Fuarlar

IAA Pkw Frankfurt 2019 Uluslararası Otomobil Fuarı

IAA Pkw Frankfurt 2019 Fuarı’nda Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

Uluslararası Otomobil Fuarı IAA PKW Frankfurt 2019, 1897 yılında kurulmuş olup, iki yılda bir Frankfurt şehrinde Messe Frankfurt fuar alanında düzenlenmektedir. Halka açık bir fuar olup, sadece iki günü ticaret ziyaretçilerine açıktır. Aynı zamanda sektöründen önde gelen uluslararası bir ticaret fuarıdır.

Uluslararası Otomobil Fuarı (IAA), otomotiv yılının en yeni trendlerini ve teknolojik olaylarını sergilemektedir. IAA, dünyanın en önemli mobilite ticaret fuarıdır. IAA PKW Frankfurt 2019’un başlıca ürün dalları; otomotiv servisleri, servis istasyonları temini, kamp, karavanlar, otomobiller, otomotiv parçaları, bisikletler, motosikletler. Bir önceki fuara 1000 katılımcı ve 810.000 ziyaretçi katılmıştır. Fuarda sergilenen ürünler; e-mobilite ve araba binek otomobilleri, özel motorlu taşıtlar, iki veya üç tekerlekli motorlu araçlar, bu ameliyat için kullanılan parça ve aksesuarları, römork, model arabalar, ürünler, bakım, bakım ve motorlu araçlar, profesyonel edebiyat ve süreli onarımı, motorlu kara taşıt mühendisliği, motorlu araç trafiğinin, ulaşım işleriyle ilgili kuruluşlar ve şirketler. koruyucu giysi, akort, telematik hizmetleri, test sürüşleri vb.

Uluslararası Otomobil Fuarı IAA PKW Frankfurt 2019, mobilite, nakliye ve lojistik konularında dünyanın en önemli ticaret fuarıdır. 1897’de ilk gerçekleştiğinde, sadece 8 motorlu araba sunulmuştu. O zamandan beri fuar o kadar büyüyor ki organizatörler fuarı düzenlemek zorunda kaldılar. Bu nedenle 1991’den beri Hannover’de her zaman çiftler halinde gerçekleşen IAA Ticari Araçlar ve Frankfurt’ta gerçekleşen IAA vardır. Fuar, dünyanın en büyük otomobil fuarı ve hem profesyonellere hem de özel ziyaretçilere açık. Üreticiler, yeni araçları ve ürünleri tanıtmanın yanı sıra, halka ilk kez çalışmalarını ve kavramlarını tanıtmak için gösteriyi düzenli olarak kullanıyor. IAA, binek otomobilleri geliştiren, üreten veya kullanan herkes için uluslararası bir platformdur. IAA’da, otomotiv endüstrisinin yenilikçi gücünü ve sürdürülebilirliğini vurgulayan çok sayıda dünya öncüsü gösterilecektir. Odak noktası, müşterilerin artan kalite, güvenlik, konfor ve tasarım talebine karşılık gelen verimli araçlar üzerindedir. IAA Otomobillerinin diğer önemli konuları elektrikli mobilite ve “bağlantılı” otomobillerdir. Fuara, fuarın programını tamamlayan otomotiv endüstrisinde araştırma ve geliştirme sonuçları gibi konularda çeşitli konferanslar, sunumlar ve tartışmalar eşlik etmektedir.

IAA Pkw Frankfurt 2019 Fuarına gidecek ziyaretçiler açısından;

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Kendi sektörünüzle ilgili fuarlara katıldığınızda aynı sektörden yüz binlerce insanla bir araya gelmiş olursunuz. Hem networkünüzü genişletebilir, hem de ilişkilerinizi güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Elbette daha önceden temas kurduğunuz firmaların/bireylerin de orada olması muhtemeldir. Örneğin, sürekli e-posta ile yazıştığınız bir müşterinizle, aynı amaç için aynı noktada buluşmuş olmak ticari ilişkilerinizi ve birbirinize karşı itibarınızı güçlendirebilir. Bu durum, fuara katılmanın size sağlayacağı onlarca faydadan yalnızca biridir. Tek yapmanız gereken karar vermiş olmak. Seyahat, konaklama, otel-alan transferi, rehberlik gibi tüm detaylarla tur şirketiniz ilgilenecektir. A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA  üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programına katılmak & incelemek için https://www.mavirotatour.com/fuar-turlari/10155-iaa-pkw-frankfurt-2019 sayfamızı ziyaret edebilirsiniz veya 444 8 305 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close