FuarlarYurt Dışı Fuarları

JITF Cidde 2019

Uluslararası Ticaret Fuarı

Uluslararası Ticaret Fuarı JITF 2019, 31. Yılını 18 – 20 Aralık 2019 tarihleri arasında Jeddah Centre for Forums & Events fuar alanında düzenleyecektir. Etkinlik, endüstri liderlerinin gelecekteki iş fırsatlarını keşfetmelerine olanak sağlayan yerel talebi karşılayan ürün ve hizmetleri sunan uluslararası şirketlere bir geçit görevi görmektedir. Dünyanın en büyük ticaret ülkelerinden üreticiler, distribütörler, tüccarlar, ithalatçılar ve ihracatçılar, kendi alanlarındaki en son trendleri sergilemek ve sergilemek için 8,000 metrekarelik bir sergi alanına toplandı. Çeşitli ülkelerden 250 binden fazla katılımcı ve 6 binden fazla ziyaretçi gelmektedir. Cidde Uluslararası Ticaret Fuarı’nda yer almak, yeni bir iş ağı oluşturmayı hedef kitlenize en fazla şekilde maruz bırakmanızı garanti edecektir.

JCCI Genel Sekreteri Hassan Dahlan 29. yıllık Cidde Uluslararası Ticaret Fuarı’nı JITF 2019 Pazartesi günü Cidde Forumlar ve Etkinlikler Merkezi’nde başlattı. Etkinlik perşembeye kadar sürdü.

Al-Harithy Company for Exhibitions Company (ACE) tarafından düzenlenen Cidde Uluslararası Ticaret Fuarı 2017, Çin, Fas, Mısır ve Endonezya’dan ulusal pavyonlar ve BAE, Hindistan’dan bireysel şirketler dahil olmak üzere başlıca uluslararası tedarikçilerden çok sayıda ürün ve hizmeti bir araya getirdi ve Suudi Arabistan. Giyim, moda giyim, tekstil, deri ürünleri, ev dekoru aksesuarları, ev aletleri, bilgi teknolojisi ve çok daha fazlası gibi çok sektörlü geniş bir ürün yelpazesi sergilendi.

Uluslararası Ticaret Fuarı

“ACE, 29. yıl için Cidde Uluslararası Ticaret Fuarı’na ev sahipliği yapmaktan gurur duyuyor. ACE’nin CEO’su Hadi Al-Harith “Krallık’ta düzenlenen ve dünyanın dört bir yanındaki ülkelerin geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sergilemesine izin veren çok sektörlü bir etkinlik” dedi.

Sergiye 500’den fazla ürün ve rekabetçi fiyat sunan 100’den fazla Çinli şirket katıldı. Başlıca ürünler, inşaat malzemeleri, tekstil, gıda, elektrikli ürünler, otomobil parçaları, makine ve tüketim mallarıydı.

JITF Cidde Fuarına Gidecek Ziyaretçiler Açısından

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Uluslararası Ticaret Fuarı’na katılmak veya detaylı bilgi almak için mavirotatour.com/kongre-turlari tıklayın veya 444 8 305 arayın!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close