FuarlarYurt Dışı FuarlarıYurt Dışı Turları

IFIA Japan Uluslararası Gıda ve Katkı Maddeleri Fuarı

16 – 18 Mayıs 2019 tarihleri arasında 23.’sü düzenlenecek olan IFIA Japan Gıda ve Katkı Maddeleri Fuarı Japonya’nın başkenti Tokyo’daki Tokyo International Exhibition Center’da (Tokyo Big Sight) gerçekleşecektir. HFE Sağlıklı Gıda Fuarı ve Konferansı da aynı mekanda ve aynı tarihlerde düzenlenecektir. Sabah 10:00 ve öğleden sonra 17:00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz. Fuarın düzenleneceği Tokyo Big Sight veya resmî adıyla Tokyo Uluslararası Gösteri Merkezi, Japonya’nın başkenti Tokyo’da bulunan bir gösteri ve sergi merkezidir. 1 Nisan 1996 tarihinde tamamlanmış olup Odaiba Adası’nda Tokyo Waterfront City’de yer almaktadır. Daha detaylı bilgi almak isteyen katılımcılar http://www.bigsight.jp/english web sitesini ziyaret edebilirler.

IFIA Japon

Tokyo Big Sight, sadece Tokyo’dan ve Japonya’nın diğer bölgelerinden değil, dünyanın dört bir yanından da sorunsuz ve çeşitlendirilmiş erişim sunmaktadır. Tokyo Big Sight, büyük havaalanlarına yakındır, Narita Uluslararası Havaalanı’na sadece yaklaşık 60 dakika ve havaalanı otobüsüyle Haneda Havalimanı’na (Tokyo Uluslararası Havaalanı) yaklaşık 25 dakika uzaklıktadır. Ayrıca, Tokyo’nun gökyüzüne açılan kapısı olan Haneda Havalimanı, şehir merkezine trenle sadece 30 dakika uzaklıktadır.

Ayrıca Tokyo Uluslararası Havaalanı Seul’e 2 saat, Pekin’e 3 saat, Şangay’a 2 saat 30 dakika, Hong Kong’a 4 saat, Taipei’ye 2 saat 40 dakika, Singapur’a 7 saat, Kuala Lumpur’a 7 saat 15 dakika, Bangkok’a 6 saat, Londra’ya 12 saat, Paris’e 12 saat ve New York’a 13 saat uçuş mesafesindedir.

IFIA Japan Fuarında Sergilenen Ürünler

IFIA Japan 2019 Fuarına katılacak olan firmaları ve ürünleri şöyle sıralayabiliriz;

Antioksidan üreticileri, üreticileri, Asit düzenleyiciler ve katkı maddeleri üreticileri, amino asit ve aroma üreticileri, tahıl ürünleri üreticileri, şekerleme malzemeleri, diyetetik gıdalar, yumurta ürünleri, yağlar ve uçucu yağlar, lifler, gıda güvenliği ve test ekipmanları, besin takviyeleri, meyveler sebzeler, sağlıklı gıdalar ve içecekler, hidrokolloidler, meyve suları, düşük kalorili gıdalar, soya ürünleri, et ve balık ürünleri, nutrasötikler, organik ürünler, koruyucular, proteinler, çeşni ve baharatlar, nişasta, tatlandırıcılar, çaylar & bitkiler, vitaminler ve takviyeler, mayalar.

IFIA Japan katılımcı profili ise şöyledir;

Alternatif sağlıkla ilgili gıda ürünleri, amino asit, güzellik bakımı, işletmeye alınan imalat firmaları, işletmeye alınan test şirketleri, diyet yiyeceği, FNFC (besin fonksiyonu iddiasındaki gıdalar), FOSHU (belirtilen sağlık kullanımı için gıda), sağlık gıdaları, bitkiler, meyve suları, düşük kalorili gıdalar, malt özleri, mineraller, nutrasötik gıdalar, hemşirelik bakım gıdaları, doğal gıdalar, organik yiyecekler, organik sebzeler, takviyeler, analitik test teknolojisi ve ekipmanları, vitaminler, kaşe / paket / sağlıklı gıda kapları ve daha fazlası.

IFIA Japonya Fuarı

IFIA Japan 2019 Fuarına gidecek Ziyaretçiler Açısından

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Yurt Dışı Fuar Turları Hakkında Detaylı Bilgi Almak için mavirotatour.com/fuar-turlari adresini Ziyaret Edin!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close