Fuarlar

IFIA Japan 2019

Uluslararası Gıda ve Katkı Maddeleri Fuarı

IFIA Japan 2019 Fuarı’nda Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

16 – 18 Mayıs 2019 tarihleri arasında 23.’sü düzenlenecek olan IFIA Japan 2019 Gıda ve Katkı Maddeleri Fuarı Japonya’nın başkenti Tokyo’daki Tokyo International Exhibition Center’da (Tokyo Big Sight) gerçekleşecektir. HFE Sağlıklı Gıda Fuarı ve Konferansı da aynı mekanda ve aynı tarihlerde düzenlenecektir. Sabah 10:00 ve öğleden sonra 17:00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz. Fuarın düzenleneceği Tokyo Big Sight veya resmî adıyla Tokyo Uluslararası Gösteri Merkezi, Japonya’nın başkenti Tokyo’da bulunan bir gösteri ve sergi merkezidir. 1 Nisan 1996 tarihinde tamamlanmış olup Odaiba Adası’nda Tokyo Waterfront City’de yer almaktadır. Daha detaylı bilgi almak isteyen katılımcılar http://www.bigsight.jp/english web sitesini ziyaret edebilirler.

Tokyo Big Sight, sadece Tokyo’dan ve Japonya’nın diğer bölgelerinden değil, dünyanın dört bir yanından da sorunsuz ve çeşitlendirilmiş erişim sunmaktadır. Tokyo Big Sight, büyük havaalanlarına yakındır, Narita Uluslararası Havaalanı’na sadece yaklaşık 60 dakika ve havaalanı otobüsüyle Haneda Havalimanı’na (Tokyo Uluslararası Havaalanı) yaklaşık 25 dakika uzaklıktadır. Ayrıca, Tokyo’nun gökyüzüne açılan kapısı olan Haneda Havalimanı, şehir merkezine trenle sadece 30 dakika uzaklıktadır.

Ayrıca Tokyo Uluslararası Havaalanı Seul’e 2 saat, Pekin’e 3 saat, Şangay’a 2 saat 30 dakika, Hong Kong’a 4 saat, Taipei’ye 2 saat 40 dakika, Singapur’a 7 saat, Kuala Lumpur’a 7 saat 15 dakika, Bangkok’a 6 saat, Londra’ya 12 saat, Paris’e 12 saat ve New York’a 13 saat uçuş mesafesindedir.

IFIA Japan 2019 Fuarına katılacak olan firmaları ve ürünleri şöyle sıralayabiliriz : Antioksidan üreticileri, üreticileri, Asit düzenleyiciler ve katkı maddeleri üreticileri, amino asit ve aroma üreticileri, tahıl ürünleri üreticileri, şekerleme malzemeleri, diyetetik gıdalar, yumurta ürünleri, yağlar ve uçucu yağlar, lifler, gıda güvenliği ve test ekipmanları, besin takviyeleri, meyveler sebzeler, sağlıklı gıdalar ve içecekler, hidrokolloidler, meyve suları, düşük kalorili gıdalar, soya ürünleri, et ve balık ürünleri, nutrasötikler, organik ürünler, koruyucular, proteinler, çeşni ve baharatlar, nişasta, tatlandırıcılar, çaylar & bitkiler, vitaminler ve takviyeler, mayalar.

HFE Japan 2019 katılımcı profili ise şöyledir : Alternatif sağlıkla ilgili gıda ürünleri, amino asit, güzellik bakımı, işletmeye alınan imalat firmaları, işletmeye alınan test şirketleri, diyet yiyeceği, FNFC (besin fonksiyonu iddiasındaki gıdalar), FOSHU (belirtilen sağlık kullanımı için gıda), sağlık gıdaları, bitkiler, meyve suları, düşük kalorili gıdalar, malt özleri, mineraller, nutrasötik gıdalar, hemşirelik bakım gıdaları, doğal gıdalar, organik yiyecekler, organik sebzeler, takviyeler, analitik test teknolojisi ve ekipmanları, vitaminler, kaşe / paket / sağlıklı gıda kapları ve daha fazlası.

IFIA Japan 2019 Fuarına gidecek ziyaretçiler açısından;

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Kendi sektörünüzle ilgili fuarlara katıldığınızda aynı sektörden yüz binlerce insanla bir araya gelmiş olursunuz. Hem networkünüzü genişletebilir, hem de ilişkilerinizi güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Elbette daha önceden temas kurduğunuz firmaların/bireylerin de orada olması muhtemeldir. Örneğin, sürekli e-posta ile yazıştığınız bir müşterinizle, aynı amaç için aynı noktada buluşmuş olmak ticari ilişkilerinizi ve birbirinize karşı itibarınızı güçlendirebilir. Bu durum, fuara katılmanın size sağlayacağı onlarca faydadan yalnızca biridir. Tek yapmanız gereken karar vermiş olmak. Seyahat, konaklama, otel-alan transferi, rehberlik gibi tüm detaylarla tur şirketiniz ilgilenecektir. A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA  üyesi olan Mavi Rota Tour ‘un tur programına katılmak & incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz veya 444 8 305 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close