FuarlarYurt Dışı Fuarları

ITMA Barcelona Tekstil ve Konfeksiyon Makinaları Fuarı

20 – 26 Haziran 2019 tarihleri arasında İspanya’nın Barcelona şehrinde düzenlenecek olan ITMA Barcelona 2019 Uluslararası Tekstil ve Konfeksiyon Teknolojileri Fuarı, Fira Barcelona Gran Via fuar alanında gerçekleşecektir. Gran Via Japon Toyo Ito tarafından tasarlanan, Pritzker Mimarlık Ödülüne sahip  Avrupa’nın en büyük ve modern sergi merkezlerinden biridir.

ITMA Barcelona Fuarı’nda Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

Üstün özellikleri mimarisi, işlevselliği ve sürdürülebilirliğe olan bağlılığı : en büyük çatı fotovoltaik kurulumlarından birine sahiptir. Ziyaretçilerin akışını kanalize eden bir geçitle birbirine bağlanan sekiz pavilyonu, son teknoloji servis ve lojistik hizmetleri sunmaktadır. Barselona havaalanına çok yakın ve toplu taşıma ağına bağlı yeni bir iş geliştirme bölgesinde yer almaktadır. Gran Via mekanının kongre için çeşitli alanları vardır. Salonlara yayılmış farklı odalara ek olarak 3.000 ila 12.000 katılımcı kapasitesi ile tamamen modüler ve çok yönlü bir alan olan Kongre Merkezi’ne ev sahipliği yapmaktadır. Gran Via fuar alanına Metro, otobüs , tren veya taksi kullanarak ulaşabilirsiniz. Ulaşım konusunda daha detaylı bilgi edinmek için https://www.firabarcelona.com/en/como-llegar-gran-via web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ITMA Barcelona

İlk olarak 1951 yılında düzenlenen ITMA Uluslararası Tekstil ve Konfeksiyon Teknolojileri Fuarı her dört yılda bir sektör profesyonelleriyle buluşmaktadır. En son 12 – 19 Kasım 2015 tarihlerinde düzenlenmiştir. ITMA, endüstrinin her dört yılda bir yeni fikirleri, etkili çözümleri ve iş büyümesi için işbirlikçi ortaklıkları keşfetmek üzere bir araya geldiği, tekstil ve hazır giyim teknolojileri platformudur. Uluslararası tekstil makineleri fuarı ITMA, geçtiğimiz yıllarda sektörün önde gelen ticaret fuarı olmuştur. 45 farklı ülkeden katılımcılar, son trendleri ve teknolojileri dört yıllık ritimde sunma fırsatını yakalamışlardır. Tekstil işleme sektöründe faaliyet gösteren karar alıcılar ve girişimciler, aynı zamanda öğrenciler, fuarı ziyaret ederek derinlemesine ve kapsamlı bilgi edinebilirler. İç araştırma ve inovasyon pavilyonunda üniversiteler ve diğer eğitim kurumları eğitim fırsatları sunar ve sektörün en son araştırma ve geliştirme sonuçlarını sunmaktadırlar. Ayrıca, etkinlikte özellikle sürdürülebilir performanslar için ödüller verilmektedir. Bazı ödüller de öğrencilere verilmektedir. Teknolojik yenilik, endüstri dönüşümünün bir temeli olan tekstil ve konfeksiyon endüstrisinin başarısı için çok önemlidir.

ITMA 2019 rakipsiz bir pazar ve bilgi platformu sunmaktadır. 2019 yılındaki fuarda şu başlıkların öne çıkması beklenmektedir :

  • 220.000 metrekarelik brüt sergi alanı
  • 46 ülkeden yaklaşık 1.600 katılımcı
  • Yaklaşık 140 ülkeden 100.000’in üzerinde ziyaretçi

ITMA 2019’un düzenleneceği Barcelona şehri, dünyanın en güzel ve heyecan verici şehirlerinden biridir. Ayrıca İspanya’nın Katalonya bölgesinin kozmopolit başkentidir.   Orta Çağ sokak planını koruyan bir şehir merkezi, Gaudí – İspanya’nın en ünlü mimarı ve Picasso ve Miró’ya adanmış müzeler gibi simgesel Sagrada Familia kilisesi de dahil olmak üzere modernist mimarisi ve çok daha fazlasını görebilirsiniz.

Uluslararasi Tekstil Fuarı Barcelona

Restoranın manzarası, kaliteli yemeklerden minik tapas barlarına kadar uzanan gastronomi taşları ile doludur. İspanyol yemek meraklıları için ünlü merkezi Boqueria pazarına gitmek bir zorunluluktur. Barselona gündüzleri olduğu gibi geceleri de canlıdır. Ziyaretçilere gerçekten unutulmaz bir deneyim sunan, ışıltılı bir atmosfere sahiptir. Yıl boyunca gerçekleşen büyük sanat sergileri ve konserler ve farklı türlerde gösteriler vardır.

ITMA Barcelona Fuarına Gidecek Ziyaretçiler Açısından

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Yurt Dışı Fuar Turları Hakkında Detaylı Bilgi Almak için mavirotatour.com/fuar-turlari adresini Ziyaret Edin!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close