FuarlarYurt Dışı Fuarları

IRSE Doğal Taş Makineleri ve Teknolojileri Fuarı

Uluslararası Doğal Taş Makineleri ve Teknolojileri Fuarı IRSE 2019, 2008 yılında kurulmuş olup, her yıl Tahran şehrinde Tahran Uluslararası Fuar Alanı’nda düzenlenmektedir. Uluslar arası bir ticaret fuarı olup, hem ticaret ziyaretçilerine hem de halka açık bir fuardır. Fuarda sergilenen başlıca ürün grupları; taş, mermer, taş ocağı, makine ve donanımları. Fuara bir önceki yılda 20.000 metrekarelik fuar alanında 55’i yabancı, 178’i ulusal olmak üzere toplam 233 katılımcı iştirak etmiştir.

Doğal Taş Makineleri Fuarı

IRSE Fuarı’nda Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

IRSE 2019, her yıl Temmuz ayında Tahran’da düzenlenen İran’ın en büyük Uluslararası Doğal Taş, Ocak, Makine ve Ekipman Fuarı. IRSE, yerli ve yabancı taş endüstrisi, mimarlar ve tasarımcılar arasında popülerdir. IRSE şimdi İranlı Oniks, Mermer, Traverten ve Granit çeşitlerinin görülmesi için eşsiz bir fırsat. Yabancı katılımcılar ve ziyaretçiler arasındaki popülerliği artıyor ve büyük yerel doğal taş endüstrisi göz önüne alındığında, IRSE yüksek kaliteli ürünler ve en son taş ve taş ocağı işleme makineleri ve aletleri sergilemek için mükemmel bir yer.

Taş, Maden, İlgili Makine ve Ekipman Fuarı IRSE 2019 İran’ın taş ve madenciliğe yönelik en büyük sergisidir. Bu fuarın amacı, sektör ve ilerlemesini etkileyen en son trendler hakkında derinlemesine bilgi sunarak sektör, üyeler, potansiyel iş ziyaretçileri ve müşteriler için kapsamlı bir kaynak olarak hareket etmektir. Önde gelen şirketler, ekipman üreticileri ve satıcıların katıldığı fuar, katılımcılara ağ oluşturma, yeni teknolojiler ve teknikler hakkında bilgi edinme, fikir alışverişinde bulunma ve endüstri eğilimleri hakkında tartışma fırsatı sunuyor. Bu fuar, İran’ın maksimum profesyonellerine ulaşmak için harika bir fırsat sağladığı için, tüm katılımcılar gelir kanallarını geliştirmek ve karlarını artırmak için büyük riskten yararlanabilirler.

İran Başkenti Tahran

IRSE 2019 Fuarına Gidecek Ziyaretçiler Açısından

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Kendi sektörünüzle ilgili fuarlara katıldığınızda aynı sektörden yüz binlerce insanla bir araya gelmiş olursunuz. Hem networkünüzü genişletebilir, hem de ilişkilerinizi güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Elbette daha önceden temas kurduğunuz firmaların/bireylerin de orada olması muhtemeldir. Örneğin, sürekli e-posta ile yazıştığınız bir müşterinizle, aynı amaç için aynı noktada buluşmuş olmak ticari ilişkilerinizi ve birbirinize karşı itibarınızı güçlendirebilir. Bu durum, fuara katılmanın size sağlayacağı onlarca faydadan yalnızca biridir. Tek yapmanız gereken karar vermiş olmak. Seyahat, konaklama, otel-alan transferi, rehberlik gibi tüm detaylarla tur şirketiniz ilgilenecektir.

A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA üyesi olan Mavi Rota Tour‘un tur programına katılmak ve incelemek için mavirotatour.com/fuar-turlari adresini ziyaret edin veya 444 8 305 arayın!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close