FuarlarYurt Dışı Fuarları

HOSPEX Japan 2019

Uluslararası Medikal, Sağlık, İlaç Sanayii Fuarı

Uluslararası Medikal, Sağlık, İlaç Sanayii Fuarı Hospex Japan 2019, 1974 yılında kurulmuş olup, her yıl Tokyo şehrinde Tokyo Big Sight fuar alanında düzenlenmektedir. Uluslararası ticaret fuarı olup, sadece ticaret ziyaretçilerine açık bir fuardır. Bir önceki yıl, 5742 metrekarelik fuar alanında 379 katılımcı ve 20593 ziyaretçi katılmıştır. Fuara katılan katılımcıların hepsi üretici firmalardır. Ziyaretçiler ise; hastane çalışanları, tasarımcılar, mimarlar, bayiler ve ithalatçılar katılmışlardır. Fuarda sergilenen başlıca ürün grupları; hastane tesisleri, tıbbi ekipman, tıbbi bakım iletişim sistemleri, tıbbi ve hastane profesyonel hizmetler vb.

Medikal,Sağlık,İlaç Sanayii Fuarı

Uluslararası Sağlık Mühendisliği Fuarı Hospex Japan 2019, hastane ekipmanı, arıtma sistemleri ve sosyal hizmetlere ilişkin kapsamlı bir sergi sunmaktadır. Bilgi kalitesi nedeniyle bu fuar Japonya ve yurtdışındaki en büyük sağlık fuarlarından biri olarak sayılmaktadır.

HOSPEX Japan Fuarına Gidecek Ziyaretçiler Açısından

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Kendi sektörünüzle ilgili fuarlara katıldığınızda aynı sektörden yüz binlerce insanla bir araya gelmiş olursunuz. Hem networkünüzü genişletebilir, hem de ilişkilerinizi güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Elbette daha önceden temas kurduğunuz firmaların/bireylerin de orada olması muhtemeldir. Örneğin, sürekli e-posta ile yazıştığınız bir müşterinizle, aynı amaç için aynı noktada buluşmuş olmak ticari ilişkilerinizi ve birbirinize karşı itibarınızı güçlendirebilir. Bu durum, fuara katılmanın size sağlayacağı onlarca faydadan yalnızca biridir. Tek yapmanız gereken karar vermiş olmak. Seyahat, konaklama, otel-alan transferi, rehberlik gibi tüm detaylarla tur şirketiniz ilgilenecektir.

Fooma Japan 2020

A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA üyesi olan Mavi Rota Tour‘un tur programına katılmak ve incelemek için mavirotatour.com/fuar-turlari adresini ziyaret edin veya 444 8 305 arayın!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close