Kongreler

Kanada Üroloji Derneği 75. Yıllık Toplantısı CUA 2020

Kanada Üroloji Derneği 75. Yıllık Toplantısı CUA 2020, 27 – 30 Haziran 2020 tarihleri arasında Kanada’nın British Columbia eyaletinde Victoria şehrindeki Victoria Konferans Merkezi’nde (Victoria Conference Centre) düzenlenecektir.

CUA 2020 Kongresi

CUA 2020 Kongresine Neden Katılmalıyız?

 • Uzmanlık ve yeni güncel konular hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olmaktadır.
 • Özellikle genç araştırmacılar için uzmanlık alanında önde gelen isimleri ile tanışabilme fırsatı yakalamaktadırlar.
 • Kongrelerde araştırmak istediğimiz ama tıkandığımız konular üzerine uzman hocalardan görüş alabilme şansına sahip olabiliriz.
 • Kongrelere katılarak sunum yapma tecrübesi kazanır, nasıl soru sorulacağını ve sorulara nasıl bir üslup kullanılarak cevap verileceğini öğrenmiş oluruz.
 • Kongrelere katılarak çalışma şevkimizi güçlendirir ve motivasyonumuzu artırmış oluruz.
 • Kongrelere katılarak kendimizi tanıtabilme ve akademik çevremizi genişletebilme imkanı yakalamış oluruz. İleride ortak çalışmalar yapabileceğimiz potansiyel isimlerle görüşmeler yaparak faydalı ortaklıkların temellerini atabiliriz.
 • Ülkemiz dışındaki kongrelere katılarak farklı ülkeleri ziyaret etme fırsatı buluruz . Bu sayede deneyimler ve hatıralar kazanmış oluruz. Kongrelere katılarak hem farklı bir havayı soluma hem de farklı bir ortamda bulunma isteğimizi tatmin edebiliriz. Günlük hayatın monotonluğundan birkaç günlüğüne de olsa kaçmış oluruz.

CUA 2020 Kongresinin Önemi

Kanada Üroloji Derneği ( CUA ), Kanadalılar için en yüksek ürolojik bakım standardını teşvik etmek ve üroloji bilimini ilerletmek için vardır. Kanada Üroloji Derneği’nin ilk toplantısı 1945 yılında Montreal’de yapılmıştır. Kanada Üroloji Derneği CUA’nın misyonu:

CUA, mesleğin iş birliği ile mümkün olan en yüksek ürolojik bakım standartlarını sağlamasını sağlamaya adanmış ulusal bir üye temelli organizasyondur :

 • Savunma, eğitim, araştırma ve uygulama destek araçlarıyla ürolojik pratikte mükemmelliği arttırmak
 • Uygulama standartlarının ve kılavuzlarının geliştirilmesi yoluyla lider kanıta dayalı klinik uygulama
 • Kanadalı ürologlara kariyer yolu sürekliliği boyunca sürekli mesleki gelişim sağlanması
 • Ürolojik koşullar için halk eğitiminde liderlik sağlanması
 • Kanadalı ürolojik topluluğun, ulusal ve uluslararası tıp toplumlarının yanı sıra hükümetlerle ilişkilerinde temsil edilmesi.

SIAL Kanada

Kanada Üroloji Derneği 75. Yıllık Toplantısı CUA 2020’nin düzenleneceği Victoria şehri, Kanada’nın British Columbia eyâletinin başkentidir. Kent Vancouver Adası’nın güneydoğu ucunda, Juan de Fuca Boğazı kıyısında yer almaktadır. Kent merkezinde nüfus 74.000 kadardır; bu haliyle eyaletin en büyük on üçüncü belediyesidir.

Victoria, Batı Kanada’nın en eski ikinci şehri olup, 2 Ağustos 1862’de bir Şehir olarak kurulmuştur. On dokuzuncu yüzyılın çoğu için, Victoria, Britanya Kolombiyası’ndaki en büyük şehir olmaya devam etmiş ve ticarette birinci sırada yer almıştır. Yirminci yüzyılda, Victoria öncelikle hükümet, emeklilik ve turizm şehri olarak gelişti. Bununla birlikte, Şehir Kanada’nın batı deniz üssü olarak kalıyor ve büyük bir balıkçılık filosuna ev sahipliği yapıyor. Gemi yapımı ve onarımının yanı sıra orman ürünleri ve makine imalat sanayileri de önemli istihdam kaynakları olarak devam etmektedir. Her geçen gün şehir deniz, ormancılık ve tarımsal araştırma merkezi olarak gelişmektedir. Şehir aynı zamanda Victoria Üniversitesi, Lester B. Pearson Pasifik Koleji (Birleşik Dünya Kolejleri tarafından işletilen dünyada yalnızca altı kişiden biri) ve Royal Roads Üniversitesi gibi iyi eğitim kurumlarıyla da dikkat çekmektedir.

Bugün, ılıman iklimde ve doğal ortamda, tahmini 326.000 bölgesel nüfusu ile Victoria, çok hayati ama konforlu bir yaşam kalitesini korumuştur. Victoria Şehri, İngiliz mirası, kaliteli evleri ve mahalleleri, tarihi ve dinamik şehir merkezi, çiçekleri ve parkları ve elbette ünlü Empress Hotel’i ve Yasama Binalarıyla gurur duymaktadır.

Kongre Turları hakkında detaylı bilgi almak için mavirotatour.com/kongre-turlari adresini ziyaret et!
Kanada vizesi hakkında detaylı bilgi almak veya başvurmak için mavirotatour.com/vize adresini hemen ziyaret et!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close