FuarlarYurt Dışı Fuarları

Intermold Tokyo

Uluslararası Metal İşleme, Kaynak Teknolojisi Fuarı

Uluslararası Metal İşleme, Kaynak Teknolojisi Fuarı 18 – 21 Nisan 2019 tarihleri arasında Tokyo’ da düzenlenecektir.

Intermold Tokyo Fuarı’nda Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

Intermold Tokyo 2019 Tokyo Big Sight fuar alanında sizlere en son yenilikleri gösterecektir. Intermold, Japonya’da her yıl farklı şehirlerde gerçekleşen kalıpçılık ve tasarım ve uygulama geliştirme için uluslararası bir ticaret fuarıdır. Frankfurt’taki Euromold’un Japon kız kardeşi. Uluslararası odaklı Intermold sadece ticari ziyaretçiler için kullanılabilir ve bu sektörde karar vericiler için ürünlerin tanıtımı ve yenilik için bir iletişim platformu olarak görür.

Metal İşleme Fuarı

Intermold Tokyo 2019 süreç optimizasyonu ve ürün geliştirme alanında artan verimlilik açısından öngörülemeyen sinerji üretir. Tasarımdan prototip üretime kadar süreç zinciri boyunca ürün alanlarını birleştiren eşsiz bir fuar konsepti ile ana hedef, özellikle Avrupa katılımcı ve ziyaretçilerini Japon büyüme pazarı için açmak ve böylece yerini Avrupa pave. Intermont profesyonel bir alışverişe katkıda bulunur ve tasarımcılar, geliştiriciler, mühendisler, teknisyenler ve yöneticiler de dahil olmak üzere katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirir. Teknik konferanslar ve ağ etkinlikleri fuarı mükemmel bir şekilde tamamlıyor.

Intermold Tokyo Fuarı’nda Sergilenen Ürünler

Ürün grupları; Katkı üretimi, otomasyon, CAD, CAM, kaplama, tasarım, dijital ürün geliştirme, mühendislik, bitirme, donanım, hidroforming, torna, hafif inşaat, makine araçları, malzeme, freze makineleri, modelleme, kalıp yapımı, ön işleme, prototipleme, simülasyon, yazılım, alet, araçlar, sanal gerçeklik, görselleştirme. Endüstri sektörleri; kaplama teknolojileri, endüstri mühendisliği, makine yapımı, imalat teknolojisi, proses teknolojisi, hammadde, alet imalatı, araçlar.

Intermold Tokyo

Intermold Tokyo Fuarına Gidecek Ziyaretçiler Açısından

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Kendi sektörünüzle ilgili fuarlara katıldığınızda aynı sektörden yüz binlerce insanla bir araya gelmiş olursunuz. Hem networkünüzü genişletebilir, hem de ilişkilerinizi güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Elbette daha önceden temas kurduğunuz firmaların/bireylerin de orada olması muhtemeldir. Örneğin, sürekli e-posta ile yazıştığınız bir müşterinizle, aynı amaç için aynı noktada buluşmuş olmak ticari ilişkilerinizi ve birbirinize karşı itibarınızı güçlendirebilir. Bu durum, fuara katılmanın size sağlayacağı onlarca faydadan yalnızca biridir. Tek yapmanız gereken karar vermiş olmak.

Intermold Tokyo Fuar Tur’una Katılmak ve İncelemek için mavirotatour.com/fuar-turlari Tıklayın!Seyahat, konaklama, otel-alan transferi, rehberlik gibi tüm detaylarla tur şirketimiz ilgilenecektir.
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close