Fuarlar

JITF Cidde 2019 Uluslararası Ticaret Fuarı

JITF Cidde 2019 Fuarı’nda Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

Uluslararası Ticaret Fuarı JITF 2019, 31. Yılını 18 – 20 Aralık 2019 tarihleri arasında Jeddah Centre for Forums & Events fuar alanında düzenleyecektir. Etkinlik, endüstri liderlerinin gelecekteki iş fırsatlarını keşfetmelerine olanak sağlayan yerel talebi karşılayan ürün ve hizmetleri sunan uluslararası şirketlere bir geçit görevi görmektedir. Dünyanın en büyük ticaret ülkelerinden üreticiler, distribütörler, tüccarlar, ithalatçılar ve ihracatçılar, kendi alanlarındaki en son trendleri sergilemek ve sergilemek için 8,000 metrekarelik bir sergi alanına toplandı. Çeşitli ülkelerden 250 binden fazla katılımcı ve 6 binden fazla ziyaretçi gelmektedir. Cidde Uluslararası Ticaret Fuarı’nda yer almak, yeni bir iş ağı oluşturmayı hedef kitlenize en fazla şekilde maruz bırakmanızı garanti edecektir.

JCCI Genel Sekreteri Hassan Dahlan 29. yıllık Cidde Uluslararası Ticaret Fuarı’nı JITF 2019 Pazartesi günü Cidde Forumlar ve Etkinlikler Merkezi’nde başlattı. Etkinlik perşembeye kadar sürdü.

Al-Harithy Company for Exhibitions Company (ACE) tarafından düzenlenen Cidde Uluslararası Ticaret Fuarı 2017, Çin, Fas, Mısır ve Endonezya’dan ulusal pavyonlar ve BAE, Hindistan’dan bireysel şirketler dahil olmak üzere başlıca uluslararası tedarikçilerden çok sayıda ürün ve hizmeti bir araya getirdi ve Suudi Arabistan. Giyim, moda giyim, tekstil, deri ürünleri, ev dekoru aksesuarları, ev aletleri, bilgi teknolojisi ve çok daha fazlası gibi çok sektörlü geniş bir ürün yelpazesi sergilendi.

“ACE, 29. yıl için Cidde Uluslararası Ticaret Fuarı’na ev sahipliği yapmaktan gurur duyuyor. ACE’nin CEO’su Hadi Al-Harith “Krallık’ta düzenlenen ve dünyanın dört bir yanındaki ülkelerin geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sergilemesine izin veren çok sektörlü bir etkinlik” dedi.

Sergiye 500’den fazla ürün ve rekabetçi fiyat sunan 100’den fazla Çinli şirket katıldı. Başlıca ürünler, inşaat malzemeleri, tekstil, gıda, elektrikli ürünler, otomobil parçaları, makine ve tüketim mallarıydı.

JITF Cidde 2019 Fuarına gidecek ziyaretçiler açısından;

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Kendi sektörünüzle ilgili fuarlara katıldığınızda aynı sektörden yüz binlerce insanla bir araya gelmiş olursunuz. Hem networkünüzü genişletebilir, hem de ilişkilerinizi güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Elbette daha önceden temas kurduğunuz firmaların/bireylerin de orada olması muhtemeldir. Örneğin, sürekli e-posta ile yazıştığınız bir müşterinizle, aynı amaç için aynı noktada buluşmuş olmak ticari ilişkilerinizi ve birbirinize karşı itibarınızı güçlendirebilir. Bu durum, fuara katılmanın size sağlayacağı onlarca faydadan yalnızca biridir. Tek yapmanız gereken karar vermiş olmak. Seyahat, konaklama, otel-alan transferi, rehberlik gibi tüm detaylarla tur şirketiniz ilgilenecektir. A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA  üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programına katılmak & incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz veya 444 8 305 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close