Fuarlar

Interzum Köln 2019

Uluslararası Ağaç işleri ve Mobilya Üretimi Fuarı

Interzum Köln 2019 Fuarı’nda Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

Uluslar arası Ağaç işleri ve Mobilya Üretimi Fuarı Interzum Cologne, 1959 yılında kurulmuş olup, iki yılda bir Köln şehrinde Koelnmesse GmbH fuar alanında düzenlenmektedir. Uluslar arası bir ticaret fuarı olup, sektöründe önemli fuarlar arasında yer almaktadır. Interzum Köln 2019 Fuarı, her geçen yıl mobilya endüstrisine yenilikler kazandırmaya devam etmektedir. Karar vericiler , fikir liderleri, uzmanlar yeni ürünleri ve konseptleri dört gözle beklemektedir. Dünyanın dört bir yanından gelen katılımcılar ve ziyaretçiler karşılıklı çok iyi iş çıkarmaktadırlar. Fuarın başlıca sanayi grupları; Taşeron Sanayi , Dekorasyon, İç Dekorasyon, Mobilya Endüstrisi, Mobilya, Ev Dekorasyonu, Hizmetler, Ticaret, Meslek, Üretim, İmalat, İşleme vb dallardır.

94.000 metrekarelik alanda sergilenen 2017 yılındaki fuara 1728 katılımcı ve 68782 ziyaretçi katılmıştır. Bu sene dünyanın dört bir yanından, özellikle de Türkiye, İspanya ve Hindistan’dan çok sayıda  katılımcı ve ziyaretçi gelmiştir. Bu, gelecek sene Interzum’u sadece en büyük, ama aynı zamanda en uluslar arası endüstri etkinliği ve mobilya tedarik endüstrisi için bir yer haline getirecektir. Etkinliğin yabancı payının tahmini yüzde 80’dir. Pazar lideri şirketlere ek olarak, birçok küçük düşünce kuruluşu da Interzum  Köln 2019’da temsil edilecektir. Organizatörlere göre, önceden kayıtlı şirketlerin yüzde 13’ü ilk kez fuara gelecektir. Mobilya Üretimi ve Ahşap İşçiliği Fuarı’na  bu yıl Türkiye’den 121 firma katılmıştır. Sektöründe dünyanın en büyük fuarı olan Interzum’a türk firmalarının temsilcileri, Türkiye’nin bu sektörde dünyada söz sahibi ülke konumunda olduklarını, gelecekte dünya lideri olma yolunda ilerlediklerini söylediler. Türk firmalarının son yıllarda bu fuara katılım oranı her geçen gün artmaktadır. Bunun sebebi, Türkiye’nin bu sektörde güçlü ve öncü olmasından kaynaklanmaktadır.

Interzum Köln 2019 Fuarı’na Uluslar arası katılımcılar tasarım trendlerini ve vizyonlarını burada göstermektedir. Bunun için fuar, ürün geliştiricileri, tasarımcıları ve mimarları için bir ilham kaynağıdır. Interzum denilince yenilikçi bir  ticaret fuarı olarak akıllarımızda kalmaya devam etmektedir. Fuar sadece ticaret ziyaretçilerine açıktır ve sürekli artan yabancı ziyaretçi sayısı ile uluslar arası bir etkileyiciliği bulunmaktadır. Kapsamlı bir program, özgün tasarım, yenilikçi güç ve mükemmel işlevler fuarın yelpazesini tamamlamaktadır. Bu sayede “Interzum ödülü” almaya hak kazanmıştır.

Interzum Köln 2019 Fuarına gidecek ziyaretçiler açısından;

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Kendi sektörünüzle ilgili fuarlara katıldığınızda aynı sektörden yüz binlerce insanla bir araya gelmiş olursunuz. Hem networkünüzü genişletebilir, hem de ilişkilerinizi güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Elbette daha önceden temas kurduğunuz firmaların/bireylerin de orada olması muhtemeldir. Örneğin, sürekli e-posta ile yazıştığınız bir müşterinizle, aynı amaç için aynı noktada buluşmuş olmak ticari ilişkilerinizi ve birbirinize karşı itibarınızı güçlendirebilir. Bu durum, fuara katılmanın size sağlayacağı onlarca faydadan yalnızca biridir. Tek yapmanız gereken karar vermiş olmak. Seyahat, konaklama, otel-alan transferi, rehberlik gibi tüm detaylarla tur şirketiniz ilgilenecektir. A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA  üyesi olan Mavi Rota Tour ‘un tur programına katılmak & incelemek için https://mavirotatour.com/fuar-turlari/9844-interzum-koln-2019 sayfamızı ziyaret edebilirsiniz veya 444 8 305 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close