Fuarlarİş GezileriPazar Araştırma GezileriYurt Dışı Fuarları

Macfrut Rimini 2019

Uluslararası Gıda İşleme ve Paketleme Makineleri Fuarı

Fuar, Cesena Fiera S.p.A tarafından organize edilmektedir. 08 – 10 Mayıs 2019 tarihleri arasında İtalya’nın Rimini şehrinde gerçekleşecek olan Macfrut Uluslararası Gıda İşleme ve Paketleme Makineleri Fuarı, Rimini Expo Centre’da düzenlenecektir.

Macfrut Rimini 2019 Fuarı’nda Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

Macfrut 2019, İtalya ve Avrupa’da meyve ve sebze sektöründe profesyonel faaliyet gösteren lider bir ticaret fuarıdır. Serginin yeni mekanı, katılan İtalyan ve yabancı firma sayısının artması, dinamik alanlar ve inovasyonun ve uluslararasılaşmanın teşvik edilmesine yönelik çok çeşitli inisiyatifler, Macfrut fuarını önemli bir etkinlik haline getiren özelliklerdir.

Macfrut Rimini 2019

Profesyonel bir standardı korumak için Macfrut 2019 uzman profesyonellere ve ticari operatörlere açıktır. Giriş ücretsizdir, ancak kayıt zorunludur. Öğrenciler, akredite okullarda kayıtlı olmaları koşuluyla sergiye katılabilirler. Rezervasyon yaptırmak için lütfen info@macfrut.com adresine bir öğrenci ve yönetici listesi içeren bir e-posta gönderiniz. 8 – 10  Mayıs tarihlerinde  9:30 – 18:00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz.

2018 yılında düzenlenen fuara 1.100 katılımcı firma iştirak etmiştir. Ayrıca fuar alanını % 25’i yabancı olmak üzere  43.000 kişi ziyaret etmiştir. Bu ziyaretçilerin de 1.500 kişisini uluslararası satın alma uzmanları oluşturmuştur. Macfrut eşsiz bir uluslararası etkinliktir, çünkü tüm meyve ve sebze endüstrisine adanmıştır.Üretim ve ticarete katılanlardan lojistik, ambalaj, makine ve teknoloji ile uğraşanlara kadar tüm sektör profesyonelleri için önemli bir B2B etkinliğidir.  Macfrut Uluslararası Gıda İşleme ve Paketleme Makineleri Fuarında yer alan katılımcılar 11 farklı sektördeki tüm tedarik zincirini temsil etmektedirler :

Fuar, iş toplantıları, tam donanımlı konferans salonları ve ziyaretçilere yalnızca iş fırsatlarını değil aynı zamanda öğrenme ve tartışma için bir fırsat imkanı sağlayan birçok ek etkinlik de sunmaktadır. Macfrut, teknik uzmanlık, know-how ve yerel alandaki mükemmel ürünleri sergilerken iş yapma şansı sunan giderek uluslararası bir ticaret etkinliği haline gelmektedir.

Macfrut Rimini

Tropikal Meyve Kongresi, Macfrut 2018’in bir parçası olarak düzenlenmiştir. Avrupa’da egzotik meyvelere adanmış ilk etkinlik budur. Mevcut pazar trendlerini, tüketimini, ticaretini, aynı zamanda küresel pazarlarda giderek artan talep gören ürünleri satma konusundaki bilimsel gelişmeleri, teknolojiyi ve yöntemlerini incelemek ve incelemek için iki günlük faaliyet planlanmıştır.

Macfrut 2019 Uluslararası Gıda İşleme ve Paketleme Makineleri Fuarının düzenleneceği Rimini, İtalya’da, Emilia-Romagna bölgesinde ayni ismi taşıyan Rimini ilinin merkezidir. Adriyatik Denizi’ne kıyısı olan şehrin toplam nüfusu ise 141.000 civarındadır. Roma döneminden kalma birçok tarihi kalıntıya sahip olan şehir, İtalya’nın en turistik yerlerinden biri olarak bilinmektedir. Rimini Expo Center’a A14 Bologna-Bari-Taranto otoyolu üzerinden ulaşabilirsiniz, bu yol büyük Avrupa otoyollarına bağlanmaktadır. Ayrıca Rimini, ana ulusal ve uluslararası destinasyonlara (Rimini tren istasyonu -> Quartiere Fieristico: otobüs no. 9) iyi bağlanmıştır.

Macfrut Rimini Fuar Tur’una Katılmak ve İncelemek için mavirotatour.com/fuar-turlari Tıklayın!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close