki fuara çok yüksek bir katılım sağlanmış olup, fuar süresi boyunca 50’den fazla endüstri sınıfı makine satılmıştır.

Gulf Print & Pack Dubai 2019 Uluslar arası Baskı Sanayi Fuarı’nda kapsanacak konular şunlardır: Baskı öncesi ve iş akışı teknolojileri, baskı işini dijital teknoloji ile dönüştürmek, geleneksel ve dijital son işlemlerin karşılaştırılması, lojistik etiketleme ve izleme teknolojilerindeki gelişmeler, esnek ambalajlamaya dönüşüm ve dijital baskının stratejik kaynak kullanımıdır. Orta Doğu bölgesi, Xerox için en stratejik pazarlardan biridir ve etkinliğin resmi platin sponsorudur.

Birçok müşterilerin ortak düşüncesi, tükettikleri baskı ürününün artan dijitalleşmesine rağmen baskıdan uzak duramamaları. Ticari matbaacılar sadece nişli büyüme alanlarına odaklanmalı, yardımcı ekipmanlara yatırım yapmalı ve müşterilerine katma değerli hizmetler sunmak için yaratıcı yollar düşünmelidir. Geçtiğimiz yıl ticari matbaacılar için zorlu olsada, işlerinin yıllık bazda en az % 12 büyüyeceği tahmin edilmektedir. BAE’de çok çeşitli etiketleme ve paketleme çözümlerinin lider tedarikçisi olan Kimoha Entrepreneurs’un İcra Direktörü Wolfram Gruening için, “Orta Doğu’daki endüstri teknoloji açısından bir geçiş aşamasındadır.

Sadece ürünlerimizi değil, müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için maliyet ve operasyonel verimliliğimizi geliştirmemize yardımcı olacak daha gelişmiş dijital teknolojilere yatırım yapmaya devam ediyoruz. ” dedi.
Gulf Print & Pack Summit 2018, ABD, Latin Amerika, Avrupa, Hindistan, Güneydoğu Asya ve Çin’de de etkinliklere ev sahipliği yapan Labelexpo Global Serisi ekibi tarafından üretildi. “Bu olayı, sektör paydaşlarının dünyanın en yeni pazar fırsatlarına ve ticari baskı ve ambalajlamanın geleceğini şekillendirecek teknolojilere ayak uydurmak için başlattık” diye belirtmiştir.

Gulf Print & Pack Dubai 2019 Fuarına gidecek ziyaretçiler açısından;

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Kendi sektörünüzle ilgili fuarlara katıldığınızda aynı sektörden yüz binlerce insanla bir araya gelmiş olursunuz. Hem networkünüzü genişletebilir, hem de ilişkilerinizi güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Elbette daha önceden temas kurduğunuz firmaların/bireylerin de orada olması muhtemeldir. Örneğin, sürekli e-posta ile yazıştığınız bir müşterinizle, aynı amaç için aynı noktada buluşmuş olmak ticari ilişkilerinizi ve birbirinize karşı itibarınızı güçlendirebilir. Bu durum, fuara katılmanın size sağlayacağı onlarca faydadan yalnızca biridir. Tek yapmanız gereken karar vermiş olmak. Seyahat, konaklama, otel-alan transferi, rehberlik gibi tüm detaylarla tur şirketiniz ilgilenecektir. A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA  üyesi olan Mavi Rota Tour ‘un tur programına katılmak & incelemek için https://mavirotatour.com/fuar-turlari/9356-gulf-print-pack-dubai-2019 sayfamızı ziyaret edebilirsiniz veya 444 8 305 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close