FuarlarTurlarYurt Dışı Fuarları

HKTDC 2020 Uluslararası Elektronik Fuarı Hong Kong

HKTDC 2020 Hong Kong Elektronik Fuarı, elektronik ürünler ve hizmetler için yılda iki kez gerçekleştirilen uluslararası bir ticaret fuarıdır. Bahar fuarı, en büyük Asya elektronik fuarıdır ve elektronik endüstrisi için dünyanın en büyük pazarı haline gelen sonbahar fuarını tamamlamaktadır.

HKTDC 2020 Hong Kong

Hong Kong Elektronik Fuarı’na dünyanın dört bir yanından gelen katılımcılar, diğerlerinin yanı sıra bilgisayar, dijital kamera, ses ve PC oyunları alanlarında hızlı hareket eden elektronik endüstrisindeki en son teknolojik gelişmeleri sunmaktadırlar. Sergi, ağırlıklı olarak uygulamalar ve üretimler için yeniliklerin, fikirlerin ve prototiplerin sunulduğu teknoloji aktarma bölgesi tarafından genişletilmiştir. Ayrıca beraberinde elektronik seminerler düzenlenmektedir.

HKTDC Elektronik Fuarı 2020

Uluslararası Elektronik Fuarını Kimler Ziyaret Etmeli?

Endüstrinin uzmanları, sektör profesyonelleri, elektronik ürün üretici, ithalatçı ve meraklıları, distribütörler, tüccarlar, yatırımcılar, üretici şirketlerin yöneticileri

HKTDC Hong Kong 2020 Takvimi

25 – 28 Temmuz 2020 tarihinde gerçekleşecektir.

HKTDC Hong Kong 2020 Sergilenen Ürünler

Navigasyon sistemleri, ev sineması, kablosuz elektronik ürünler, görsel-işitsel ürünler ve marka elektroniği, bileşenler, montajlar, elektronik üretim, ekran teknolojileri ve güneş fotovoltaik teknolojileri.

Hong Kong’a Gitmek için Uçak Bileti

Türkiye’den Hong Kong’a gitmek için direkt ve aktarmalı uçan birçok havayolu şirketleri vardır. Bunlar; İstanbul’dan Hong Kong Uluslararası Havalimanı’na yalnızca Türk Hava Yolları direkt uçuşlar gerçekleştirmektedir. İstanbul Hong Kong Uluslararası uçak bileti satın almak isteyen yolcular için ayrıca aktarmalı uçuş seçenekleri de mevcuttur. İstanbul’dan Etihad Airways’in Abu Dabi, Emirates’in Dubai, Qatar Airways’in Doha, Singapore Airlines’ın Singapur ve Aeroflot’un Moskova bağlantılı seferleri bulunmaktadır.

Çin Halk Cumhuriyeti vizesi hakkında bilgi almak ve başvuru yapmak için mavirotatour.com/vize adresini hemen ziyaret et!

HKTDC Hong Kong Turu Otel Seçenekleri

HKTDC fuarı için konaklayacağınız oteller; Regal Kowloon Hotel, Holiday Inn Golden Mile, Milennium Hotel.

HKTDC 2020

Fuara Grup Katılımı

Fuarlar, aynı sektörden birçok işletmeyi bir araya getirdiğinde firmalar arasında ileriye dönük bilgi alışverişi yapılması, rakip analizi ve iş ortaklığı kurulmasına olanak sağlamaktadır. İşletmeler, Dernekler, STK’lar, Ticaret ve Sanayi Odaları fuarlara genelde grup olarak katılmaktadır.

Erken Rezervasyon

Fuar turlarının en önemli farkı erken rezervasyon ve satın alımdır. Fuarlar yaklaşık bir yıl önceden yeri ve tarihi belli olan organizasyonlardır. Dünyanın birçok yerinden fuarın yapılacağı şehire binlerce iş adamları gelir. Fuarın gerçekleştiği tarihte o şehirdeki otel fiyatları ve havayollarının bilet fiyatları üç- dört katına çıkar, bu sebeple erken satın alım ciddi fiyat avantajı sağlar. Diğer önemli konu da konaklamadır. Yanlış lokasyonda bir otel seçimi tüm gün fuar alanında yorulan kişilerin seyahatinin verimsiz geçmesine sebep olur. Erken tarihte rezervasyon ve doğru konumda bir otel en önemli farklardandır.

Uluslararası Elektronik Fuarı’na katılmak veya detaylı bilgi almak için mavirotatour.com/fuar-turlari tıklayın veya 444 8 305 arayın!
Yurt dışı ve yurt içi fuarları hakkında en güncel bilgiler, devlet imkanları ve daha fazlası için blog.mavirotatour.com/fuarlar/ adresini ziyaret et!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close