FuarlarYurt Dışı Fuarları

IAA Pkw Frankfurt 2019

Uluslararası Otomobil Fuarı

Uluslararası Otomobil Fuarı IAA PKW Frankfurt 2019, 1897 yılında kurulmuş olup, iki yılda bir Frankfurt şehrinde Messe Frankfurt fuar alanında düzenlenmektedir. Halka açık bir fuar olup, sadece iki günü ticaret ziyaretçilerine açıktır. Aynı zamanda sektöründen önde gelen uluslararası bir ticaret fuarıdır.

Uluslararası Tekstil Fuarı

IAA Pkw Frankfurt Fuarı’nda Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

Uluslararası Otomobil Fuarı (IAA), otomotiv yılının en yeni trendlerini ve teknolojik olaylarını sergilemektedir. IAA, dünyanın en önemli mobilite ticaret fuarıdır. IAA PKW Frankfurt 2019’un başlıca ürün dalları; otomotiv servisleri, servis istasyonları temini, kamp, karavanlar, otomobiller, otomotiv parçaları, bisikletler, motosikletler. Bir önceki fuara 1000 katılımcı ve 810.000 ziyaretçi katılmıştır. Fuarda sergilenen ürünler; e-mobilite ve araba binek otomobilleri, özel motorlu taşıtlar, iki veya üç tekerlekli motorlu araçlar, bu ameliyat için kullanılan parça ve aksesuarları, römork, model arabalar, ürünler, bakım, bakım ve motorlu araçlar, profesyonel edebiyat ve süreli onarımı, motorlu kara taşıt mühendisliği, motorlu araç trafiğinin, ulaşım işleriyle ilgili kuruluşlar ve şirketler. koruyucu giysi, akort, telematik hizmetleri, test sürüşleri vb.

Almanya vizesi hakkında bilgi almak veya başvurmak için mavirotatour.com/vize adresini hemen ziyaret et!

Frankfurt Otomobil Fuarı

Uluslararası Otomobil Fuarı IAA PKW Frankfurt 2019, mobilite, nakliye ve lojistik konularında dünyanın en önemli ticaret fuarıdır. 1897’de ilk gerçekleştiğinde, sadece 8 motorlu araba sunulmuştu. O zamandan beri fuar o kadar büyüyor ki organizatörler fuarı düzenlemek zorunda kaldılar. Bu nedenle 1991’den beri Hannover’de her zaman çiftler halinde gerçekleşen IAA Ticari Araçlar ve Frankfurt’ta gerçekleşen IAA vardır. Fuar, dünyanın en büyük otomobil fuarı ve hem profesyonellere hem de özel ziyaretçilere açık. Üreticiler, yeni araçları ve ürünleri tanıtmanın yanı sıra, halka ilk kez çalışmalarını ve kavramlarını tanıtmak için gösteriyi düzenli olarak kullanıyor. IAA, binek otomobilleri geliştiren, üreten veya kullanan herkes için uluslararası bir platformdur. IAA’da, otomotiv endüstrisinin yenilikçi gücünü ve sürdürülebilirliğini vurgulayan çok sayıda dünya öncüsü gösterilecektir. Odak noktası, müşterilerin artan kalite, güvenlik, konfor ve tasarım talebine karşılık gelen verimli araçlar üzerindedir. IAA Otomobillerinin diğer önemli konuları elektrikli mobilite ve “bağlantılı” otomobillerdir. Fuara, fuarın programını tamamlayan otomotiv endüstrisinde araştırma ve geliştirme sonuçları gibi konularda çeşitli konferanslar, sunumlar ve tartışmalar eşlik etmektedir.

Uluslararası Otomobil Fuarı ’na katılmak veya detaylı bilgi almak için mavirotatour.com/fuar-turlari tıklayın veya 444 8 305 arayın!

 

Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close