FuarlarYurt Dışı Fuarları

IFFA Frankfurt

Uluslararası Gıda İşleme ve Paketleme Makineleri Fuarı

Uluslararası Gıda İşleme ve Paketleme Makineleri Fuarı, 1949 yılında kurulmuş olup, üç yılda bir Frankfurt şehrinde Messe Frankfurt fuar alanında düzenlenmektedir. IFFA Frankfurt 2019, sektöründe önde gelen uluslararası bir ticaret fuarıdır. Başlıca sanayi dalları; gıda, tütün, içecek, et işleme, gıda işlemedir. Et endüstrisi ve ekonomik yatırım malları için dünyanın en önemli yenilik platformudur.

Iffa Frankfurt 2019 et endüstrisi için uluslararası ticaret fuarıdır. Burada ziyaretçimiz kesim ve işleme kadar tüm süreç aşamaları için makine ve ekipmanına kadar kapsamlı olarak görme imkanı bulur. Fuarda et ve sucuk ürünleri için kesim, kesme, işleme, paketleme ve soğutma ve yardımcı malzemeler yer almaktadır.

IFFA Frankfurt

Iffa Frankfurt 2019 Fuarı’na neden katılmalısınız; 143 ülkeden 60.000’den fazla ticaret ziyaretçisi en son ürünlerinizi görmek istiyor, inovasyonların en önemli forumu olan Iffa önümüzdeki üç yıl boyunca sektördeki trendleri belirlemektedir, sektördeki uzmanların buluşma yeridir, önemli ölçüde tüm ziyaretçilerin yarısından fazlası üst düzey yönetici olmaları, el yapımı yüksek teknolojiye kadar tam spektrum sunmaktadır.

IFFA Frankfurt Fuarına Gidecek Ziyaretçiler Açısından

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Gıda Makineleri İşleme Fuarı

Kendi sektörünüzle ilgili fuarlara katıldığınızda aynı sektörden yüz binlerce insanla bir araya gelmiş olursunuz. Hem networkünüzü genişletebilir, hem de ilişkilerinizi güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Elbette daha önceden temas kurduğunuz firmaların/bireylerin de orada olması muhtemeldir. Örneğin, sürekli e-posta ile yazıştığınız bir müşterinizle, aynı amaç için aynı noktada buluşmuş olmak ticari ilişkilerinizi ve birbirinize karşı itibarınızı güçlendirebilir. Bu durum, fuara katılmanın size sağlayacağı onlarca faydadan yalnızca biridir. Tek yapmanız gereken karar vermiş olmak. Seyahat, konaklama, otel-alan transferi, rehberlik gibi tüm detaylarla tur şirketiniz ilgilenecektir. A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA  üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programına katılmak & incelemek için mavirotatour.com/fuar-turlari sayfamızı ziyaret edebilir veya 444 8 305 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close