FuarlarYurt Dışı Fuarları

Interop Las Vegas

Uluslararası Bilgi Teknolojileri ve Telekomünikasyon Fuarı

Interop Las Vegas Bilgi Teknolojileri Fuarı, ilk olarak 1979 yılında kurulmuş olup, her yıl Las Vegas şehrinde Las Vegas Convention Center’ da düzenlenmektedir. Interop 2019 Fuarı, uluslararası bir ticaret fuarıdır. Başlıca sanayi dalları; bilgi ve iletişim teknolojisidir. Fuarda sergilenecek ürünler ise; internet araçları, teknolojileri ve uygulamaları, telekomunikasyon, kablosuz ürün ve hizmetleri, iletişim alt yapısı, yerel değişim taşıyan internet vb. ürünler ve hizmetlerdir.Ağ altyapınızı bir maliyet merkezinden bir iş varlığına dönüştürebilen protokoller, mimariler, hizmetler ve kontrol ve otomasyon alanlarında yeni gelişmeler hakkında tüm bilgileri burada öğrenebilirsiniz.

Uluslararası Bilgi Teknolojileri Fuarı

Interop Las Vegas Fuarı’nda Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

Interop Las Vegas 2019 güvenilir bir konferans programını satıcı-tarafsız bir iş salonu ve bir sürü ağ olanakları ile birleştirir. BT topluluğu için bir olay, mevcut ekosistemlerinizin dışındaki teknolojiler ve çözümler hakkında bilgi edinmek için kaçınılmaz bir fırsattır. İş zekasından altyapı modernizasyonu ve bulut stratejilerine, en iyi güvenlik uygulamalarına kadar her düzeyde BT yetkinliği ile ilgili konuları bulabilirsiniz.

Interop 2019 Fuarı’nın düzenleneceği Las Vegas, ABD’nin Nevada eyaletinde bulunan Mojave Çölü üzerinde kurulu, dünyaca ünlü kumar ve eğlence yerleriyle meşhur şehridir. Las Vegas’ta yapılacak yüzlerce (muhtemelen binlerce) şey vardır. Las Vegas’ta yapacağınız şeyi bulabilmek için https://www.visitlasvegas.com/things-to-do/ web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Interop Las Vegas Fuarına Gidecek Ziyaretçiler Açısından

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Interop Las Vegas

Kendi sektörünüzle ilgili fuarlara katıldığınızda aynı sektörden yüz binlerce insanla bir araya gelmiş olursunuz. Hem networkünüzü genişletebilir, hem de ilişkilerinizi güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Elbette daha önceden temas kurduğunuz firmaların/bireylerin de orada olması muhtemeldir. Örneğin, sürekli e-posta ile yazıştığınız bir müşterinizle, aynı amaç için aynı noktada buluşmuş olmak ticari ilişkilerinizi ve birbirinize karşı itibarınızı güçlendirebilir. Bu durum, fuara katılmanın size sağlayacağı onlarca faydadan yalnızca biridir. Tek yapmanız gereken karar vermiş olmak. Seyahat, konaklama, otel-alan transferi, rehberlik gibi tüm detaylarla tur şirketiniz ilgilenecektir.

A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA  üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un Interop Las Vegas Fuar Tur programına katılmak ve incelemek için https://mavirotatour.com/fuar-turlari/ sayfamızı ziyaret edebilir veya 444 8 305 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close