Kongreler

JDP 2019 Paris Dermatoloji Günleri

Paris Dermatoloji Günleri / Dermatoloji Kongresi JDP 2019 (bilimsel program, posterler, sergi, CME oturumları) kapsamında gerçekleşecek olan Dermatoloji Kongresi JDP 2019, 3 – 7 Aralık 2019 tarihleri arasında Fransa’nın Paris  şehrinde, Paris Kongre Sarayı’nda (Palais des Congrès de Paris) gerçekleşecektir. 150’den fazla oturumu olan en büyük francophone dermatoloji kongresine 550 bildiri kabul edilmiştir ve en son klinik araştırmalar ve buluşlarla ilgili çalışmaya katkı sağlayan 350 konuşmacı kongrede sizlerle olacaktır.

Paris Kongre Merkezi ( Palais des Congrès de Paris ) Porte Maillot’ta, Champs-Elysées caddesine kısa bir mesafede yer almakta olup, uluslararası kongre ve fuarlar için lider bir mekan ve bir etkinlik için mükemmel bir yerdir. 19.000 metrekarelik sergi alanı dahil olmak üzere toplam 32.000 metrekarelik bir alan üzerine yayılmış olan mekan, 3 katta 4 amfitiyatro, 20 açıklama odası ve 85 toplantı odasına sahiptir.

JDP Paris Kongresi

JDP 2019 Paris Kongresine Niçin Katılmalıyız?

  • Uzmanlık ve yeni güncel konular hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olmaktadır.
  • Özellikle genç araştırmacılar için uzmanlık alanında önde gelen isimleri ile tanışabilme fırsatı yakalamaktadırlar.
  • Kongrelerde araştırmak istediğimiz ama tıkandığımız konular üzerine uzman hocalardan görüş alabilme şansına sahip olabiliriz.
  • Kongrelere katılarak sunum yapma tecrübesi kazanır, nasıl soru sorulacağını ve sorulara nasıl bir üslup kullanılarak cevap verileceğini öğrenmiş oluruz.
  • Kongrelere katılarak çalışma şevkimizi güçlendirir ve motivasyonumuzu artırmış oluruz.
  • Kongrelere katılarak kendimizi tanıtabilme ve akademik çevremizi genişletebilme imkanı yakalamış oluruz. İleride ortak çalışmalar yapabileceğimiz potansiyel isimlerle görüşmeler yaparak faydalı ortaklıkların temellerini atabiliriz.
  • Ülkemiz dışındaki kongrelere katılarak farklı ülkeleri ziyaret etme fırsatı buluruz . Bu sayede deneyimler ve hatıralar kazanmış oluruz. Kongrelere katılarak hem farklı bir havayı soluma hem de farklı bir ortamda bulunma isteğimizi tatmin edebiliriz. Günlük hayatın monotonluğundan birkaç günlüğüne de olsa kaçmış oluruz.

JDP 2019 Paris Kongresinin Önemi

Paris Kongre Merkezi büyük uluslararası kongrelere, kurumsal etkinliklere ve ünlü sanatçılar tarafından yapılan şovlara ev sahipliği yapan uluslararası çapta tanınmış bir mekandır. Bu önde gelen Paris etkinlik merkezi ayrıca ticaret fuarları düzenlemek için de ideal bir alandır. Paris’in merkezinde elverişli bir konumda bulunan efsanevi Palais des Congrès, hem prestijli, hem de çok işlevlidir.

Araçla geldiğiniz zaman aracınızı kongre sarayının altındaki Porte Maillot park yerine bırakabilirsiniz. Şehiriçi yerel otobüs hatlarını kullanmak isterseniz 82.73.43.244.PC hatları ile ulaşabilirsiniz. 1 nolu metro hattını veya RER C hattını kullanararak da kongre merkezine ulaşabilirsiniz.

Paris Dermatoloji Kongresi JDP 2019’da sözlü iletişim oturumlarına, poster oturumlarına, genel oturumlara erişim kayıt ücretlerine dahildir ve ön rezervasyon gerek Tüm katılımcılar kongreye kayıt yaptırmalıdırlar. Bilimsel oturumlara ve sergiye sadece üzerinde barkod bulunan kongre rozetiyle giriş yapabilirsiniz. Öğle yemekleri ve kahve molaları, kongre kayıt ücretlerine dahil değildir. Sözlü iletişim oturumlarına, poster oturumlarına ve genel oturumlara erişim kayıt ücretlerine dahildir ve ön rezervasyon yaptırmanıza gerek yoktur. FMC (CME), atölye çalışmaları, forumlar gibi oturumlar için önceden yer ayırtmalısınız ve bazıları ek bir ücret  gerektirmektedir. Bunun için kongre programını incelemenizi öneririz. Tüm oturumlarda, konferans salonu girişinde barkodlu kongre rozetinizi taratmanız gerekmektedir.

Retina Kongresi

Paris Dermatoloji Kongresi JDP 2019’a sözlü  sunum  veya  poster sunumları için bildiri özeti göndermek isteyenler, gönderimlerini en son 17 Nisan 2019 tarihine kadar yapabilirler.

Kongrenin yapılacağı başkent Paris’te Fransızca ve İngilizce konuşulmaktadır. Geçerli para birimi Euro’dur (€) ve Paris GMT (Greenwich Mean Time) + 1 saat dilimindedir. Elektrik şebekesi 230 V’luk bir gerilimle Avrupa standardına ve 50 Hz’lik bir frekansa sahiptir. Musluk suyu içilebilir özelliktedir. Şehir Konseyi sayesinde 260 alanda (müzeler, bahçeler, vb.) Wi-Fi yaygındır ve mevcuttur. Bahşişler taktir görmektedir, ancak mecburi değildir. Tüm taksiler banka kartlarıyla ödemeyi kabul etmemektedir.

A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA üyesi olan Mavi Rota Tour ‘un tur programı hakkında daha fazla bilgi almak veya katılmak için mavirotatour.com/kongre-turlari tıklayın veya 444 8 305 arayın!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close