FuarlarYurt Dışı Fuarları

IFA Berlin 2019

IFA Berlin 2019 Tüketici Elektronik Fuarı

IFA Berlin Tüketici Elektronik Fuarı, radyoya yeni bir araç olarak odaklanan ilk “Grosse Deutsche Funkausstellung” ile 4 Aralık 1924’te kurulmuştur. Etkinliğe 242 katılımcı ve 180 bin ziyaretçi katılmış ve 7.000 metrekarelik bir alanı işgal etmiştir. 90 yıldan uzun bir süre sonra, IFA, telekomünikasyon ve BT uzmanları tarafından katılım sağlanmış ve o zamandan beri gerçek bir multimedya ticaret fuarı haline gelmiştir. Bugün IFA, 150.000 sqare metre sergi alanı ve her yıl 240.000 ziyaretçi ağırlamaktadır.

IFA Berlin Multimedya Ticaret Fuarı, her yıl Berlin Expo Center fuar alanında düzenlenen Uluslararası bir tüketici fuarıdır. IFA’nın iki felsefesi vardır. Birincisi, “ İnsanlara esin kaynağı olun” ikincisi , “Pazarları yakalayın”. Bu felsefe, IFA’yı Tüketici Elektroniğinin en büyük fuarı ve ayrıca ticaret için en büyük sipariş haline getirmektedir.

Tüketici Elektronik Fuarı

IFA Tüketici Elektronik Fuarı, yenilikçilik ve gelecek odaklı teknolojiler için en uygun fuardır. Geleneksel olarak çok sayıda yeni teknoloji ve ürün, IFA’da  galasını tecrübe etmektedir. IFA, dünyada eşsiz bir yenilik çeşidi ile birleşince, heyecan verici ve eğlenceli bir gösteri ortaya çıkmaktadır. Berlin’de binlerce ulusal ve uluslararası gazeteci maksimum tanıtımı garanti etmektedir. IFA’da, tüketici elektroniği ve elektrikli ev aletleri endüstrisinin en iyi markaları Berlin radyo kulesi altında kapsamlı olarak sunulmaktadır.

Messe Berlin’deki fuar alanlarında altı gün boyunca, 30’dan fazla ülkeden 1600’den fazla katılımcı, perakendecilere, alıcılara ve sektördeki uzmanlara hizmet sunmaktadır. IFA Berlin Tüketici Elektronik Fuarı,  genellikle teknolojideki son trendlerle ilgilenen gazetecilere, tüketicilere ve insanlara açıktır.

Katılımcılar arasında dünyanın önde gelen kamera, telefon ve satnav üreticileri bulunmaktadır. 3D baskı, giyilebilir cihazlar ve dronlar ile fitness izleme gibi teknoloji ve yazılım dünyasındaki daha yeni gelişmeler de IFA’da yerini almaktadır. Fuarda, Bosch, Canon, Epson, Deutsche Telekom AG, Fujitsu Siemens, Hitachi, LG, Olympus, Panasonic, Philips, Samsung, Sennheiser, Sony ve Toshiba ve diğer pek çok katılımcı firma bulunmaktadır.

Berlin

IFA Berlin Fuarına Gidecek Ziyaretçiler Açısından

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Tüketici Elektronik Fuarı hakkında detaylı bilgi almak veya katılmak için mavirotatour.com/fuar-turlari tıklayın veya 444 8 305 arayın!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close