Haberler

Mavi Rota Tour Ailesi Evde

Koronavirüs ülkemizi ve dünya turizmini ele geçirdiğinden bu yana Mavi Rota Tour ailesi olarak evlerimizden çalışıyoruz. Hijyenin ve sosyal mesafenin yüksek olduğu evlerimizde, Mavi Rota Tour’u unutmadık elbette. Bu süreçte personellerimiz, turizm sektöründe ve mesleki alanlarında uzmanlaşırken, çeşitli eğitimler alırken hizmetlerimizi iyileştirecek profesyonel adımlar atıyoruz. Koronavirüs etkileri yavaşlarken ve hayat normale dönerken, “yeni normal” yaşam kurallarına usulca uyum sağlıyoruz. Mavi Rota Tour ailemiz, web sitesindeki güncel yayınlarıyla sizlerle buluşmaya devam ediyor.

Mavi Rota Tour Turizm

Home Office Günlerinde Dijitalleşiyoruz

Mavi Rota Tour web sayfamız fark edeceğiniz üzere çok güncel, çok dinamik ve yenilikçi bir içeriğe sahip. Koronavirüs evlere kapanmamıza sebep oldu ancak işlerimizi durduramadı. Personellerimiz ve yönetim ekibimizle birlikte blog sayfamızı ülkemizden, dünyadan haberlerle güncelliyor, sizleri gelişmelerden haberdar ediyoruz. Türkiye turizminde önemli yere sahip olan Mavi Rota Tour, virüse karşı güçlü mücadelesini daha fazla dijitalleşerek sürdürüyor. Telefon, tablet ve bilgisayarla parmaklarınızın ucunda sizleri bekliyoruz.

Fuar ve Kongre Turları, En Uygun Uçak Bileti, İndirimli Otel Rezervasyonları, Kolay Vize Başvurusu ve daha fazlası için mavirotatour.com Hemen Tıklayın!

Bayilerin Faydaları Nelerdir

Yeni Tur Programımız Çok Enerjik

Koronavirüs salgını devam ederken, turizm sektörü evlerde çalışırken ekip olarak neler yapıyoruz? Hiç merak etmeyin; tembelliğe geçit vermiyor, turizmin can damarı olmaya devam ediyoruz. Mavi Rota Tour bu süreçte birçok yeniliğe zemin hazırlıyor. İşte yeniliklerimizden bazıları;

  • Blog sayfamız artık eskisinden çok daha canlı içeriklere sahip, her gelişme anında sizlerle.
  • Personellerimiz tur, seyahat ve turizmle ilgili çok daha bilgili, çok daha gelişmiş seviyede.
  • Tur anlaşmalarımız eskiye oranla daha cezp edici, daha heyecan verici ve kesinlikle daha eğlenceli.
  • Otel anlaşmalarımız, hava yolu firmalarının müthiş kampanyaları ve konsolosluklarla ilgili en güncel bilgiler bu süreçte Mavi Rota Tour dijital ekranlarda sizlere aktarılıyor.
  • Web sitemizin ve Mavi Rota Tour’un hizmteleri artık çok daha gelişmiş seçeneklere sahip.

Mavi Rota Tour ailesi olarak turizmdeki tüm gelişmeleri takip ediyor ve Koronavirüs salgınına rağmen tatil nasıl yapılmalı, virüs döneminde tatile giderken nasıl önlemler alınmalı, tatilde nereler tercih edilmeli gibi akla takılan birçok konuda sizleri blog ekranımızdan bilgilendiriyoruz. Koronavirüs artık eskisi kadar güçlü değil, tatil yapmak hayal olmaktan çıkıyor. Korunaklı şekilde, virüs önlemlerinin alındığı yerlerde çok keyifli ve dinlendirici tatiller yapabilirsiniz. Gelişmeler için web sitemizi takip etmeye devam edin.

Tur, Fuar, Kongre, Tatil, Uçak Bileti, Vize, Gezi Rehberi ve daha fazlası hakkında en güncel bilgiler için blog.mavirotatour.com  takipte kal.
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close