FuarlarYurt Dışı Fuarları

Ligna Hannover

Uluslararası Ağaçişleri ve Mobilya Üretimi Fuarı

Fuar Deutsche Messe tarafından organize edilmektedir. 27 – 31 Mayıs 2019 tarihleri arasında Almanya’nın Hannover şehrinde gerçekleşecek olan Ligna Hannover 2019 Uluslararası Ağaç işleri ve Mobilya Üretimi Fuarı, Messegelände fuar alanında düzenlenecektir. İlk olarak 1975 yılında yapılan ve iki yılda bir gerçekleşen fuar, ticari ziyaretçilere ve halka açık olarak düzenlenmektedir.

Üç gün süren etkinlik; ağaç işleme ve ağaç işleme tesisi, makine ve aletler için dünyanın önde gelen ticaret fuarı konumundadır. Ligna fuarında ormancılık, mobilya endüstrisi ve ağaç işleme sektörlerinde; özel ve seri üretim için araçlar ve makineler, yüzey teknolojisi, ahşap bazlı panel üretimi, kereste fabrikası teknolojisi, odundan enerji sağlama, makine parçaları ve otomasyon teknolojisi, ormancılık teknolojisi ve özel görüntüler kategorilerinde yüzlerce ürün sergilenecektir. Mobilya Üretim Fuarı

Ligna Hannover Fuarı’nda Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

2017 yılında düzenlenmiş olan Ligna Hannover 2019 Uluslararası Ağaç işleri ve Mobilya Üretimi Fuarı’na 50 ülkeden 1520 katılımcı firma  iştirak etmiştir.  Fuar alanı toplam 125.111 metrekareden oluşmaktadır. 2017 yılındaki fuarı 49.598’i yerli 43.283’ü yabancı olmak üzere toplam 92.881 kişi ziyaret etmiştir. Toplam ziyaretçilerin % 96’sını ticari ziyaretçiler oluşturmaktadır. Ziyaretçi profilini doğramacılar / dolap üreticileri, iç kaplama yapan işletmeler, mobilya endüstrisi, marangozlar, ağaç bazlı çalışan inşaat firmaları, ağaç işleme endüstrisi, ağaç malzemeleri endüstrisi,  kereste endüstrisi, ormancılık işletmeleri, tarım, ormancılık teknolojisi, odundan enerji sağlayan firmalar, kağıt ve selüloz endüstrisi, yüzey teknolojisi firmaları, hafif mühendislik endüstrisi, kimya endüstrisi, makine üreticileri,   tesis mühendisliği firmaları, prefabrik imalatı yapan firmalar, makine ticareti işletmeleri, araç ticareti yapanlar, ağaç ticareti yapanlar, mimarlık ofisleri ve mühendislik şirketleri oluşturmaktadır.

Ligna Hannover 2019 Uluslararası Ağaç işleri ve Mobilya Üretimi Fuarı’nın düzenleneceği Hannover, Almanya’nın Aşağı Saksonya eyaletinin başkentidir. Nüfusu 515.000’in üzerindedir. Oldukça geniş yeşil alanlara ve parklara sahip olan şehir, aynı zamanda Almanya’nın en büyük fuar kentidir. Ünlü bilişim fuarı Cebit de Hannover’de düzenlenmektedir. Bir ekonomik merkez olarak Hannover’in sizlere sunabileceği çok sayıdaki avantajdan biri de Avrupa ulaşım ağı içerisindeki kesişim noktası olarak cazip konumudur.

Ligna Hannover Fuarına Katılmak için mavirotatour.com/fuar-turlari Hemen Tıklayın!

Ligna Hannover

Kuzey Almanya’daki büyük kentlerden başka hiçbiri böylesine merkezi bir bağlantı olanağına sahip değildir. Ulaşım olanaklarına yapılan kapsamlı yatırımlar ve en modern trafik yönlendirme sistemleri trafiğin kesintisiz akmasını ve Hannover’in her zaman için erişilebilir kalmasını sağlamaktadır. Almanya’nın ve Avrupa’nın hem doğu-batı hem de kuzey-güney eksenindeki en önemli otoyolları Hannover’de kesişmektedir. Böylelikle ulusal ve uluslararası deniz limanlarına olduğu kadar kıtalar ötesi havalimanlarına ve Almanya’nın ekonomik merkezlerine çabucak ulaşılabilmektedir. Demiryolu mal taşımacılığında bir kavşak olan Hannover’in önemi gitgide artmaktadır. Yeni açılan Hannover-Lehrte Mal Taşımacılığı Merkezi (GVZ) sayesinde ulaşım yolları arasındaki aktarma olanaklarında da gelişme sağlanmıştır. Mittellandkanal, batıda Rhône, Ren/Ruhr ve Hollanda arasındaki deniz yolları sistemi ve doğuda da Magdeburg/Berlin arasında Avrupa’nın önemli bir iç deniz yoludur. Demiryolu aktarma sistemlerine sahip yüksek verimli dört iç liman Hannover’dedir. Hannover Havalimanı kuzey Almanya’nın en önemli havalimanlarından biridir ve 24 saat kesintisiz ve hiçbir kısıtlama olmaksızın sunduğu operasyon olanaklarıyla kıtalar ötesi gece uçuşlarına yük kısıtlaması olmaksızın uygundur.

Yurtdışı ve yurtiçi fuarları hakkında tüm merak edilenler için hemen blog.mavirotatour.com/fuarlar/ ziyaret et!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close